Õnnitlused ESLÜ 2006. aasta parimatele kasvatajatele, parimatele koerajuhtidele, parimate koerte omanikele ja loomulikult parimatele KOERTELE! Edukat 2007. aastat kõigile!

ESLÜ 2006 aasta parimad


Foto: Vilve Roosioks

Parim universaalne koer

1. UNERSCHROCKEN NOBEL omanik JANNE VAARJA - 320 p  
1. ESTRELLEST YARKO omanik EPP MALTIS - 320 p
2. ESTRELLEST BONNE omanik URVE LAGEDA - 252,5 p
3. ESTRELLEST ERTSON omanik ENE VÖÖRMANN – 250 p
4. HELEROS MIKO omanik ÜLLE ÜKSIK -   85 p
Kõik tulemused

Parim universaalne kennel 

1. ESTRELLEST - 977,5 p
2. FEST KIEFER - 772,5 p
3. MARGMAN - 585 p
Kõik tulemused

Parim töökoer 

1. UNERSCHROCKEN NOBEL koerajuht JANNE VAARJA - 500 p
2. ESTRELLEST YARKO koerajuht EPP MALTIS - 410 p
3. PÕHJAKROON KLAABU koerajuht TATJANA TŠERNJAKOVA - 340 p
4. PIIRIKOER BASKO koerajuht TÕNIS VANAVESKi - 300 p
5. ESTRELLEST NEIRA koerajuht URMAS KOTKAS - 257,5
Kõik tulemused

Parim IPO koer

1. UNERSCHROCKEN NOBEL koerajuht JANNE VAARJA - 500 p
2. ESTRELLEST YARKO koerajuht EPP MALTIS -   410 p
3. PIIRIKOER BASKO koerajuht TÕNIS VANAVESKI - 300 p
4. PÕHJAKROON KLAABU koerajuht TATJANA TŠERNJAKOVA - 240 p
5. ESTRELLEST ERTSON  koerajuht ENE VÖÖRMANN - 225 p
Kõik tulemused

Parim PJK/FH koer

1. ESTRELLEST NEIRA koerajuht URMAS KOTKAS - 257,5 p
2. KRONIS MIRTA koerajuht INGRID MAHONI - 210 p
3. UNERSCHROCKEN NOBEL koerajuht JANNE VAARJA - 130 p
4.- 5. UNERSCHROCKEN WIMBA koerajuht IGOR SUHHALET - 120 p
4.- 5. LUHAOTSA CIVILA koerajuht TÕNU PENDIS - 120 p
Kõik tulemused

Parim KK koer

1. FEST KIEFER STAS koerajuht RENE TAMM - 62,5 p
2. AUSSENHAUS ESTO koerajuht ARNE KADANIK - 58 p
3. ESTRELLEST XOCUS koerajuht KALEV KORNET -   57 p
4. PIIRIKOER CARRY koerajuht MARET EIMRE - 56 p
5. FEST KIEFER EROS koerajuht ESTA RATNIK - 55 p
Kõik tulemused

Parim töökoerte kennel

1. ESTRELLEST - 577,5 p
2. PIIRIKOER - 355 p
3. FEST KIEFER - 322,5 p
Kõik tulemused

Parim koerajuht

1. JANNE VAARJA koeraga UNERSCHROCKEN NOBEL - 630 p
2. EPP MALTIS koeraga ESTRELLEST YARKO - 410 p
3. TÕNU PENDIS koeraga LUHAOTSA ARLETA, LUHAOTSA CIVILA  - 360 p
4. TATJANA TŠERNJAKOVA koeraga PÕHJAKROON KLAABU - 340 p
5. URMAS KOTKAS koeraga ESTRELLEST NEIRA - 302,5 p
Kõik tulemused

Parim isane näitusekoer 

1. FEST KIEFER HASPER omanik NATALJA & DENIS BELOV- 450 p
2. MARGMAN TORSTEN omanik KATRIN VAHEMETS - 420 p
3. FEST KIEFER VITUS omanik RÜNNO & MEELIS MARMOR - 370 p
4. FEST KIEFER DEMON omanik ÕIE SILLAM - 300 p
5. ESTRELLEST PANTER omanik INDREK KASELA - 280 p
Kõik tulemused


Parim emane näitusekoer

1. MARGMAN ZIESEL omanik MARGIT KUUSMAN - 450 p
2. FEST KIEFER RYTTA omanik JELENA LEVAŠOVA & OLGA IVANOVA -  400 p
3.- 4. FEST KIEFER DINARA  omanik JELENA LEVAŠOVA & OLGA IVANOVA - 290 p
3.- 4. OLHEDENS OPAL  omanik KERSTI & TOOMAS KIVISALU - 290 p
5. KRONIS JANKA omanik ROMAS LIEKIS - 280 p
Kõik tulemused

Parim näitusekoerte kennel

1. FEST KIEFER - 450 p
2. MARGMAN - 430 p
3. ESTRELLEST  - 400 p
Kõik tulemused

 

Intervjuud parimatest parimatega ja ESLÜ punktiarvestuse täielik nimekiri avaldatakse ajakirjas Saksa Lambakoer 1/2007.

ESLÜ tiitlivõistluste eeskiri  ilmunud ajakirjas Saksa Lambakoer 2/2000

ESLÜ tiitlivõistluste eeskirja muudatused  ilmunud ajakirjas Saksa Lambakoer 1/2003

ESLÜ liikmesorganisatsioonid on tänase seisuga (nende üritused annavad vastavalt eeskirjadele kohapunkte)  URAN, Harandus, Maximus, TSKK, EKSL.

2005. aasta parimad

gravex