Õnnitlused ESLÜ 2007. aasta parimatele kasvatajatele, parimatele koerajuhtidele, parimate koerte omanikele ja loomulikult parimatele KOERTELE! Edukat 2008. aastat kõigile!


Foto: Ago Ruus

 

ESLÜ 2007 aasta parimad

 

Parim universaalne koer

1.       APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA  omanik ja koolitaja KAIRI VIHERPUU – 340 p
2.       UNERSCHROCKEN NOBEL omanik ja koolitaja JANNE VAARJA – 325 p
3.       ESTRELLEST DAKOTA omanik ja koolitaja MARE ADERMANN – 280 p
4.       ESTRELLEST EGER omanik ANNELI PAJUR, koolitaja MARIKA MIKK – 250 p
5.       ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE omanik ja koolitaja KRISTIIN KEERNIK - 215 p
Kõik tulemused

Parim universaalne kennel

1.       KENNEL ESTRELLEST - URVE LAGEDA – 785 p
2.       KENNEL MARGMAN - MARGIT KUUSMAN – 525 p
3.       KENNEL FEST KIEFER - JELENA LEVAŠOVA, OLGA IVANOVA – 470 p
4.       KENNEL HELEROS - HELI VAAB – 438 p
5.       KENNEL UNERSCHROCKEN - TATJANA TŠERNJAKOVA – 425 p
Kõik tulemused

Parim töökoer

1.       PÕHJAKROON KLAABU koerajuht TATJANA TŠERNJAKOVA – 612.5
2.       UNERSCHROCKEN NOBEL  koerajuht JANNE VAARJA – 425 p
3.       APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA  koerajuht KAIRI VIHERPUU – 360 p
4.       RATSUMESTARIN DRAGO  koerajuht URVE LAGEDA – 355 p
5.       KRONIS MIRTA koerajuht INGRID MAHONI - 290 p
Kõik tulemused

Parim IPO/VPG   koer

1.       PÕHJAKROON KLAABU koerajuht TATJANA TŠERNJAKOVA – 500 p
2.       UNERSCHROCKEN NOBEL  koerajuht JANNE VAARJA – 425 p
3.       APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA  koerajuht KAIRI VIHERPUU – 360 p
4.-5.   RATSUMESTARIN DRAGO  koerajuht URVE LAGEDA - 140 p
4.-5.   HELEROS MIKO koerajuht ÜLLE ÜKSIK - 140 p
Kõik tulemused

Parim PJK/FH koer

1.       KRONIS MIRTA koerajuht INGRID MAHONI – 290 p
2.       AUSSENHAUS ISABEL koerajuht ARNE VÄLI – 245
3.       RATSUMESTARIN DRAGO koerajuht  URVE LAGEDA – 215 p
4.       UNERSCHROCKEN WIMBA koerajuht IGOR SUHHALET – 197,5
5.       PÕHJAKROON KLAABU koerajuht TATJANA TŠERNJAKOVA – 192,5
Kõik tulemused

Parim KK koer

1.       ESTRELLEST TÕRU koerajuht MERLIN KANTER – 70 p
2.       AUSSENHAUS ESTO koerajuht ARNE KADANIK – 55 p
3.       ONAOMA DE LIGHT koerajuht AIVO OBLIKAS – 27 p
4.       RELLEST NAKS koerajuht ÜLLE RAUK – 25 p
5.       ESTRELLEST EDISSON koerajuht PEARU PETERSON – 22,5
Kõik tulemused

Parim koerajuht

1.       TATJANA TŠERNJAKOVA koertega PÕHJAKROON KLAABU ja YOLLI VON SCHVARTENZWINGER – 692,5
2.       JANNE VAARJA koeraga UNERSCHROCKEN NOBEL – 425 p
3.       URVE LAGEDA koertega RATSUMESTARIN DRAGO ja ESTRELLEST BONNE  - 375 p
4.-5.   INGRID MAHONI  koertega KRONIS MIRTA ja GROZNÕI AFRA – 360 p
4.-5.   KAIRI VIHERPUU  koeraga APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA – 360 p
Kõik tulemused

Parim töökoerte kennel

1.       KENNEL ESTRELLEST - URVE LAGEDA – 355 p
2.       KENNEL UNERSCHROCKEN - TATJANA TŠERNJAKOVA – 325 p
3.       KENNEL PÕHJAKROON - VILVE ROOSIOKS – 300 p
4.       KENNEL KRONIS -  MAI PAABO – 210 p
5.       KENNEL HELEROS - HELI VAAB – 158 p
Kõik tulemused

Parim näitusekoerte kennel

1.       KENNEL FEST KIEFER - JELENA LEVAŠOVA, OLGA IVANOVA – 450 p
2.       KENNEL ESTRELLEST - URVE LAGEDA – 430 p
3.       KENNEL MARGMAN - MARGIT KUUSMAN - 410 p
4.       KENNEL WUNDERSTERN – RIINA RUVEN – 330 p
5.       KENNEL ASSAUWE – IRINA SÕSOLJATINA – 300 p
Kõik tulemused

Parim isane näitusekoer

1.      FEST KIEFER HASPER omanikud NATALJA JA DENIS BELOV - 450 p
2.      FEST KIEFER VITUS omanikud RÜNNO JA MEELIS MARMOR – 420 p
3.      MISCHALAND'S BUSTER omanik MARII PIKKOJA - 390 p
4.-5.  FLUTWELLE FLOWEN omanikud KÄRT JA ROMAS LIEKIS - 300 p
4.-5.  MARGMAN JECK omanik MARGUS KÕRTS – 300 p
Kõik tulemused

Parim emane näitusekoer

1.       FEST KIEFER DINARA omanik JELENA LEVAŠOVA – 410 p
2.       MARGMAN ZIESEL omanik MARGIT KUUSMAN – 350 p
3.       WUNDERSTERN DALISSIMA omanikud RIINA RUVEN, VEIKO VÄLJAS – 330 p
4.-5.   FEST KIEFER ISSIS omanik JELENA LEVAŠOVA – 320 p
4.-5.   MARGMAN UNIQUE omanik ELO LINDI – 320 p
Kõik tulemused


---------------------------------------------------

Eesti välimikutšempionid CH 2007

ESTRELLEST FILO GERMANO omanik TÕNU PÄRNA
FEST KIEFER DEMON omanik ÕIE SILLAM
FEST KIEFER DINARA omanik JELENA LEVAŠOVA 
MISCHALAND'S BUSTER omanik MARII PIKKOJA

Eesti juuniortšempionid JUN CH 2007

ASSAUWE LATOYA omanikud JULIA KAŠNIKOVA ja IRINA SÕSOLJATINA
ASSAUWE LORETTA omanik SVETLANA JELIZAROVA
FEST KIEFER ZIDAN omanik JELENA LEVAŠOVA
FLUTWELLE FLOWEN omanikud KÄRT ja ROMAS LIEKIS
MARGMAN INDIRA omanikud MAIE HULKKO ja TOOMAS KUUSKMANN

---------------------------------------------------

ESLÜ tiitlivõistluste eeskiri  ilmunud ajakirjas Saksa Lambakoer 2/2000

ESLÜ tiitlivõistluste eeskirja muudatused  ilmunud ajakirjas Saksa Lambakoer 1/2003

ESLÜ liikmesorganisatsioonid on 2007 seisuga (nende üritused annavad vastavalt eeskirjadele kohapunkte)  URAN, Harandus, Maximus, TSKK, EKSL.

2006 aasta parimad
2005. aasta parimad

Parimate ja tšempionide autasustamist toetab