2008 parimate universaalkoerte omanikud
Foto:Karin Lageda

ESLÜ parimad aastal 2008

 

Parim isane näitusekoer

1. Fest Kiefer Hasper, om. Denis Belov 562,5 p
2. Fest Kiefer Demon, om. Õie Sillam 527,5 p
3. Heleros Grando, om. Helina Härma 407,5 p
4. Estrellest Filo Germano, om. Tõnu Pärna 380 p
5. Heleros Qwinto, om. Rain Heinsoo 300 p

 Kõik tulemused

 

Parim emane näitusekoer

1. Wunderstern Dalissima, om. Veiko Väljas 592,5 p
2. Margman Ziesel, om. Margit Kuusman 505 p
3. Fest Kiefer Dinara, om. Jelena Levašova 487,5 p
4. Assauwe Kimberly, om. Irina Sõsoljatina 380 p
5. Meisehof Fantastika, om. Jelena Levašova 315 p

 Kõik tulemused

 

Parim näitusekoerte kennel

1. Fest Kiefer, om. Jelena Levašova 712,5 p
2. Wunderstren, om. Riina Ruven 512,5 p
3. Heleros, om. Heli Vaab 477,5 p
4. Estrellest, om. Urve Lageda 430 p
5. Margman, om. Margit Kuusman 405 p

Kõik tulemused

 

Parim KK koer

1. Estrellest Nexus, om. Irja Toome 63 p
2. Heleros Cindy, om. Aarne Altmets 60 p
3. Piirikoer Istwan, om. Janar Klement 20 p
4. Estrellest Edisson, om. Pearu Peterson 18 p
5.-6. Estrellest Naks, om. Ülle Rauk 15 p
5.-6. Wunderstern Dalissima, om. Veiko Väljas 15 p

 Kõik tulemused

 

Parim PJK/FH koer

1. Unerschrocken Wimba, om. Igor Suhhalet 430 p
2. Aussenhaus Isabel, om. Arne Väli 307,5 p
3. Margman Gisela, om. Marika Mikk 270 p
4. Ratsumestarin Drago, om. Urve Lageda 255 p
5. Margman Brigitta-Brighty, om. Monika Rusing 175 p

 Kõik tulemused

 

Parim IPO/VPG koer

1. Ratsumestarin Drago, om. Urve Lageda 700 p
2. Heleros Miko, om. Ülle Üksik 425 p
3. Estrellest Eger, om. Anneli Pajur 412,5 p
4. Apollon vom Team Endrefalva, om. Kairi Viherpuu 345 p
5. Piirikoer Basko, om. Tõnis Vanaveski 270 p

 Kõik tulemused

 

Parim töökoer

1. Ratsumestarin Drago, om. Urve Lageda 700 p
2. Apollon vom Team Endrefalva, om. Kairi Viherpuu 440 p
3. Unerschrocken Wimba, om. Igor Suhhalet 430 p
4. Heleros Miko, om. Ülle Üksik 425 p
5. Estrellest Eger, om. Anneli Pajur 412,5 p

 Kõik tulemused

 

Parim koerajuht

1. Urve Lageda 955 p
2. Marika Mikk 682,5 p
3. Kairi Viherpuu 440 p
4. Igor Suhhalet 430 p
5. Ülle Üksik 425 p

Kõik tulemused

 

Parim töökoerte kennel

1. ESTRELLEST, om. Urve Lageda 705 p
2. MARGMAN, om. Margit Kuusman 330 p
3. HELEROS, om. Heli Vaab 297 p
4. AUSSENHAUS, om. Veiko Väljas 207 p
5. UNERSCHROCKEN, om. Tatjana Tšernjakova 180 p

 Kõik tulemused

 

Parim veteran

Margman Gisela, om. Marika Mikk

 

Parim universaalne koer

1. Estrellest Dakota, om. Mare Adermann 387,5 p
2. Estrellest Eger, om. Anneli Pajur 342,5 p
3. Apollon vom Team Endrefalva, om. Kairi Viherpuu 300 p
4. Wunderstern Dalissima, om. Veiko Väljas 277,5 p
5. Margman Ziesel, om. Margit Kuusman 270 p

 Kõik tulemused

 

Parim universaalkoerte kennel

1. ESTRELLEST, om. Urve Lageda 995 p
2. MARGMAN, om. Margit Kuusman 510 p
3. WUNDERSTERN, om. Riina Ruven 277,5 p
4. HELEROS, om. Heli Vaab 112 p

Kõik tulemused

 

 

Tšempionid 2008

EST IPO CH

Estrellest Eger, om. Anneli Pajur
Ratsumestarin Drago, om. Urve Lageda

EST KK CH ja EST PJK CH

Põhjakroon Klaabu,  om. Tatjana Tšernjakova

EST V CH

Assauwe Kimberly, om. Irina Sõsoljatina
Estrellest Dakota, om. Mare Aderman
Estrellest Throy om. Eha Kõrve
Olhedens Opal, om. Kersti ja Toomas Kivisalu
Wunderstern Dalissima, om. Veiko Väljas ja Riina Ruven

EST J CH

Estrellest D'Ohitika,  om. Helen Tähve
Fest Kiefer Bandit, om. Eda ja Madis Neeme
Heleros Quna,  om. Terje Tammemäe ja Tarvo Alev
Heleros Qwinto,  om. Rain ja Katriin Heinsoo
Zilber Vasserfal Faraon,  om. Levašova
Wunderstern Genf,  om. Signe Shadeiko
Wunderstern Germann, om. Riina Ruven

-------------------------------------------------------------

Arvestuste tegemisel on lähtutud:

ESLÜ tiitlivõistluste eeskirjast - ilmunud ajakirjas Saksa Lambakoer 2/2000 ja peale seda tehtud muudatustest