ESLÜ 2009 aasta parimad

 

 

Apollon
APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA
ESLÜ Aasta Parim Universaalne Koer 2007, 2009
Omanik: Kairi Viherpuu
Foto: Helen Vaher

 

 

 

ESLÜ  Aasta Parim Universaalne Koer

 

1.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu

375

2.

MARGMAN QUICKEN

Piret Koor

317.5

3.

ESTRELLEST ÕNNEX

Eve Pungas

290

4.

ESTRELLEST TÕRU

Merlin Kanter

255

5.

HELEROS YARISE

Heli Vaab

205

  

ESLÜ  Aasta parim töökoer

 

1.

QUAY V D MOEZENBULTE

Tatjana Tšernjakova

780

2.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu

695

3.

RATSUMESTARIN DRAGO

Urve Lageda

670

4.

ESTRELLEST LEXER

Ilvi Rimm

447.5

5.

AUSSENHAUS ISABEL

Aarne Väli

397.5

 

ESLÜ  Aasta parim IPO/SchH/VPG koer

 

1.

QUAY V D MOEZENBULTE

Tatjana Tšernjakova

780

2.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu

695

3.

RATSUMESTARIN DRAGO

Urve Lageda

670

4.

ESTRELLEST LEXER

Ilvi Rimm

447.5

5.

PIIRIKOER BASKO

Tõnis Vanaveski

200

 

ESLÜ  Aasta parim PJK/FH koer

 

1.

AUSSENHAUS ISABEL

Aarne Väli

390

2.

UNERSCHROCKEN WIMBA

Igor Suhhalet

350

3.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu

285

4.

GROZNÕI AFRA

Ingrid Mahoni

265

5.

ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE

Helve Käro

262.5

 

ESLÜ  Aasta parim KK koer

 

1.

HELEROS LUCKY

Tarvo Alev

60

2.

HELEROS CINDY

Arne Altmets

55.5

3.

ESTRELLEST ARMANI

Daisy Tammoja

38.5

4.

ESTRELLEST EDISSON

Pearu Peterson

38.25

5.

GROZNY ALASKA

Kristi Pai

37.5

 

ESLÜ  Aasta parim isane näitusekoer

 

1.

FEST KIEFER DEMON

Õie Sillam

492,5

2.

HELEROS QWINTO

Katriin ja Rain Heinsoo

405

3.

FEST KIEFER JEGER

Jelena Levašova ja Diana Grudina

400

4.

MARGMAN TORSTEN

Katrin Vahemets

382,5

5.-6.

ESTRELLEST ÕNNEX

Eve Pungas

340

5.-6.

WUNDERSTERN GENF

Riina Ruven ja Signe Šadeiko

340

  

ESLÜ  Aasta parim emane näitusekoer

 

1.

FEST KIEFER DINARA

Olga ja Jelena Levašova

610

2.

MARGMAN QUICKEN

Piret ja Kaja Koor

392,5

3.

ESTRELLEST UNIC

Urve Lageda

390

4.

HELEROS YARISE

Heli Vaab

380

5.

KRONIS BOOGIE WOOGIE

Margit Kuusman, Kärt ja Romas Liekis

370

 

ESLÜ  Aasta parim veteran

 

1.

UNERSCHROCKEN NOBEL

Janne Vaarja

150

2.

RAYNTES BOSS

Tiiu Lepp

135

3.-4.

KRONIS KÄNDREWA

Riina Ruven

100

3.-4.

MARGMAN GISELA

Margit Kuusman ja Marika Mikk

100

  

ESLÜ  Aasta parim näitusekoerte kennel

 

1.

FEST KIEFER

Om. Olga ja Jelena Levašova

FEST KIEFER DINARA, Olga ja Jelena Levašova

FEST KIEFER DEMON, Õie Sillam

FEST KIEFER JEGER, Jelena Levašova ja Diana Grudina

1502.5

610

492.5

400

2.

MARGMAN

Om. Margit Kuusman

MARGMAN QUICKEN, Piret Koor

MARGMAN TORSTEN, Katrin Vahemets

MARGMAN TIANA, Margit Kuusman ja Kaidi Kohv

1125

392.5

382.5

350

3.

HELEROS

Om. Heli Vaab

HELEROS QWINTO, Katriin ja Rain Heinsoo

HELEROS YARISE, Heli Vaab

HELEROS ROSEL, Annika Palm

1095

405

380

310

4.

ESTRELLEST

Om. Urve Lageda

ESTRELLEST UNIC, Urve Lageda

ESTRELLEST ÕNNEX, Eve Pungas

ESTRELLEST QURRY, Karin ja Urve Lageda

1065

390

340

335

5.

WUNDERSTERN

Om. Riina Ruven

WUNDERSTERN JOOP, Toomas Kattel

WUNDERSTERN GENF, Riina Ruven ja Signe Šadeiko

WUNDERSTERN DALISSIMA, Veiko Väljas ja Riina Ruven

922.5

335

340

247,5

 

ESLÜ  Aasta parim töökoerte kennel

 

1.

ESTRELLEST

 

Om. Urve Lageda

ESTRELLEST LEXER, Ilvi Rimm

ESTRELLEST TÕRU, Merlin Kanter

ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE, Helve Käro

985

447.5

275

262.5

2.

MARGMAN

Om. Margit Kuusman

MARGMAN DIFFANY, Maire Õunmaa

MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY, Monika Rusing

MARGMAN HAZEL, Katrin Kressel

495

187.5

165

142.5

3.

AUSSENHAUS

Om. Veiko Väljas

AUSSENHAUS ISABEL, Aarne Väli

397.5

397.5

4.

UNERSCHROCKEN

Om. Tatjana Tšernjakova

UNERSCHROCKEN WIMBA, Igor Suhhalet

350

350

5.

HELEROS

Om. Heli Vaab

HELEROS LUCKY, Tarvo Alev

HELEROS MIKO, Ülle Üksik

HELEROS CINDY, Arne Altmets

345.5

190

100

55.5

 

ESLÜ  Aasta parim universaalkoerte kennel

 

1.

ESTRELLEST

 

Om. Urve Lageda

ESTRELLEST ÕNNEX, Eve Pungas

ESTRELLEST TÕRU, Merlin Kanter

ESTRELLEST BIRMA, Dea Tiitus

627.5

290

255

82.5

2.

HELEROS

 

Om. Heli Vaab

HELEROS YARISE, Heli Vaab

HELEROS QWINTO, Katriin ja Rain Heinsoo

362.5

205

157.5

3.

MARGMAN

 

Om. Margit Kuusman

MARGMAN QUICKEN, Piret Koor

317.5

317.5

Kõikide emaste näitusekoerte arvestus siin
Kõikide isaste näitusekoerte arvestus siin
Ülejäänud kategooriate kõik arvestused siin

Ülejäänud kategooriate kõik paremusjärjestused siit

 

2009 a. tšempionid ESLÜs

 

EST J CH

BLACKAMY ANGELS-MELODY- omanik - Hille Lättekivi ja Merle Lank
FEST KIEFER JEGER-omanik Diana Grudina
HELEROS WELLA -omanik Jekaterina Kokurina
HELEROS WOLF-FERRARI -omanik Ilona ja Sven Soots
HELEROS ARTAX -omanik Melani Raamat
MARGMAN THOR -omanik Margit Kuusman
MARGMAN TIANA -omanik Margit Kuusman ja Kaidi Kohv
WUNDERSTERN JABATA -omanik Riina Ruven
WUNDERSTERN JOOP -omanik Toomas Kattel 

EST V CH

FEST KIEFER ZIDAN -omanik Jelena Levašova
HELEROS YARISE -omanik Heli Vaab
HELEROS QWINTO -omanik Rain ja Katriin Heinsoo
MARGMAN MAGIC -omanik Anneli Pajur
MARGMAN QUICKEN -omanik Piret Koor
MARGMAN JOYRIDE -omanik Katrin Vahemets
WUNDERSTERN EDISSON -omanik Sven Toomla 

EST IPO CH

QUAY V.D. MOEZENBULTE -omanik Tatjana Tšernjakova 

EST PJK CH

MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY -omanik Monika Rusing
RATSUMESTARIN DRAGO -omanik Urve Lageda