ESLÜ Aasta Parimad 2010  

  

kairi viherpuu
Kairi Viherpuu
ESLÜ Aasta Parima Universaalse Koera 2007, 2009, 2010
APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA omanik
Foto: Mare Adermann

 

Meenutus ESLÜ Uue Aasta peolt:
Pildid Rain Heinsoo  

 

ESLÜ Aasta Parim Universaalne Koer 2010

1.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu 410
2. MARGMAN QUICKEN Piret Koor 397.5
3. ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Kristiin Keernik 385
4. HELEROS QWINTO Katriin Salumaa 340
5. RATSUMESTARIN DRAGO Urve Lageda 295

 

ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2010

1. Kennel ESTRELLEST Kasvataja Urve Lageda 740
2. Kennel MARGMAN Kasvataja Margit Kuusman 397.5
3. Kennel HELEROS Kasvataja Heli Vaab 340

 

ESLÜ Aasta Parim Töökoer 2010

1.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu 742.5
2. RATSUMESTARIN DRAGO Urve Lageda 650
3. ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Kristiin Keernik 420
4. UNERSCHROCKEN WIMBA Igor Suhhalet 405
5. QUAY V. D. MOEZENBULTE Tatjana Tšernjakova 300

 

ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2010

1. Kennel ESTRELLEST Kasvataja Urve Lageda 625
2. Kennel MARGMAN Kasvataja Margit Kuusman 472
3. Kennel UNERSCHROCKEN Kasvataja Tatjana Tšernjakova 405
4. Kennel HELEROS Kasvataja Heli Vaab 218.5
5. Kennel KRONIS Kasvataja Mai Paabo 142.5

 

ESLÜ Aasta Parim IPO/SchH/VPG Koer 2010

1.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu 717.5
2. RATSUMESTARIN DRAGO Urve Lageda 650
3. ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Kristiin Keernik 420
4. QUAY V. D. MOEZENBULTE Tatjana Tšernjakova 300
5. HELEROS QWINTO Katriin Salumaa 160

  

ESLÜ Aasta Parim PJK/FH/IPO-FH Koer 2010

1.

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Kairi Viherpuu 442.5
2. UNERSCHROCKEN WIMBA Igor Suhhalet 405
3. PIIRIKOER BASKO Tõnis Vanaveski 165
4. KRONIS MIRTA Ingrid Mahoni 142.5
5. MARGMAN DIFFANY Maire Õunmaa 112.5

 

ESLÜ Aasta Parim KK Koer 2010

1. MARGMAN QUICKEN Piret Koor 62
2. HELEROS LUCKY Tarvo Alev 58.5
3. GROZNY ALASKA Kristi Pai 57.5
4. MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Monika Rusing 30 
5. ESTRELLEST ARMANI Daisy Tammoja 24.75

 

ESLÜ Aasta Parim Isane Näitusekoer 2010

1. HELEROS QWINTO Katriin ja Rain Heinsoo 500
2. WUNDERSTERN GENF Riina Ruven ja Signe Šadeiko 452.5
3. FLUTWELLE FLAUNT Helve Saarestik 435
4. MARGMAN RAU VON POL Rene Tunder ja Margit Kuusman 400
5. FEST KIEFER DEMON Õie Sillam 390

 

ESLÜ Aasta Parim Emane Näitusekoer 2010

1. WUNDERSTERN DALISSIMA Veiko Väljas ja Riina Ruven 655
2. MARGMAN QUICKEN Piret Koor 630
3. FANTASTIKA MEISEHOF Olga ja Jelena Levašova 592.5
4. ESTRELLEST QIRICKY Eve Pungas 407.5
5. FEST KIEFER RYTTA Olga ja Jelena Levašova 385

 

ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2010

1. WUNDERSTERN Kasvataja Riina Ruven 1457.5
2. MARGMAN Kasvataja Margit Kuusman 1340
3. HELEROS Kasvataja Heli Vaab 1050
4. FEST KIEFER Kasvataja Olga ja Jelena Levašova 1045
5. ESTRELLEST Kasvataja Urve Lageda 1042.5

 

ESLÜ Aasta Parim Veteran 2010

1. MARGMAN RAU VON POL Rene Tunder ja Margit Kuusman 400
2. FEST KIEFER RYTTA Olga ja Jelena Levašova 385
3. ESTRELLEST NETTY-MELODY Thekla Dektjarjov 325
4. ESTRELLEST LIDER Marika Paling 310
5. HELEROS GRANDO Helina Härma 235

Näitusekoerte paremusjärjestused  SIIN
Muude kategoorijate paremusjärjestused  SIIN

 

ESLÜ 2010 a. tšempionid

EST FH CH

Aussenhaus Isabel, om. Aarne Väli

EST PJK CH

Aussenhaus Isabel, om. Aarne Väli
Margman Diffany, om. Maire Õunmaa

EST JUN CH

Assauwehof Aleksa, om. Evely Vendla
Blackamy Charlotte, om. Kaido Nurk ja Merle Lank
Defendervil Derby, om. Vilve Ala-Paal ja Mailis Paal
Estrellest Delta, om. Mare Adermann
Wunderstern Jadell, om. Riina Ruven
Wundersern Team Las Vegas, om. Veiko Väljas ja Imbi Otti

EST V CH

Fest Kiefer Issis, om. Diana Grudina ja Jelena Levašova
Fest Kiefer Jeger, om. Diana Grudina
Margman Thor, om. Margit Kuusman ja Markus Kropeit

EST VET CH

Kronis Kändreva, om. Riina Ruven
Margman Unique, om. Elo Lindi