25.-26.märts 2017 - KLIKKERKOOLITUSE ALUSED

 

 

2017_03_26 Klikkerkoolitus

 

---------------------------------------------------------------

 

 

 TÄHELEPANU!
       Koolitajal on kaasas piiratud kogus klikkereid, mida soovijad saavad sularaha eest osta

 NB! Loenguosa asukoha muudatus: loeng toimub Rahumäe Põhikoolis Vabaduse pst.50, Tallinn

ESLÜ korraldab 25.-26.märtsil 2017 koolituse KLIKKERKOOLITUSE ALUSED NING MÕNEDE IPO ELEMENTIDE ÕPETAMINE KLIKKERI ABIL.

 

Koolitajaks on Svetlana Zolotnikova (FCI kohtunik, pikaaegse kogemusega treener ja võistleja, kes on osalenud mitmetel MM-idel, EKL-KKK SK liider ).

Koolitus sisaldab nii teoreetilist kui ka praktilist osa:
  teoreetiline osa toimub laupäeval, 25.märtsil kl 16-20 Tallinnas Rahumäe Põhikoolis Vabaduse pst 50, Tallinn
  praktiline osa toimub pühapäeval, 26.märtsil kl 10-14 ESLÜ Tagadi treeningkeskuses (NB! - osalejatel soovitame kaasa võtta toolid ja soojad riided)

Kas soovid, et Su kutsikas oleks innukas, tähelepanelik ja koostööaldis?

Kas soovid, et Su suhe oma kutsikaga oleks hea ja kutsikas tõeliselt naudiks sinuga koostööd?

Kas Su koolitatud koer vahib kõrvalkäigu harjutuses ringi? Või on ta hoopis viltu ja nii jalas kinni, et segab liikumist?

Kas Su koer täidab istu-käsku aeglaselt ja ei istu lõpuni välja?Kas Su koer lamab aeglaselt ja üle istumise? Jookseb siia-käsul sisse või jääb liiga kaugele? Närib hantlit?

Selliseid probleeme aitab Svetlana Zolotnikova lahendada klikkeri abil. Klikkeriga saab kujundada erinevaid käitumisi nii paarikuusel kutsikal kui ka mitmeaastasel ning koguni eakal koeral.

Ootame koolitusele erinevas vanuses ja erineva koolitustasemega koeri. Samuti sooviksime osalema kutsikaid, kes on veel päris koolitustee alguses.

Praktilises osas on plaanis on näidata erinevate kuulekuselementide koolitamist klikkeri abil ning nö vigade parandust, kui mõni eelnevalt õpitud harjutus ei tööta nii nagu vaja. Kõrvalkäik, istu, lama, hantli hoidmine ja toomine jne – nii nagu soovijaid on.

Samuti on plaanis näidata IPO jäljeosas esemete näitamise õpetamist ning kaitseosas varjete ristlemise algõpetust klikkeri abil.

NB! Kuna Svetlana Zolotnikova on aastaid tegutsenud ka agility treeneri ja kohtunikuna, näitab ta  praktilise osa algul võtteid, kuidas koerale enne treeningut soojendust teha, et traumasid vältida!  

 

Koolituse hind:

Koeraga osalejatele on koolituse hind sama kui koerata osalemine ehk siis: 10 eurot ESLÜ liikmed ja 18 eurot mitteliikmed. Hind sisaldab nii teooria kui praktika osa.

Palun saatke oma koeraga osalemissoov e-meilile hiljemalt 17.märtsiks. Ilma koerata osalejad saavad registreerida kuni 20.märtsini:  
    koolitus@saksalambakoer.ee  teemaks klikkerkoolitus. Pange kirja oma koera nimi, vanus, tõug, koolitustulemused (kui on) ning element või harjutus, mida soovite õppida.  Loomulikult ka osaleja enda ees-ja perekonnanimi. Osalejad valitakse välja nädala jooksul. 

ESLÜ koolitustoimkonna abilistele soodushinnad (hinna osas võtke palun ühendust Eve Pungasega)!

 

Koolituse eest tasumine:

Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB
SWIFT/BIC: EEUHEE2X, IBAN: EE241010022004993000
Kohapeal sularahas tasudes lisandub 5 eurot (hind vastavalt 15 ja 23 eurot).

 

Registreerimine: koolitus@saksalambakoer.ee

Täpsem info: Meeli Puusepp, meeli@cross.ee