Erinäitus 2018 tulemused

Kohtunik: hr. Ralf Wille (SV)

  Kutsikad 4 -6 kuud isased / Males 4 - 6 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Uri von Wa-Bo Malle Kiisma Fire vom Finkenschlag Harley von Arminius 2000
VL2 AUSSENHAUS URAX Eugen Põllumäe & Veiko Väljas Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
VL3 Margman Zippo Margit Kuusman Margman Yan Margman Flamme
VL4 MARGMAN ZETHRO Maris Abel Margman Yan Margman Flamme
VL5 Wunderstern Orlando Riina Ruven  VA Barley AukØtagirio Aidas WUNDERSTERN COSTA
         
  Kutsikad 4 - 6 kuud emased / Females 4 - 6 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Margman Zefa Kristel Vahar MARGMAN YAN MARGMAN FLAMME
VL2 Aussenhaus Umira Kadi Ebras & Veiko Väljas Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
VL3 Maleficent Dakota Agle Oissar Pepe Vom Kuckuckland Heleros Anni Aphrodite
         
  Kutsikad 4 -6 kuud isased pikakarvalised / Males 4 - 6 months longhair    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Eloy Kuyavia Anette Tuulik Emir Gold-Abat Azja Fort Forest
         
  Kutsikad  4 - 6 kuud emased pikakarvalised / Females 4 - 6 months longhair  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Maleficent Destiny Lembit Toomsalu Pepe Vom Kuckucksland Heleros Anni Aphrodite
         
  Kutsikad 6-9 isased / Dogs 6 -9 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL2 CHARACTERHAUS ESTON Kaupo Varik PEPE VOM KUCKUCKSLAND ESTRELLEST FANCY
VL1 Estrellest Kris Iron Star Kaja Voolas Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
         
  Kutsikad 6 - 9 kuud emased  / Females 6 - 9 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 ESTRELLEST KRIS INDIGO Ago Pärnamäe & Ene Kilter Zyklon Vom Repitition Estrellest Kris Kristall
VL2 FEST KIEFER SOLARE Rita Pillesson HARLEY GELE´INIS VILKAS FEST KIEFER LAVITA
VL3 ESTRELLEST FLAMME KIRKE Lageda Heroes Von meisenhof Estrellest Frayete flamme
VL4 ESTRELLEST FLAMME KIRA Rita Vellend & kasvataja Heroes Meisehof Estrellest Frayete Flamme
VL5 Estrellest Kris Iron Sunny Armin Enniko Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
         
  Kutsikad 6 - 9 kuud  emased  pikakarvalised/ Females  6 - 9 months longhair  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Margman Yerik Yachine Yepa Signe Petrov Wunderstern Elmezzi Bella Solo Rigoletto
         
  Isased Kutsikad 9 - 12 kuud / Males Puppies 9 - 12 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Heleros Gerry Siiri Vee Heleros Jovis Haiti vom Bergmannsland
VL2 Margman Walentino Margit Kuusman Pepe vom Kuckucksland Nika von Nord Traum
         
  Isased Kutsikad 9 - 12 kuud pikakarvalised / Males Puppies 9 - 12 months long-haired  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Randerbirke Black Armani Laura-Maria Mets Heleros Jovis Inxest Simba
         
  Kutsikad 9 - 12 kuud emased/ Females  9 - 12 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 WUNDERSTERN NIKKIE Signe & Märt Ŝadeiko Wunderstern Elmezzi Seffe von Vierhundert Hertz
         
  Kutsikad  9 - 12 kuud  Emased pikakarvalised/ Females  9 - 12 months long- haired  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Margman  Xandria Margit Kuusmann Willy Vom Kuckucksland Margman Riska
VL2 Randerbirke Amanda Madis Saar Heleros Jovis Inxest Simba
         
  Avaklass Isased  /  Males Open classes    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Ramiro von Aducht Aleksander Kuzin Maffey vom Quartier Latin Wionja von Aducht
         
  Avaklass Emased/ Open classes Females    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG2 Margman Lamoya Kristel Kuznetsova Margman Ylandos Margman Quicken
SG1 Fest Kiefer Aurora Levashova Jelena SIMON NO BÄRTAS KRASTA FEST KIEFER ALLBINA
         
  Avaklass Isased Pikakarvalised  /  Males Open class longhair     
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Heleros Vox Meeli Lindsaar Sacco Von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
SG2 Estrellest Õnnex Wolfram Kaja Voolas Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel
         
  Avaklass Emased Pikakarvalised/ Open classes Females longhair     
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 INXEST AURORA KRISTI KANGUR MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT INXEST SIMBA
SG2 ES'BERYLL ANNI DONNA Eleri Ehamaa MARGMAN YES HELEROS ELEKTRA
KAT0 Margman Pandora Heli Säre MARGMAN YES NESSY SOLO RIGOLETTO
         
  Isased Veteranid / Males Veterans    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SERT ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Eve Pungas Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
         
  Emased Veteranid / Females Veterans    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 Margman Zambia S.Malmberg&M.Kuusman +Yorc vom Status Quo +Kronis Mirchelle
  Noorteklassid Isased (12 - 18 kuud) / Juniors  Males 12 - 18 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT Sunntoyas Quest Diana Grudina Team Leiksaid Charlie SUNNTOYA'S JAMILA
SG2 FEST KIEFER NERON JELENA KLEPININA SANJO VOM OSTERBERGER-TAL FEST KIEFER ALBINA
SG3 Ramstein vom Rumbachtal Katrin Vahemets Kaspar von Tronje Margman Flamme
SG4 Matsalu Columbo Marju Ferenets Kratmosens Jerome Fest Kiefer Laiza
G1 Estrellest Black Bonzo Thea Kask Estrellest Kurimuri Kardinal Estrellest Ithaka
         
  Noorteklass 12 - 18 kuud emased / Yunior Females 12 -18 months    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT AUSSENHAUS TIANA Veiko Väljas Figo von Der Werther-Mühle Odana Lehmburg
SG2 Quencella Diana Grudina & Katrin Juurikas Team Leiksaid Charlie SUNNTOYA'S JAMILA
SG3 Briatore Beatrrice Saarestik Helve Zyklon VOM Repitition Briatore Triumph
SG4 FEST KIEFER NIMFA Marika Tulupova  Sanjo vom Osterberger-Tal FEST KIEFER ALLBINA
SG5 Fest Kiefer Petra Levashova Jelena MITSCHIGAN PRIMO GRANDE SOFFI MEISEHOF
SG6 MARGAN VIKSIK Marii Pikkoja Margman Ylandos EST CH VA Margman Nesaie
SG7 Briatore Bellona Helve Saarestik Zyklon Vom Repitition Briatore Triumph
SG8 Margman Umara Kärolin Hunt Margman Yes Margman Terracota
SG9 ESTRELLEST D-DELLO ROOSI Triin Oldekop MITSCHIGAN PRIMO GRANDE JACI-S STYLE BASCHIRA
SG10 Blackest Nefertiti Gea Eljaste Zyklon Vom Repitition Sunntoya-s Cassandra
KAT 0 Mustkoer Athena Tiina Nigol Estrellest Jägermeister Estrellest Vapper Viola
         
  Noorteklassid Pikakarvalised Isased (12 - 18 kuud) / Juniors  Males  Long-haired 12 - 18 months  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT WUNDERSTERN MAXIMUS Merike Sisask ja Toomas Tamme Wunderstern Elmezzi Wunderstern Yo-Yo
SG2 Esthund Moon Cliff Keijo Jaanup Jackson Vom Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
SG3 ESTHUND MOON CAESAR HIYE KUULI JACKSON VOM ZISAWINKEL RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
SG4 MATTHIAS WUNDERSTERN KEA-KAIA REIMAN ELMEZZI WUNDERSTERN YOYO WUNDERSTERN
SG5 WUNDERSTERN MELVIN Meelis Karo Wunderstern Elmezzi Wunderstern Yo-Yo
         
  Noorteklass 12 - 18 kuud emased / Yunior Females 12 -18 months Longhair  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT Chickhoff Witney Signe Tiitso Jackson vom Zisawinkel Zöe von Pendler
SG2 BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOF Ingrid Rpoopärg HAIKO VON HAUS GERSTENBERG ILLY VOM HOLTKÄMPER HOF
SG3 Margman Virsik Liis Kraut Margman Ylandos Margman Nesaie
G1 Estrellest Chic Coca Birgit Paltsmar Estrellest Jägermeister Estrellest Jeti Julita
         
  Keskmised klassid 18 - 24 kuud isased / Youth class Dogs 18 - 24 months  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Margman Satco Tiia Andres +Max vom Team Arlett Margman Yo Yo
SG2 SUNNTOYA'S MAUI Eha Kõrve & Liina Sepp KASPAR VON TRONJE TEAM LEIKSAID MORENA
SG3 FLUTWELLE BASKO Lembit Bahman Heleros Jovis Flutwelle Vectra
         
  Keskmine klass 18 - 24 kuud emased / Youth classes 18 - 24 months females  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Team Leiksaid Imperia Levashova Jelena Gondor vom Regina Pacis Team Leiksaid Vasilisa
SG2 MARGMAN RELLY Niina Neglason Zombi Feetback Margman Yaffa
SG3 MARGMAN SARAH Katrin Kressel Max vom Team Arlett Margman Yo-Yo
SG4 Clarissa von Arlett Helen Järveots Karlo vom Team Arlett Andorra von Arlett
SG5 SUNNTOYA'S NAOMI Daniel Heinmaa TEAM LEIKSAID CAMELOT FEST KIEFER JENIFER
         
  Keskmised klassid  18 - 24 kuud isased pikakarvalised/ Youth class Males 18 - 24 months longhair  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 MARGMAN TYSON KAIDI KOHV MARGMAN YLANDOS MARGMAN UNGANA
SG2 ASSAUWEHOF KVENTIN Ave Rentel GRISU VOM FRANKENGOLD VOGERLAND PALMYRA
SG3 Inxest Chronos Signe Petrov Merlin Von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
SG4 INXEST CARL CETU KIRCHBAUM Terje Ojaver  MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT BELLA SOLO RIGOLETTO
         
  Keskmine klass 18 - 24 kuud emased pikakarvalised /  Youth class Females 18 - 24 months longhair  
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Inxest Cinderella Arvo Lessel Merlin Von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
         
  Emased  kasutusklass / Females working class    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SERT Oberlauf Fleur De Lys Valentina Roomet & Liina Sepp Tyson Vom Köttersbusch Oberlauf Zhasmin
V2 Euphoria Kircholm Blum Kadi Ebras & Veiko Väljas Brazilija Kircholm Blum Wunderstern Team Las Vegas
V3 Defendervil Hermonie MVilve Ala-Paal Heleros Jovis Ester Latmon
V4 Fest Kiefer Quantana Piret Koemets Perry Von Regina Pacis Assauwehof Aleksa
T3 Estrellest Kiss Kristall Urve Lageda HELEROS JOVIS MARGMAN NAMZA
T3 Blackest Melrose Jaanika Aruaas ja Marika Glõsenko Sunntoyas batman Sunntoyas cassandra
T3 Sunntoyas Cassandra Jaanika Aruaas LJUSTIKHOF FORWARD Fest kiefer zamira
T3 Estrellest FRAYETE FLAMME Rita Vellend & kasvataja Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
T3  MARGMAN HERTA  Margit Kuusman & Zivile Cepuliene  CRONOS DEL SEPRIO  MARGMAN TERRACOTA
         
  Kasutusklass Emased pikakarvalised / Females working glass longhair    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Rpoopärg PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
V2 SERT Inxest Aranda Laura-Maria Mets Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
         
  Kasutusklass Pikakarvalised Isased / Working Cass Males Longhair    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SUNNTOYA'S GÖBER Daniel Heinmaa WILLY VOM KUCKUCKSLAND FEST KIEFER NETRA
V2 WUNDERSTERN ELMEZZI Marten Liiva & Kristina Šadeiko-Liiva Margman Yes Wunderstern Vera
V3 Parker Kaie Kass Agcay / Yüksel Agcay Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
V4 MALEFICENT AGADOR Engely Oja Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
V5 Wunderstern Bem Aivar & Silvi Nõu Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
         
  Isased kasutusklass / Males working cass    
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SERT Heleros Xrandon Reet Pärn ILIANO VOM FICHTENSCHLAG Heleros Francesca
V2 FEST KIEFER GANGSTER Valeria Volovik DUKS IZ VAIS SHTAIN HAUS FEST KIEFER ALLBINA
V3 Zyklon vom Repitition Eha Kõrve Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
V4 SUNNTOYA'S BALLACK Daniel Heinmaa WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
V5 AUSSENHAUS PAGAN Eugen Põllumäe & kasvataja Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
V6 Blackest Morgan Raivo Neeme Sunntoya?s Batman Sunntoya?s Cassandra
V7 Basko ad Astra Gloria Liidia Penner Aivengo vom st.Michaels-berg Feya ad Astra Gloria
SG1 Estrellest Von Vertex Urve Lageda Chris spod Lazov Break Von Finsteren Waldeck HD
         
  Kasvatajaklassid / Breeder classes    
         
  Pikakarvalised: Inxest- Ingrid Roopärg, EE    
         
  Tavakarvalised: Margman-  Margit Kuusman, EE    
    Fest Kiefer - Olga ja Jelena Levošova, EE  
         
Parimad Varrukakoerad / Best Bitework      
         
Isased: Estrellest Von Verteks      
  SUNNTOYA'S G-BER      
         
Emased: Oberlauf Fleur De Lys