26.-27.05.2018.a 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused Põllujäljekatses 2018 ja

ESLÜ IPO võistlus (osa universaalvõistlusest)

A-katse võistlus

BC-katse võistlus

 

* Kohtunik: pr. Lene Carlson (SV, Taani)
* Varrukamehed: Janar Klement (EST) ja Andrij Ševtšenko (UKR)

Toimumiskoht:                                  

A osa: rohupõld 

B ja C osa: ESLÜ Tagadi treeningkeskus

Platside varustus

Võistluste FB leht

 

 

2018 Meistrivõistlused_4251 PJK 2018 Meistrid Eve ja Kuri.jpgPJK Meistrid 2018 Eve Pungas ja Estrellest Kurimuri Kardinal

 

TULEMUSED

 

 PJK MV pildid  ja   IPO võistluse pildid  Helve Käro
 IPO võistluse pildid  Tatjana Tšernjakova

 

ESLÜ koolitustoimkond tänab abi ja toetuse eest:

Peakorraldaja: Meeli Puusepp
Korraldusabi: Külli Soo
Tõlk: Maris Luberg
Sekretärid: Doris Sepp, Birgit Paltsmar
Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Põllud ja parkimiskorraldus: Maret Tanissaar
Jäljetegijad: Erika Piirsalu, Ülle Üksik, Katrin Kressel, Mare Meldre, Leela Nõu, Katriin Salumaa, Kairi Palu
Võistluste FB-ja kodulehe haldus: Helve Käro
Catering põllul: Lea Tõnismäe
Platsi pealik ja püssimees: Sven Veelmann
Platsipealiku abid: Jaan Kotkas, Eve Pungas
Inimrühm: Aljo Pärn, Kairi Palu, Külli Soo, Jaan Kotkas, Mare Adermann, Rita Vellend, Ilvi Rimm
Varrukamehed: Andrij Ševtšenko,  Janar Klement
0-koer ja koerajuht kuulekuses: Jabina Quick ja Mare Adermann
0-koer ja koerajuht kaitses: Estrellest Odin  ja Sven Rohelaan
Lilled: Maret Tanissaar
Autasustamine ja transport: Külli Soo, Eve Pungas, Katriin Salumaa  
Fotograafid: Helve Käro, Tatjana Tsernjakova
Vet. arst: Ulla Ostra
Toetaja: ProPlan, AS Silikaat, Key OÜ

 

--------------------------------------------------------

 

 

AJAKAVA

 

LAUPÄEV, 26.05.2018

 

A osa

 
8:50 PJK-3, IPO-3  1.grupp Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
9:30   Jäljed
11:10 A-3, PJK-2, IPO-2,
IPO-3  2.grupp
Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
11:50   Jäljed
14:00 A-1, PJK-1, IPO-1 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
14:40   Jäljed
 

B osa

 
17:00 PJK-1, PJK-2, PJK-3 Kuulekuse osa algus
    PJK võistlejate autasustamine, Meistrivõistluste lõpetamine
     
  Kogunemiskoht jäljele minekuks on Kernu Krooningi tankla parkla
     
     
 

PÜHAPÄEV, 27.05.2018

 
08:30 Platsi proov  
08:55 Tervitussõnad  
     
 

B osa

 
09:00 IPO-1  
09:25 IPO-2, IPO-3   2.grupp  
10:25 Vaheaeg  
10:35 IPO-3  1.grupp  
     
11:35 LÕUNA  
     
 

C osa

 
12:20 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
12:40 IPO-1, IPO-2  
13:20 IPO-3  2.grupp ja 1.grupp  
     
15:00 IPO võistlejate autasustamine, võistluste lõpetamine

 

IPO-3 võistlejate jäljegrupid

1.jäljegrupp

ESTRELLEST DRAGON DARKA, koerajuht Ene Vöörmann
ESTRELLEST VON VERTEX, koerajuht Urve Lageda
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN, koerajuht Thekla Degtjarjov
TREF OGER SCHLOSS, koerajuht Galina Matvejeva

2.jäljegrupp

DAKAR BARNERO, koerajuht Inese Sheremet
ESTRELLEST UPSIDER, koerajuht Katrin Mänd
GOLTTVIZEN HOF ORRY, koerajuht Ingrid Mahoni

 

IPO-3 võistlejate jäljegruppidesse loosimine toimus neljapäeval, 24.mail kl 16 Tagadi treeningkeskuses

1. grupp (4 võistluspaari)  alustab laupäeval jälgedega
2. grupp (3 võistluspaari) alustab pühapäeval kuulekusega

Võistlejate kohalviibimine loosimisel ei ole kohustuslik, loosimisel osaleb fortuuna.

 

OSALEJAD

Koer

Tõug

Omanik/Koerajuht

     

Eesti saksa lambakoerte PJK MV 2018
PJK-3

Estrellest Kurimuri Kardinal SLK Eve Pungas
     

PJK-2 võistlus

   
Phoenix Emperor Power Spice SSN Jaanika Kuldmaa
     

PJK-1 võistlus

   
Unerschrocken Aik SLK Tatjana Tšernjakova
Unerschrocken Aza SLK Tatjana Tšernjakova
Yacheero's Yewel Yodette DOB Marliis Eerits
     

IPO-3 võistlus

   
DAKAR BARNERO SLK Inese Sheremet
ESTRELLEST DRAGON DARKA SLK Ene Vöörmann
ESTRELLEST UPSIDER SLK Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VERTEX SLK Urve Lageda
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN SLK Thekla Degtjarjov
GOLTTVIZEN HOF ORRY SLK Ingrid Mahoni
TREF OGER SCHLOSS SLK Galina Matvejeva
     

IPO-2 võistlus

   
RENEGADE KNIGHTS BEATITAS SLK Signe Tiitso
     

IPO-1 võistlus

   
ALLSAARE FURY SLK Ingrid Mahoni
ESTRELLEST VON VHRIS SLK Helve Käro - ei osale
     

A3 võistlus

   
MARGMAN WILDFIRE WANDA SLK Monika Rusing
     

A1 võistlus

   
INGEL VLK Eda ja Urmas Bauer/Eda Bauer

 

NB!   IPO võistlusel osalejatel (kes on ka osavõtutasu tasunud) on võimalus kaitsetrenniks võistlusel töötava välisvarrukamehe Andrij Ševtšenkoga! Treeningud on tasulised ja toimuvad 26-29.04 ja 24-26.05

Täpsem info ja registreerimine: Eve Pungas, tel.5265258 või eve.pungas@gmail.com

 

 -----------------------------------------------------------

 

VÕISTLUSED TOIMUVAD KÕIGIS KOLMES ASTMES. PJK 1-3 ASTE NING IPO 1-2 ASTE ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. Kohtade vähesuse korral on osalemise eelisõigus IPO võistlustel Eesti saksa lambakoertel .

IPO 3 astmes saavad osaleda ainult saksa lambakoerad

PJK MEISTRITIITEL OMISTATAKSE KÕRGEIMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD EST-REGISTRIS OLEVALE SAKSA LAMBAKOERALE

IPO-3 võistlus on üks osa Saksa Lambakoerte Universaalvõitja võistlusest 2018

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO või jäljekoer ja parim universaalne koer

PJK kõikide astmete tulemused lähevad arvesse ka EKL AASTA PARIMA arvestuses.

                                              


 

Registreerimine  kuni 18.05.2018

ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju vaata SIIT

PJK eeskiri

Rahvusvaheliste teenistuskoerte töökatsete eeskirjad (sh IPO eeskiri)

 

Osalemistasud:

PJK võistlus: ESLÜ liikmetele 22 EUR, mitteliikmetele 37 EUR

IPO võistlus: ESLÜ liikmetele 28 EUR, mitteliikmetele 45 EUR

A-katse võistlus: ESLÜ liikmetele 15 EUR, mitteliikmetele 25 EUR

BC-katse võistlus: ESLÜ liikmetele 22 EUR, mitteliikmetele 37 EUR

 

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend MAI IPO või MAI PJK

 

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Peakorraldaja: Meeli Puusepp, e-post:  koolitus@saksalambakoer.ee
Jäljekoordinaator: Mare Adermann

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast.
Osaleja on kohustatud teatama võistleva emase koera jooksuajast hiljemalt 3 päeva enne võistluse toimumispäeva. Hilisema teatamise korral koera võistlema ei lubata.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

------------------------------------------------------

2002 - 2017 PJK Meistrid leiad SIIT