Piret ja Niten_2018 universaalvõitjad_foto Pille Saar.jpgESLÜ aasta parim universaalne koer 2018
Margman Niten (omanik ja koerajuht Piret Koor)
Foto: Pille Saar

 

     

ESLÜ Aasta Parim Universaalne Koer 2018

 
1 Margman Niten, omanik ja koerajuht Piret Koor 4
2 Estrellest Kurimuri Kardinal, omanik ja koerajuht Eve Pungas 5
3 Estrellest Von Vertex, omanik ja koerajuht Urve Lageda 7
4-5 Estrellest Von Väle Virtin, omanik ja koerajuht Thekla Degtjarjov 10
4-5 Renegade Knights Beatitas, omanik ja koerajuht Signe Tiitso 10
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2018

 
1-2 ESTRELLEST, kasvataja Urve Lageda 3
1-2 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman 3
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim IPO Koer 2018

 
1 Estrellest Von Vertex, omanik ja koerajuht Urve Lageda 881,25
2 Estrellest Dragon Darka, omanik ja koerajuht Ene Vöörmann 810
3 Golttvizen Hof Orry, omanik ja koerajuht Ingrid Mahoni 635
4 Estrellest Von Väle Virtin , omanik ja koerajuht Thekla Degtjarjov 520
5 Estrellest Dragon Draxter, omanik ja koerajuht Ilvi Rimm 395
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim KK Koer 2018

 
1 Unerschrocken Aik, omanik ja koerajuht Tatjana Tšernjakova 84,75
2 Jabina Quick, omanik ja koerajuht Mare Adermann 71
3 Estrellest Vapper Viola, omanik ja koerajuht Galina Murel 54
4 Estrellest Upsider, omanik ja koerajuht Katrin Mänd 50,5
5 Estrellest Larko Varg, omanik ja koerajuht Tõnu Armulik 40,5
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Jäljekoer 2018

 
1 Estrellest Kurimuri Kardinal, omanik ja koerajuht Eve Pungas 503,75
2 Estrellest Hurmuri Ronja, omanik ja koerajuht Maret Tanissaar 250
3 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp 187,5
4 Estrellest Dragon Dark, omanik ja koerajuht Ljubov Smirnova 135
5 Estrellest Dragon Dreik, omanik ja koerajuht Maret Tanissaar 70
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Otsingukoer 2018

 
1 Margman Acapella, koerajuht Piret Koor 761,25
2 Margman Niten, koerajuht Piret Koor 681,25
3 Margman Nacre, koerajuht Piret Koor 347,5
4 Margman Leona, koerajuht Marelle Linde 270
5 Margman Luminosa, koerajuht Monika Rusing 200
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2018

 
1 ESTRELLEST, kasvataja Urve Lageda 2211,3
2 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusmann 1790
3 UNERSCHROCKEN, kasvataja Tatjana Tšernjakova 221,75
4 RAYNTES, kasvataja Lea Tõnismäe 125
5 FLUTWELLE, kasvataja Ene Vöörmann 34
  Lisa  
   

ESLÜ Aasta Parim Isane Näitusekoer 2018

 
1 Zyklon von Repitition, om.Eha Kõrve 500
2-3 Margman Satco, om.Tiia Andres 360
2-3 Fest Kiefer Gangster, om.Valeria Volovik 360
4 Heleros Xrandon, om.Reet Pärn 350
5-7 Aussenhaus Pagan, om.Eugen Põllumäe & Veiko Väljas 340
5-7 Basko ad Astra Gloria, om.Liidia Penner 340
5-7 Sunntoya's Ballack, om.Daniel Heinmaa 340
     

ESLÜ Aasta Parim Emane Näitusekoer 2018

 
1 Sunntoyas Boa, om.Liina Sepp 510
2 Euphoria Kircholm Blum, om.Kadi Ebras /Veiko Väljas 485
3 Oberlauf Fleur De Lys, om.Valentina Rooment ja Liina Sepp 402,5
4 Wunderstern Vera, om.Riina Ruven 395
5 Defendervil Hermione, om.Vilve Ala-Paal 380
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Isane Näitusekoer 2018

 
1 Wunderstern Elmezzi, om.Kristina Šadeiko-Liiva 577,5
2 Sunntoya's Göber, om.Daniel Heinmaa 535
3 Parker, om.Kaie Kass Agcay 485
4 Maleficent Agador, om.Engely Oja 450
5 Wunderstern bem, om.Aivar Nõu 360
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Emane Näitusekoer 2018

 
1 Bella Solo Rigoletto om.Ingrid Roopärg 600
2 Inxest Aranda om.Laura-Maria Mets 445
3 Babicka vom Holtkämper Hof 315
4 Margman Queen Of Candy om. Ingrid Roopärg 300
5 Inxest Cindirella om. Arvo Lessel 290
     

ESLÜ Aasta Parim Kutsikas 2018

 
1 Sunntoya's Quest, om.Diana Grudina 350
2-3 Wunderstern Nikkie, om.Märt Šadeiko 335
2-3 Estrellest Kris Iron Star, om.Kaja Voolas 335
4 Quencella, om.Diana Grudina 325
5 Estrellest Kris Indigo, om.Ene Kilter 320
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Kutsikas 2018

 
1 Randerbirke Black Armani, om.Laura-Maria Mets 375
2 Margman Yerik Yachine Yepa, om.Signe Petrov 362,5
3 Margman  Xandria, om.Margit Kuusman 290
4 Wunderstern Matthas, om. Kea-Kaia Reiman 245
5 Wunderstern Maximus, om. Merike Sisak 205
     

ESLÜ Aasta Parim Veteran 2018

 
1 Wunderstern Myyth, om.Ülle Vahesaar 335
2 Margman Zambia, om.Margit Kuusman 312,5
3 Estrellest Kurimuri Kardinal, om.Eve Pungas 220
4 Margman Wildfire Wanda, om.Monika Rusing 150
5 Assauwehof Aleksa, om.Evely Vendla 90
     

ESLÜ Aasta Parim Näitusekennel 2018

 
1 SUNNTOYA'S, kasvataja Liina Sepp 1385
2 WUNDERSTERN, kasvataja Riina Ruven 1333
3 INXEST, kasvataja Ingrid Roopärg 1058
4 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman 1008
5 AUSSENHAUS, kasvataja Veiko Väljas 718
  Lisa  

 

 

2018.a tšempionid

EST J CH  2018   

BLACKEST NIRWANA,  om.Kersti Rätsep
ESTRELLEST KRIS INDIGO, om.Ene Kilter
ESTRELLEST KRIS IRON STAR, om.Kaja Voolas
FEST KIEFER NIMFA, om.Marika Tulupova
HELEROS GERRY, om.Siiri Vee
MARGMAN QUETTA, om. Kertu Post & Liilia Luik
 

  EST J CH PIKAKARVALINE 2018

ASSAUWEHOF KESSY, om.Irna Andrejeva
BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOF, om.Ingrid Roopärg
ESTHUND MOON CAESAR, om.Hiye Kuuli
INXEST CHRONOS, om.Signe Petrov
INXEST CINDERELLA, om.Arvo Lessel
MARGMAN TYSON, om.Kaidi Kohv
 

EST Vet CH  2018  

MARGMAN WILDFIRE WANDA, om.Monika Rusing
WUNDERSTERN MYYTH, om.Ülle Vahesaar
 

EST V CH  2018   

HELEROS XRANDON, om.Reet Pärn
SUNNTOYA´S BOA, om.Liina Sepp
 

EST V CH PIKAKARVALINE  2018  

MALEFICENT AGADOR, om.Engely Oja
SUNNTOYA´S GÖBER, om. Daniel Heinmaa & Liina Sepp
WUNDERSTERN ELMEZZI,  om. Kristina Śadeiko-Liiva
 

EST FH CH 2018

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL, om.Eve Pungas
 

EST IPO CH 2018   

ESTRELLEST DRAGON DARKA, om.Ene Vöörmann
ESTRELLEST VON VERTEX, om.Urve Lageda
 

EST IPO-R CH 2018 

MARGMAN NITEN, om.Piret Koor
MARGMAN ACAPELLA, om.Piret Koor
 

EST KK CH  2018  

JABINA QUICK, om.Mare Adermann