2019    
         Peaerinäituse tulemused/  Estonian Siegershow results  
             
        Varrukamehed/ Helpers: Rene Radala ja Andrij Ševtšenko  
             
        Kasutusklass isased / Males workingclass  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT VA 1 Henry Latmon Margman Yes Ema Black Lehmburg
    VA 2 Barley Aukstagirio Aidas Gary vom Huhnegrab Chiwa vom Haus Iskander
    1 Xedgehog Solo Rigoletto Pacco Vom Langenbugert Germany Solo Rigoletto
    2 Zilber Vasserfal Efra FInn v. Bergmannsland Astel Hof Ohara
    3 Kranichzug Qnut Zelindo vom Lütterbruch Kranichzug Orina
    4 Landos di casa Nando Figo vom Nordteich Lara di casa Nando
    5 Aussenhaus Pagan Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
    6 Lester Gelezinis Vilkas Xentos von der Wilhelmswarte Cola Gele`Inis Vilkas
    7 Fest Kiefer Gangster Duks Iz Vais Shtain Haus Fest Kiefer Allbina
    8 Oberlauf Poker Pepe v. Kuckuckland Oberlauf Zhasmin
    9 Wunderstern Elmacho Margman Yes Wunderstern Vera
Best TSB   10 Blackest Morgan Sunntoya?s Batman Sunntoya`s Cassandra
    11 Heleros Xrandon Iliano Vom Fichtenschlag Heleros Francesca
    12 Pätrik Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
    13 Zavist Bogov Robin Gud Demant's Amur Hexi v. Haus Stoppacher
    SG 1 Estrellest Von Vertex Chris Spod Lazaov Break Vom Finsteren Waldeck
Best TSB   G 1 Estrellest Ax Axy Cris Spod Lazov Estrellest Dragon Drax
    G 2 Estrellest Von Vhris Chris spod Lazov Break vom finsteren Waldeck
      T2 Garfield vom Osterberger-Land Yuri vom Osterberger-Land Elektra von Türkenkopf
      T3 Basko ad Astra Gloria Aivengo Vom st.-Michaelsberg Feya ad Astra Gloria
    KAT 0 Zyklon Vom Repitition Willy Vom Kuckucksland Holly Vom Kuckucksland
             
        Kasutusklass emased / Females workingclass  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT VA 1 Oberlauf Yurmala Askus v. Hühnegrab Zemfira von Shteffild
Best TSB   VA 2 Baldrsens Ekaterina II FInn v. Bergmannsland Baldrsens Roksana
    VA 3 Euphoria Kircholm Blum Wunderstern Team Las Vegas Brazilija Kircholm Blum
    1 Aussenhaus Tiana Figo von der Werther-Mühle Odana Lehmburg
    2 Astrida Letton Shyrhan Lehmburg Chakira Rigoletto
    3 Margman Sarah Max Vom Team Arlett Margman Yo-Yo
    4 Assauwehof Gloria Oberlauf Ambassador Assauwe Loretta
    5 Margman Luminosa Margman Ylandos  Margman Quicken
    6 Dali Aukstagirio Aidas Hugo vom Radhaus Chiwa vom Haus Iskander
    7 Shelly vom Osterberger-Land Xabo vom Osterberger-Land Quara vom Osterberger-Land
    8 Zavist Bogov Eshka Landos v. Quartier Latin Zavist Bogov Je T'aime
    9 DEFENDERVIL HERMIONE Heleros Jovis Ester Latmon
    10 Oberlauf Pandora Pepe v. Kuckuckland Oberlauf Zhasmin
    11 Estrellest Frayete Flamme Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
    12 Blackest Melrose Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra
    13 Margman Lumiere Margman Ylandos Margman Quicken
    14 Sunntoyas Cassandra  LJUSTIKHOF FORWARD FEST Kiefer Zamira
Best TSB   G 1 Estrellest Von Väle Virtin Chris Spod Lazov Break Vom Finsteren Waldeck
      T2 Sunntoya's Naomi Team Leiksaid Camelot FestST Kiefer Jenifer
      T3 Zavist Bogov Yavonne Marlo v. Baccara Boney M  Super Agent
    KAT 0 Estrellest Xet Bianca Kreislauf Bravo Estrellest Tiger Tessa
    KAT 0 Estrellest Dioala Dessi Falkos Von En Schwarzen Seeperlen Estrellest Vapper Viola
    KAT 0 Gretel Armagedonas Vulkan von Pallas Athene Kim vom Holtkamper Hof
             
        Kasutusklass pikakarvalised isased / Males workingclass longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VA 1 Sunntoya's Göber Willy Vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
    1 Parker Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
    2 Boss Solo Rigoletto Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto
Best TSB SERT 3 Estrellest Õnnex Wolfram Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel
    4 Maleficent Agador Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
    T3   Rayntes Morten Simon No Bärtas Krasta Heleros Fortunecookie
    T2   Wunderstern Elmezzi Margman Yes Wunderstern Vera
             
        Kasutusklass pikakarvalised emased / Females workingclass longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VA 1 Margman Halexy Cronos del Seprio Margman Terracota
  SERT 1 Zavist Bogov Reyma Demant's Amur Hexi v. Haus Stoppacher
    V 2 Lisann Vom Fichtenschlag Djambo Vom Fichtenschlag Xania Von Den Paderquellen
 Best TSB   V 3 Inxest Aurora Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
    V 4 Inxest Aranda Merlin von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
    V 5 Renegade Knights Beatitas Orion Mavic Poland Renegade Knights Aranea
    KAT 0 Baldrsens Prada by Black Night  Forsten Rusland Tsalvador Baldrsens Versace
             
        Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Sensen Mann Usa Sensen Mann -Nix Sensen Mann Åpa
    SG 2 Sensen mann X-Factor Dilan Di Casa Massarelli Sensen Mann Ämanda
    SG 3 Margman Uno Margman Yes Margman Terracota
    SG 4 Team Zilber Wasserfal Henk Mike V.Schloss Rugland Team Zilber Wasserfal Anka
    SG 5 Kim Zonnenberg Rusich Mitschigan Primo Grande Kim Zonnenberg Triniti
    SG 6 Harley Von Fenrir Groovy Di Casa Massarelli Quara Vom Osterberger-land
    SG 7 Lex Latmon Figo von der Werther Muhle Debby Latmon
    SG 8 Hype von Fenrir Groovy Di Casa Massarelli Quara vom Osterberger-Land
    SG 9 Heleros Gerry Heleros Jovis Haiti Vom Bergmanssland
    SG 10 Randerbrike Ax Heleros Jovis Inxest Simba
             
        Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Georgia Aukstagirio Aidas Cyrus vom Osterberger Land Chiwa vom Haus Iskander
    SG 2 Quencella Team Leiksaid Charlie Sunntoya's Jamila
    SG 3 Sensen Mann Xplain Dilan di Casa Massarelli FI MVA, EE MVA, Hew-18 Sensen mann Ämanda
    SG 4 Margman Xella Willy vom Kuckucksland Margman Riska
    SG 5 Karisman Eloweena  Mitschigan Primo Grande Nelitahti Aurora
    SG 6 Wunderstern Nikkie VA Wunderstern Elmezzi VA Seffe von Vierhundert Hertz
    SG 7 Margman Umara Margman Yes Margman Terracota
    SG 8 Zavist Bogov Lira Patrick v. Grabfeldgau Boney M  Super Agent
    SG 9 Sensen Mann Venezia Groovy di Casa Massarelli FI MVA PMV-17 Sensen mann -sta
    SG 10 Fest Kiefer Petra Mitschigan Primo Grande Soffi Meisehof
    SG 11 Karisman Eticca  Mitschigan Primo Grande Nelitahti Aurora
    KAT 0 Kenya Solo Rigoletto Baggio von Juvenisty Xaija Solo Rigoletto
    KAT 0 Hella Armagedonas Kaspar von Tronje Kim vom Holtkamper Hof
    KAT 0 Belissima Team Gven Blaid Asterix Solo Rigoletto Diona Gven Blaid
             
        Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud longhair
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Sire Ema/ mutter
             
    SG 1 Gallardo Aukstagirio Aidas Cyrus vom Osterberger Land Chiwa vom Haus Iskander
    SG 2 Esthund Moon Caesar Jackson vom zisawinkel Renegade Knights Beatitas
    SG 3 Wunderstern Matthias Wunderstern Elmezzi Wunderstern Yoyo
    SG 4 Randerbirke Black Armani Heleros Jovis Inxest Simba
    SG 5 Wunderstern Melvin Wunderstern Elmezzi Wunderstern Yo Yo
    SG 6 Esthund Moon Cliff Jackson vom Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
             
        Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud longhair
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Goldene Bienenstock Tiida Edge V.Zellwaldrand Vogerland Belinda
    SG 2 Kenta Di Ca' San Marco Haldo Di Ca`San Marco Hilena Di Ca`San Marco
    SG 3 Margman Virsik Margman Ylandos Margman Nesaie
             
        Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Irbis Armagedonas Willy vom Kuckucksland Ezra Armagedonas
  SERT SG 2 Margman Zathan Margman Yan Margman Flamme
    SG 3 Huby Aukstagirio Aidas Atos Aukstagirio Aidas Salamandra Gelezinis Vilkas
    SG 4 Aussenhaus Urax Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
    SG 5 Sensen mann Bolt *Pacco vom Bördetal Sensen mann Tequila
    SG 6 Hiron di Casa Beggiato Team Marlboro Hilton Nulla di Casa Beggiato
    SG 7 Estrellest Kris Iron Star Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
             
        Emased noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT SG 1 Margman Zefa Margman Yan Margman Flamme
    SG 2 Tyra von Maikhus Wolf di casa Nobeli Ely del Seprio
    SG 3 Future By Us Cheslava Vasto Della Valle D'Intria Future By Us Fyeravanti
    SG 4 Yuma Armagedonas Figo von der Werther-Muhle Gretel Armagedonas
    SG 5 Yolla Armagedonas Figo von der Werther-Muhle Gretel Armagedonas
    SG 6 Estrellest Kris Indigo Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
    SG 6 Estrellest Flamme Kirke Heroes Meisehof Estrellest Frayete Flamme
    SG 8 Endrefalva Lolitta Nero v. Ghattas Enderfalva Yoschida
    SG 9 Estrellest Flamme Kira Heroes Meisehof Estrellest Frayete Flamme
    SG 10 Aussenhaus Umira Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
    SG 11 Maleficent Dakota Pepe Vom Kuckucksland Heleros Anni Aphrodite
    SG 12 Estrellest Kriss Iron Sunny Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
    KAT 0 Assenhaus Ulysa Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
    KAT 0 Lelle Solo Rigoletto Asterix Solo Rigoletto Diva Solo Rigoletto
             
        Emased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months longhair
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT SG 1 Margman Yerik Yachine Yepa Wunderstern Elmezzi Bella Solo Rigoletto
    SG 2 Lavanda Solo Rigoletto Asterix Solo Rigoletto Diva Solo Rigoletto
    SG 3 Maleficent Destiny Pepe vom Kuckucksland Heleros Anni Aphrodite
             
        Isased veteranid / Veterans males    
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT V 1 Heleros Jovis Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise
    V 2 Demant's Amur Unzo van Noort Demant's Noomi
    V 3 Wunderstern Myyth Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
     KAT 0 Pepe vom Kuckucksland Fulz di Zenevredo Bella vom Kuckucksland
             
        Emased veteranid / Veterans females  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
  SERT V 1 Fest Kiefer Zamira Yoker Gim Esmeralda Meisehof
    V 2 Estrellest Vapper Viola Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Werdru-Wurry
             
        Avaklass isased / Males open class    
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Fest Kiefer Neron Sanjo Vom Osterberger-Tal Fest Kiefer Allbina
    SG 2 Margman Quinn Atilla Von Nord Traum Nika Von Nord Traum
    SG 3 Sensen Mann Tito Kratmosesns Jerome Sensen Mann Liliane
    SG 4 Flutwelle Basko Heleros Jovis Flutwelle Vectra
             
        Avaklass emased / Females open class   
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Fest Kiefer Njusha Sanjo Vom Osterberger-Tal Fest Kiefer Allbina
    SG 2 Margman Relly Zombi Feetback Margman Yaffa
    SG 3 Aussenhaus Tigra Figo von der werther-muhle Odana Lehmburg
    SG 4 Oranje von Arlett Fred vom Rumbachtal Margman Xara
    SG 5 Margman Lamoya Margman Ylandos Margman Quicken
    SG 6 Blackest Nirwana Zyklon Vom Repitition Sunntoyas Cassandra
    SG 7 Verena Oger Schloss Gerry vom Waisagrund Enny vom Isarland
             
        Avaklass pikakarvalised isased / Males open class longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Inxest Chronos Merlin von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
    SG 2 Schuft`s Sixgun Solholmens Nikolos Schuft's Rock Rodeo
             
        Avaklass pikakarvalised emased / Females open class longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    SG 1 Ivonne Di Ca`San Marco Groovy Di Casa Massarelli Ivonne Di Ca' San Marco
             
        Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Margman Amicus Borman Lehmburg Margman Acapella
    VL 2 Margman Artist Borman Lehmburg Margman Acapella
    VL 3 VERON Margman Vector Margman Rhea
    VL 4 Jared Kircholm Blum Fritz von Oasis Ember Kircholm Blum
    VL 5 Estrellest Rex Rocco Heroes Meisehof Jaci `s Style Baschira
             
        Emased kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1  Baldrsens Helavisa Zilber Vasserfal Mendeley Baldrsens Ekaterina II
    VL 2 Oberlauf Kalipso Wolf di casa Nobili Oberlauf Bavaria
    VL 3 Verona Margman Vector Margman Rhea
    VL 4 Oberlauf Queen Wolf DI Casa Nobili Oberalauf Bavaria
    VL 5 Janki Armagedonas Gary Vom Hunegrab Kim Vom Holtkamper Hof
    VL 6 Whoopi vom Osterberger-Tal Cyrus vom Osterberger-Land Quara vom Osterberger-Land
    VL 7 Margman Avatar Borman Lehmburg Margman Acapella
    VL 8 Margman Arriba Borman Lehmburg Margman Acapella
    VL 9 Margman Bailey Bianca Pepe Vom Kuckucksland Margaman Vega
             
        Isased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Margman Cheff Henko Vom Holtkämper Hof Margman Yo-Yo
    VL 2 Wunderstern Phoenix Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
    VL 3 Wierland Asterix Wunderstern Elmezzi Assauwehof Infiniti
             
        Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months longhair
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Wunderstern Pelyna Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
    VL 2 Wunderstern Penelope Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
    VL 3 Golden Binenshtok Steys Fantom Team Ulmental Zilber Vasserfal Chernika
    VL 4 Wunderstern Pippa Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
    KAT 0 Zhenevieva Falkos von den schwarzen Seeperlen Varta Bramy Triniti
             
        Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Margman Dominic Ian Vom Kleinen Zauberberg Margman Halexy
    VL 2 Margman Dacapo Ian vom Kleine Zauberberg Margman Halexy
    VL 3 Almaz s Samogo Chjornogo Morja Marshal Lie Anne Lur Harizma s Samogo Chjornogo Morja
    VL 4 Lennart von Nord Traum Margman Tyson Ylka von Nord Traum
    VL 5 Schuft`s Tommy Gun Wunderstern ELMEZZI Schuft's Rock Rodeo
    KAT 0 Margman Derry Dakota Ian vom Kleinen Zauberberg Margman Halexy
             
        Emased kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Margman Eryll Wunderstern Elmezzi Estrellest Xet Bianca
    VL 2 Wonpatez Anastasia Sensen Mann Luigi Sensen Mann Jewell
    VL 3 Sensen Mann Discordia Mars von Aurelius Sensen Mann Haya
    VL 4 Wunderstern Reena Wunderstern Elmezzi Wunderstern Ursel
             
        Isased kutsikad  6-9 kuud / Dogs 6-9 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Fest Kiefer Watson Mardok Del Seprio Queen Dancing Znatnaya Shtuchka
             
        Emased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Lizette von Nord Traum Margman Tyson Ylka von Nord Traum
    VL 2 Schuft`s Tijuana Wunderstern Elmezzi Schuft's Rock Rodeo
             
        Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Blackest Poseidon Sunntoya`s Ballack Sunntoya`s Cassandra
    VL 2 Tazio vom Webachtal Willy vom Kuckucksland Juanita vom Webachtal
             
        Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females  4 - 6 months  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Italy vom Fichtenschlag Asap vom Aldamar Destiny vom Aurelisbrandt
    VL 2 Steinwolf Bumblebee Veneze Toro Kranichzug Only
    VL 3 Blackest Porsche Sunntoya`s  Ballack Sunntoya`s   Cassandra
             
        Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair  
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Niel Endrefalva Ian vom kleinen Zauberberg Endrefalva Germanika
    VL 2 Esthund Sun Dexter Fantom Team Ulmental Renegade Knights Beatitas
             
        Emased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months longhair
        Kohtunik/Judge:  Marco Oßmann     
             
        Koer/ Dog Isa/ Fater Ema/ Mutter
             
    VL 1 Baldrsens Edelweiss Kiki Crveni Mayeestoso Baldrsens cristal
    VL 2 Esthund Sun Diiva Fantom Team Ulmental Renegade Knights Beatitas
             
           
 
         Parim Kasvataja/ Best Breeder  Omanik/ Owner  
       1 Estrellest   Urve Lageda