Universaalkoer 2019 Margman Luminosa.jpgESLÜ aasta parim universaalne koer 2019
Margman Luminosa (omanik ja koerajuht Monika Rusing)
Foto: Pille Saar

 

 

ESLÜ Aasta Parim Universaalne Koer 2019

 
1 Margman Luminosa, omanik ja koerajuht Monika Rusing 4
2 Aussenhaus Pagan, omanik ja koerajuht Eugen Põllumäe 7
3 Estrellest Von Vertex, omanik ja koerajuht Urve Lageda 11
4 Estrellest Von Väle Virtin, omanik ja koerajuht Thekla Degtjarjov 11,5
5 Fest Kiefer Gangster, omanik ja koerajuht Valeria Volovik 12
5 Margman Virsik, omanik ja koerajuht Liis Kraut 12
5 Estrellest Kurimuri Kardinal, omanik ja koerajuht Eve Pungas 12
5 Margman Lumiere, omanik ja koerajuht Marelle Muru 12
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2019

 
 1 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman 3
2 - 3 AUSSENHAUS, kasvataja Veiko Väljas 5
2 - 3 ESTRELLEST, kasvataja Urve Lageda 5
4 FEST KIEFER, kasvatajad Olga ja Jelena Levašova 8
5 BLACKEST, kasvataja Jaanika Aruaas 9
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Veteran 2019

 
1 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar 345
2 Estrellest Kurimuri Kardinal, omanik ja koerajuht Eve Pungas 295
3 Fest Kiefer Zamira, omanik Milvi Idavain 250
4 Heleros Jovis, omanik Siiri Vee 230
5 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp 172,5
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim IGP Koer 2019

 
1 Estrellest Von Väle Virtin , omanik ja koerajuht Thekla Degtjarjov 635
 2 - 3 Estrellest Von Vertex, omanik ja koerajuht Urve Lageda 500
 2 - 3 Estrellest Ultimate Jäqsy, omanik ja koerajuht Katrin Mänd 500
4 Estrellest Upsider, omanik ja koerajuht Katrin Mänd 467,5
5 Unerschrocken Aik, omanik ja koerajuht Tatjana Tsernjakova 405
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim KK Koer 2019

 
1 Flutwelle Alchera, omanik ja koerajuht Ene Vöörmann 67
2 Estrellest Larko Varg, omanik ja koerajuht Tõnu Armulik 66,75
3 Unerschrocken Aik, omanik ja koerajuht Tatjana Tsernjakova 47
4 Blackest Nefertiti, omanik ja koerajuht Gea Eljaste 40
5 Flutwelle Baya, omanik ja koerajuht Marleen Seemann 25
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Jäljekoer 2019

 
1 Estrellest Upsider, omanik ja koerajuht Katrin Mänd 217,5
2 Estrellest Kurimuri Kardinal, omanik ja koerajuht Eve Pungas 195
3 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp 172,5
4 Estrellest Dragon Dark, omanik ja koerajuht Ljubov Smirnova 165
5 Estrellest Dragon Dreik, omanik ja koerajuht Maret Tanissaar 135
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Otsingukoer 2019

 
1 Margman Luminosa, omanik ja koerajuht Monika Rusing 777,5
2 Margman Acapella, omanik ja koerajuht Piret Koor 760
3 Margman Leona, omanik ja koerajuht Marelle Linde 375
4 Margman Lumiere, omanik ja koerajuht Marelle Muru 140
5 Margman Virsik, omanik ja koerajuht Liis Kraut 100
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2019

 
1 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman 1912,5
2 ESTRELLEST, kasvataja Urve Lageda 1715
3 UNERSHROCKEN, kasvataja Tatjana Tšernjakova 586
4 RAYNTES, kasvataja Lea Tõnismäe 206,25
5 AUSSENHAUS, kasvataja Veiko Väljas 155
  Lisa  
     

ESLÜ Aasta Parim Isane Näitusekoer 2019

 
     
1 Irbis Armagedonas, omanik Malle Kiisma 412,5
2 Aussenhaus Pagan, omanik Eugen Põllumäe ja Veiko Väljas 335
3 Fest Kiefer Gangster, omanik Valeria Volovik 315
4 Heleros Xrandon, omanik Reet Pärn 287,5
5 Blackest Morgan, omanik Raivo Neeme 277,5
     

ESLÜ Aasta Parim Emane Näitusekoer 2019

 
1 Euphoria Kircholm Blum, omanik Kadi Ebras & Veiko Väljas 601,25
2 Margman Sarah, omanik Katrin Kressel 430
3 Aussenhaus Tiana, omanik Veiko Väljas 407,5
4 Assauwehof Gloria, omanik Irina Sõsoljatina 315
5 Aussenhaus Umira, omanik Kadi Ebras 300
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Isane Näitusekoer 2019

 
1 Sunntoya's Göber, omanik Daniel Heinmaa 611,25
2 Parker, omanik Kaie Kass Agcay 535
3 Maleficent Agador, omanik Engely Oja 435
4 Randerbirke Black Armani, omanik Laura-Maria Mets 330
5 Wunderstern Matthias, omanik Kea-Kaia Reiman 310
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Emane Näitusekoer 2019

 
1 Margman Halexy, omanik Kadri Sageus 621,25
2 Lisann Vom Fichtenschlag, omanik Rando Rämmeld 500
3 Inxest Aranda, omanik Rando Rämmeld 457,5
4 Margman Yerik Yachine Yepa, omanik Signe Petrov 375
5 Inxest Aurora, omanik Kristi Kangur 300
     

ESLÜ Aasta Parim Kutsikas 2019

 
1-2 Margman Amicus, omanik Katrin Lamp & Piret Koor 340
1-2 Blackest Poseidon, omanik Külliki Kalda 340
3 VERON, omanik Grete Kukk 300
4 Margman Artist, omanik Piret Koor 225
5 Wunderstern Reena, omanik Merle Lank 195
     

ESLÜ Aasta Parim Pikakarvaline Kutsikas 2019

 
1 Endrefalva Niel, omanik Keijo Jaanup 375
2 Baldrsens Edelweiss, omanik Jaanika Aruaas 365
3 Margman Dacapo, omanik Margit Kuusman 360
4 Margman Dominic, omanik Angelika Leis-Jõela 352,5
5 Wunderstern Pelyna, omanik Kristel Kuznetsova 340
     

ESLÜ Aasta Parim Näitusekennel 2019

 
1 MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman 1426,25
2 AUSSENHAUS, kasvataja Veiko Väljas 1042,5
3 WUNDERSTERN, kasvataja Riina Ruven 955
4 SUNNTOYA'S, kasvataja Liina Sepp 926,25
5 INXEST, kasvataja Ingrid Roopärg 757,5
  Lisa   Lisa Näitusekoerad  

 

2019.a tšempionid

 EST J CH  2019  

AUSSENHAUS UMIRA, om.Kadi Ebras

ESTRELLEST KRIS IRON SUNNY, om.Armin Enniko

ESTRELLEST KRIS IIDOL, om.Marge Kikas

ESTRELLEST FLAMME KIRA, om.Rita Vellend

IRBIS ARMAGEDONAS, om.Malle Kiisma

MARGMAN AMICUS, om.Katrin Lamp & Piret Koor

VERON, om.Grete Kukk & Marge Kähr

  EST J CH PIKAKARVALINE 2019

MARGMAN DOMINIC, om.Angelika Leis-Jõela

MARGMAN YERIK YACHINE YEPA, om.Signe Petrov

WUNDERSTERN PELYNA, om.Kristel Kuznetsova

  EST CH  2019  

DEFENDERVIL HERMIONE, om.Vilve Ala-Paal

EUPHORIA KIRCHOLM, om.Kadi Ebras

  EST CH PIKAKARVALINE  2019 

INXEST ARANDA, om.Rando Rämmeld

PARKER, om.Kaie Kass Agcay

 EST KK CH 2019

UNERSCHROCKEN AIK, om.Tatjana Tśernjakova

 EST IGP CH 2019  

ESTRELLEST UPSIDER, om.Katrin Mänd