EESTI PEAERINÄITUS  2021
09-10.10.2021 
SAKSA LAMBAKOERTE SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS 

Kohtunik/ judge:  Christoph Ludwig  (SV) 

Varrukamehed/ Helpers:  Janar Klement ja Artjom Trefov

 

 

Peaerinäitus 2021 VA-d.pngPeaerinäituse võitjad
VA1 Tazio Vom Webachtal, VA1 Wunderstern Elmezzi, VA1 Aussenhaus Umira

 

Täname:

Peasponsor Royal Canin

Toetajad:

Tagadi Koerte Treening Keskus, Haage vesi, Koertekeskus, MTÜ 4Käppa, Augello OÜ.

Varrukamehed Janar Klement ja Artjom Trefov
0 koer Aussenhaus Urax, koerajuht Eugen Põllumäe
Ringikorraldajad Kristina Varik-Kilm, Sten Kilm
Vet arst Ulla Ostra
Fotograafid Marenda Zapolska ja Ojars Freimanis

Piiritu tänu Teile, kes te panite õla alla näituse õnnestumisele:
Vireka Mäeots, Jaan Kotkas, Merike Klement, Eve Pungas, Kadri Sageus, Aivar Suve, Agle Oissar, Felor Sepp, Marii Pikkoja, Valentina Roomet, Engely Oja, Margit Kuusman, Signe Šadeiko, Malle Kiisma, Kaie Kass Agcay, Henry Heinsoo, Viktoria Käsk, Key Kunman, Triin Kalekin.

 

 TULEMUSED

 

     

Kasutusklass isased / Males working class

 
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
SERT VA 1 Tazio vom Webachtal Willy vom Kuckucksland Juanita vom Webachtal
  VA 2 Team Leiksaid Horand Team Leiksaid Uragan Leiksaid Enigma
  VA 3 Xedgehog Solo Rigoletto Pacco vom Langenbugert Geramny Solo Rigoletto
  V 1 Kayos Team Legund Borman Lehmburg Claudia Legund
  V 2 Dalyvis Vilko Takais Hornas Vilkiūkštis Julia vom Luttersbruch
  V 3 Nemo Solo Rigoletto Cronos del Seprio Bellina Solo Rigoletto
 BEST TSB V 4 Heleros Xrandon Iliano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
  V 5 Aussenhaus Pagan Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
  V 6 Sunntoyas Maui Kaspar von Tronje Team Leiksaid Morena
  V 7 Best Team Gven Blaid Asterix Solo Rigoletto Diona Gven Blaid
  V 8 Fest Kiefer Neron Sanjo vom Osterberger-Tal Fest Kiefer Allbina
  V 9 Veron Margman Vector Margman Rhea
  V 10 Otello Solo Rigoletto Digger von Edelweiss Chicago Solo Rigoletto
  V 11 Estrellest Kris Iidol Zyklon vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
  SG 1 Estrellest Ax Axy Chris Spod Lazov Estrellest Dragon Drax
    EZ Hype Von Fenrir Groovy di Casa Massarelli Quara vom Osterberger-Land
    EZ Larry Aukstagirio Aidas Kingsley vom Elbe-Saale-Winkel Bekita Aukstagirio Aidas
    kat0 Margman Satco Mav  vom Team Arlett Yo-Yo Margman
           
      Kasutusklass emased / Females working class  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VA 1 Aussenhaus Umira Veneze Toro Euphoria Kircholm Blum
SERT VA 2 Team Leiksaid Hosta Team Leiksaid Uragan Leiksaid Enigma
  VA 3 Aussenhaus Tiana Figo von der Werther-Mühle Odana Lehmburg
  VA 4 Margman Viksik Margman Ylandos Margman Nesaie
  V 1 Hyperia di Fosco Aidas Ulkan von Maikhus Corsa All'Oro di Fosco Aidas
  V 2 Margman Luminosa Margman Ylandos Margman Quicken
  V 3 Defendervil Hermione Heleros Jovis Ester Latmon
  V 4 Sunntoya's Naomi Team Leiksaid Camelot Fest Kiefer Jenifer
  V 5 O`Hara Solo Rigoletto Digger von Edelweiss Chicago Solo Rigoletto
 BEST TSB V 6 Estrellest Kris Indigo Zyklon vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
  V 7 Estrellest Flamme Kirke Heroes Meisehof Estrellest Frayete Flamme
  V 8 Blackest Nefertiti Zyklon vom Repitition Sunntoya's Cassandra
  V 9 Blackest Melrose Sunntoya's Batman Sunntoya's Cassandra
  V 10 Cit Vilko Takais Ibo von Pallas Athene Peach von der Barenschlucht
  V 11 Belissima Team Gven Blaid Asterix Solo Rigoletto Diona Gven Blaid
  SG 1 Flutwelle Baya Heleros Jovis Flutwelle Vectra
    EZ Wunderstern Thalissa Landos di Casa Nando Wundertern Vera
    kat0 Wunderstern Nikkie Wunderstern Elmezzi Seffe von Vierhundert Hertz
    kat0 Lelle Solo Rigoletto Asterix Solo Rigoletto Diva Solo Rigoletto
    T3 Margman Zarina Margman Yan Margman Flamme
    T3 Blackest Only Sunntoya's Cameron Cliff Sunntoya's Ellen
    T3 Whitney Vilkiūkštis  Ben vom Anrachtal Piwi vom Holtkamper Hof
           
      Kasutusklass isased pikakarvalised / Males working class long hair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VA 1 Wunderstern Elmezzi Margman Yes Wunderstern Vera
  VA 2 Margman Tyson Margman Ylandos Margman Ungana
  V 1 Herzog Haus Sonder Helios di Fosco Aidas Yumiko Sonder Solo Rigoletto
SERT V 2 Wunderstern Pablo Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
 BEST TSB V 3 Esthund Moon Caesar Jackson vom Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
  V 4 Gallardo Aukstagirio Aidas Cyrus vom Osterberger-Land Chiwa vom Haus Iskander
  V 5 Maleficent Agador Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
  V 6 Margman Derry Dakota Ian vom Kleinen Zauberberg Margman Halexy
    EZ Sunntoya's GöBer Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
           
      Kasutusklass emased pikakarvalised / Females working class longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog KKoera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  V 1 Babicka vom Holtkämper Hof Haiko von Haus Gerstenberg Illy Vom Holtkämper Hof
  V 2 Margman Virsik Margman Ylandos Margman Nesaie
SERT  V 3 Randerbirke Brenda Maleficent Agador Inxest Aranda
  V 4 Djuni Aukštagirio Aidas Hugo vom Radhaus Chiwa vom Haus Iskander
 BEST TSB SG 1 Inxest Aurora Merlin von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
    T3 Margman Lisanna Goldene Bienenstock Veyron Fest Kiefer Lavita
           
      Keskmine klass 18-24 kuud isased / Youth class dogs 18-24 months
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 Aussenhaus Vasko Dieke van't Groot-Fehn Aussenhaus Tiana
  SG 2 Fest Kiefer Clyde Team del Sol Nascente Ekaraj Fest Kiefer Petra
  SG 3 Caren Gelezinis Vilkas Draco von Roosvec Luna Gelezinis Vilkas
  SG 4 Bondo von Wa-Bo Mondo di Casa Palomba Jette vom Kuckucksland
  SG 5 Quoll Solo Rigoletto Mondo di Casa Palomba Nova von der Zenteiche
  SG 6 Sensen mann Osaka Sensen mann Zalmiakki  Sensen mann Jewell
  SG 7 Baru von Wa-Bo Mondo di Casa Palomba Jette vom Kuckucksland
  SG 8 Wunderstern Yasko Rustol`s Goliath Wunderstern Elly
           
      Keskmine klass 18-24 kuud isased pikakarvalised / Youth class dogs 18-24 months longhair
    Koht/Place koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
   SG 1 Quantum Solo Rigoletto Mondo di Casa Palomba Nova von der Zenteiche
  SG 2 Wunderstern Webber Goldene Bienenstock Veyron Wunderstern Ursel
  SG 3 Quarento Solo Rigoletto Mondo di Casa Palomba Nova von der Zenteiche
    U Yuri vom Huhnegrab Yoris vom Osterberger-Land Aska vom Team Huhnegrab
    kat0 Aussenhaus Whiskey Nero von Ghattas Euphoria Kircholm Blum
           
      Keskmine klass 18-24 kuud emased / Youth class females 18-24 months
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 Jolli Garliavietis Yoris vom Osterberger-Land Deria vom Osterberger-Land
  SG 2 Fest Kiefer Crown Team del sol Nascente Ekaraj Fest Kiefer Petra
  SG 3 Sensen Mann Oasis Sensen mann Zalmiakki Sensen mann Jewell
  SG 4 Margman Nuriel Evok von Fenrir Margman Luminosa
  SG 5 Carmen Gelezinis Vilkas Draco von Roosvec Luna GelezInis Vilkas
  SG 6 Kayleen Garliavietis Don di Casa Caputi Shelly vom Osterberger-Land
  SG 7 Aussenhaus Veska Dieke van't Groot-Fehn Aussenhaus Tiana
  SG 8 Quito Solo Rigoletto Mondo di Casa Palomba Nova von der Zenteiche
  SG 9 Olive Team Legund Achilleus vom Kapellenberg Margman Heidi 
  SG 10 Jetta Garliavietis Arex von der Burg Reichenstein Yaiba vom Osterberger-Land
  SG 11 Blackest Ronja Sunntoyas Maui Sunntoyas Cassandra
  SG 12 Defendervil Iris Zyklon vom Repitition Defendervil Hermione
  SG 13 Wunderstern Verona Sensen mann Usa Wunderstern Jolana
  SG 14 Estrellest Fan Franke Zyklon vom Repitition Estrellest Xerly
  G 1 Estrellest Just Juwelly Champion Von Neo Karthago Estrellest Queenwolf Kutchi Mutchi
    kat0 Team Leiksaid Kimble Rusthol's Goliath Benita d'Ulmental
    U Defendervil  Irayna Zyklon wom Repitition Defendervil Hermione
           
      Keskmine klass 18-24 kuud emased pikakarvalised / Youth class females 18-24 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
   SG 1 Quelle Solo Rigoletto Mondo di Casa Palomba Nova von der Zenteiche
  SG 2 Coco Hierarchija Krisu vom Patzenberg Kalypso Laukine Vilkauoge
  SG 3 Margman Nesquicken Evok von Fenrir Margman Luminosa
  SG 4 Cia Cia Laukine Vilkauoge Serebryanya Luna Nayt Kalypso Laukine Vilkauoge
  SG 5 Schuft`S Veronica Schuft'S Texmex Wild Dream'S Up And Down
  SG 6 Wierland Barbra Streisand Extream Solo Favoritas Assauwehof Infiniti
  SG 7 Randerbirke Dora Boss Solo Rigoletto Inxest Uxy-Jasmiin
  SG 8 Wierland Brigitte Bardot Extream Solo Favoritas Assauwehof Infiniti
           
      Noorteklass 12-18 kuud isased / Junior dogs 12-18 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
SERT SG 1 Team Leiksaid Ofir Usher aus der Brunnenstrasse Team Leiksaid Wanessa
  SG 2 Jackpot Haus Sonder Negus de Marka Hyperia di Fosco Aidas
  SG 3 Sensen mann Pepe Sensen mann Hitech Sensen mann Optima
  SG 4 Franko vom Haus Kingsley Untox aus der Brunnenstraße Vega vom Elbe-Saale-Winkel
  SG 5 Team Leiksaid Masters Rustol's Team Leiksaid Waleska
  SG 6 Margerdinella Willy Quinn Cherlok A Marckhell Arianamargerdia
  SG 7 Estrellest Max Maximus Monty Estrellest Kris Iron Star Jaci's Style Baschira
  G 1 Romeo Adolf All Wolves Artex Black Stork Gigi All Wolves
    kat0 Newton Armagedonas Usher aus der Brunnenstraße Kim vom Holtkämper Hof
           
      Noorteklass 12-18 kuud isased pikakarvalised / Junior dogs 12-18 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera Isa / Dog`S Father Koera ema / dog`s mother
           
SERT SG 1 Sagro's Cadillac Dirty Harry av Thorarinn Yobaro's Sarah
  SG 2 Salvador Solo Rigoletto Draco von Roosvec Jessica Solo Rigoletto
           
      Noorteklass 12-18 kuud emased / Junior females 12-18 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog KKoera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
SERT SG 1 Margman Ronja Rio dei Colli Storici Margman Wella
  SG 2 Sensen mann Qulta Sensen mann Usa Sensen mann Haya
  SG 3 Jacobina Haus Sonder Negus de Marka Hyperia di Fosco Aidas
  SG 4 Karisman Hertta Margman Zippo Karisman Cuura
  SG 5 Serena Solo Rigoletto Draco von Roosvec Jessica Solo Rigoletto
  SG 6 Nika Armagedonas Usher aus der Brunnenstrasse Kim vom Holtkamper Hof
  SG 7 Blackest Sanna Zyklon vom Repitition Blackest Melrose
  SG 8 Margerdinella Chantiya Cherlok A Marckhell Arianamargerdia
  SG 9 Margman Qiwi Margman Zippo Margman Herta
  G 1 Estrellest Nero-Nastra Estrellest Kris Iron Star Estrellest Flamme Kirke
           
           
      Noorteklass 12-18 kuud emased pikakarvalised / Junior females 12-18 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s motherr
           
  SG 1 Xiva v.d. Tempelhoeve Krisu vom Patzenberg Iliana De Orse Mak Flai
SERT SG 2 Esthund Great Guccy Krisu vom Patzenberg Esthund Sun Diiva
  SG 3 Fest Kiefer Eva Bekki Viski Serebrjanaja Strela Fest Kiefer Njusha
  SG 4 Druska Laukine Vilkauoge Margman Dominic Atika Menulio Pilnatis
           
      Avaklass isased / Males open class  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 Margman Knox Digger von Edelweiss Margman Yo-Yo
  SG 2 Team Zilber Wasserfall Zen Graf Team Zilber Wasserfall Uragan II Zilber Vasserfal Furiya
  SG 3 Sensen  Mann Gabriel Sensen mann Usa Sensen mann Ellen
  SG 4 Falko Sussi Riek Borman Lehmburg Dania Sussi Riek
  SG 5 Pikne Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
  SG 6 Mine Fire Hund Forest Vanos vom Kuckucksland Regina Lat Lehmburg
  SG 7 Team Leiksaid Cosmo Athos di Casa Massarelli Team Leiksaid Fiona
  SG 8 Flutwelle Basko Heleros Jovis Flutwelle Vectra
           
      Avaklass isased pikakarvalised / Males open class longhair  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 Wunderstern Phoenix Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
  SG 2 Esthund Wild Elroy Juwika Inferno Witney V. Chickhoff
    kat0 Esthund Wild Elbrus Juwika Inferno Witney V. Chickhoff
           
      Avaklass emased / Females open class  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 On Fire Laukine Vilkauoge Uslan von Bad-Boll Aqua del Sole Nascente
  SG 2 Sapphire Amadeus Burg Rufus vom Osterberger Land Kievlyanka Amadeus Burg
  SG 3 Quencella Team Leiksaid Charlie Sunntoya's Jamila
  SG 4 Margman Jara Borman Lehmburg Margman Vega
  SG 5 Nata Team Legund Borman Lehmburg Deborah Team Legund
  SG 6 Sunntoya`s Whitney Sunntoya`s Ballack Fest Kiefer Quantana
  SG 7 Andora Blackest Memphis Chester Sunntoya's  Eliza
    U Blackest Nirwana Zyklon vom Repitition Sunntoya's Cassandra
           
      Avaklass emased pikakarvalised / Females open class longhair  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  SG 1 Wunderstern Penelope Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
  SG 2 Margman Gloria Margman Tyson Margman Queen Of Candy
  SG 3 Randerbirke Brielle Aurora Maleficent Agador Inxest Aranda
  SG 4 Wunderstern Pippa Wunderstern Elmezzi Heleros Viola
  SG 5 Ivonne di Ca San Marco Groovy di Casa Masarelli Ivonne di Ca San Marco
           
      Veteranid isased/ Veterans males     
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
SERT V 1 Margman Vito Kranichzug X-Men Inki von der Kiefernschlucht
    kat0 Pepe vom Kuckucksland Fulz di Zenevredo Bella vom Kuckucksland
           
      Veteranid emased/ Veterans females   
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  V 1 Fest Kiefer Netra Fulz di Zenevredo Esmeralda Meisehof
  V 2 Wunderstern Yella Wunderstern Edisson Wunderstern Jabata
SERT V 3 Oberlauf Fleur De Lys Tyson vom Köttersbusch Oberlauf Zhasmin
  V 4 Sunntoyas Cassandra Ljustikhof Forward Fest Kiefer Zamira
           
      Veteranid emased pikakarvalised / Veterans females longhair  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  V 1 Margman Queen Of Candy Atos aus Agrigento Margman Ziesel
           
      Kutsikad 9-12 kuud isased  / Dogs 9-12 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Marco Garliavietis Yoris vom Osterberger-Land Ryoko vom Osterberger-Land
  VL 2 Aufsiegeln Tex Willer Afterdawn Kamikaze Aussenhaus Tigra
  VL 3 Tibet Meisehof Fest Kiefer Ultra-Alex Soffi Meisehof
  VL 4 Qaiser Team Legund Efo di Casa Caputi Margman Heidi
           
      Kutsikad 9-12 kuud isased pikakarvalised  / Dogs 9-12 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Calvados vom Holtkamper Hof Olymp vom Larchenhain Deli vom Holtkamper Hof
  VL 2 Sensen mann Unic Kratmosens Jerome Sensen Mann Åne
  VL 3 Margman Salomon Rio dei Colli Storici Margman Sarah
  VL 4 Tiger Team Zilber Wasserfall Zerkis Honda Euro Breed
  VL 5 Chicco v.d. Tempelhoeve Vulkano vom Gebenbacher Land Ocean von der Zenteiche
           
      Kutsikad 9-12 kuud emased  / Females 9-12 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Team del Sole Nascente Yalta Fantom von Pallas Athene Team del Sole Nascente Armata
  VL 2 Margman Sabrina Rio dei Colli Storici Margman Sarah
  VL 3 Margman Stella Rio dei Colli Storici Margman Sarah
            
      Kutsikad 9-12 kuud emased pikakarvalised  / Females 9-12 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Inxest Icebear Raffy Yakari vom Freese Land Babicka vom Holtkämper Hof
           
      Kutsikad 6-9 kuud isased  / Dogs 6-9 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Aussenhaus Xaiko Ulkan von der Zenteiche Aussenhaus Umira
  VL 2 Gilmour Lindenspring Jared Kircholm Blum Elly Lindenspring
  VL 3 Sensen mann Xanter Kratmosens Jerome Sensen mann Venezia
  VL 4 Danhunde Adrenalineathos Zyklon vom Repitition Sunntoya's Naomi
  VL 5 Wunderstern Brutus Ares dei Verdi Colli Wunderstern Jolana
           
      Kutsikad 6-9 kuud emased  / Females 6-9 months   
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Wunderstern Blu Ares dei Verdi Colli Wunderstern Jolana
  VL 2 Aussenhaus Xsera Ulkan von der Zenteiche Aussenhaus Umira
  VL 3 Aussenhaus Yanka Omen vom Frankengold Euphoria Kircholm Blum
  VL 4 Sensen mann Wine Jim vom Messina Sensen mann Vanesca
  VL 5 Danhunde Athenaarabella Zyklon vom Repitition Sunntoya's Naomi
  VL 6 Merxella Cella Carine Margman Zippo Margman Xella
  VL 7 Wunderstern Bayla Ares dei Verdi Colli Wunderstern Jolana
  VL 8 Merxella Caddy Margman Zippo Margman Xella
  VL 9 Fest Kiefer Jeti Usher aus der Brunnenstrasse Nelly Vomdiemel
  VL 10 Danhunde Aphroditeadore Zyklon vom Repitition Sunntoya's Naomi
  VL 11 Assauwehof Rolanda Fest Kiefer Ultra Alex Assauwehof Gloria
    kat0 Madlen Marlie Kircholm Blum Barley Aukstagirio Aidas Ember Kircholm Blum
           
      Kutsikad 6-9 kuud emased pikakarvalised / Females 6-9 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Randerbirke Francesca Agatha Esthund Moon Caesar Inxest Uxy-Jasmiin
  VL 2 Esthund Hurricane Helis Krisu von Patzenberg V. Chickhoff Witney
    kat0 Sensen Mann Wanesca Jim vom Messina Sensen mann Vanesca
           
      Kutsikad 4-6 kuud isased / Dogs 4-6 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Risko Armagedonas Usher aus der Brunnenstrasse Ezra Armagedonas
  VL 2 Margman Waxx Rio dei Colli Storici Nika von Nord Traum
  VL 3 Wunderstern Cliff Kim Zonnenberg Rusich Wunderstern Reena
  VL 4 Wunderstern Casanova Kim Zonnenberg Rusich Wunderstern Reena
           
      Kutsikad 4-6 kuud isased pikakarvalised / Dogs 4-6 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Demon Hierarchija Vulkano vom Gebenbacher Land Djuni Aukštagirio Aidas
           
      Kutsikad 4-6 kuud emased / Females 4-6 months  
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Blackest Tiffany Fest Kiefer Ultra Alex Blackest Nefertiti
  VL 2 Wunderstern Cassandra Kim Zonnenberg Rusich Wunderstern Reena
  VL 3 Blackest Ultra Estrellest Cris Iidol Blackest Melrose
    kat0 Wunderstern Gordelya Kim Zonnenberg Rusich Wunderstern Reena
           
      Kutsikad 4-6 kuud emased pikakarvalised / Females 4-6 months longhair
   Koht/Place   koera nimi / name of the dog Koera isa / dog`s father Koera ema / dog`s mother
           
  VL 1 Dior Hierarchija Vulkano vom Gebenbacher Land Djuni Aukštagirio Aidas
  VL 2 Wunderstern Cessylia Kim Zonnenberg Rusich Wunderstern Reena
   
   

 

 

 

 

Sensen Mann Qulta