2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005 

Aretuskontroll 3.novembril 2012.a

Kohtunik: Aliftina Petrova (Eesti)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS QUNA

om. Tarvo Alev

EST-I eluaegne

COSMA VON DER SCHWARZEN IRMA

om. Sirli Kahar ja Urve Lageda

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST HURMURI COCA

om. Meeli Puusepp

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST HURMURI RONJA

om. Maret Tanissaar

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST IMELINE TORM

om. Thekla Dektjarjov

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST VAPPER VIOLA

om. Galina Murel

EST-I 2013/2014

HELEROS JAVIR

om. Martin Metsallik

EST-I 2013/2014

LANDO VOM WEIDEGANG

om. Urve Lageda

EST-I 2013/2014

NALLA VOM ALTEN GRIESHO

om. Urve Lageda

EST-I 2013/2014

UNERSCHROCKEN NEDY

om. Vilve Roosioks

EST-I 2013/2014

UNERSCHROCKEN PINK 

om. Leie Pajula

EST-II 2013/2014

COFFI VIKAR

om. Urve Lageda

katkestatud, võitlustahe

HERA

om. Ene Vöörmann

katkestatud, võitlustahe

  

Aretuskontroll 16.septembril 2012.a

Kohtunik: Sven Erik Lundkvist (Taani)
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL

om. Eve Pungas

EST-I 2013/2014

  

Aretuskontroll 14.juulil 2012.a

Kohtunik: Norbert Wettlaufer (SV)
Varrukamees: Tõnis Land
Aretuskontrolli tulemused:

KREISLAUF ANGELINA JOLIE

om. Mari Koskinen

EST-I eluaegne

MARGMAN QUICKEN

om. M.Kuusman

Saksa eluaegne

HELEROS WOLF - WERRARI

om. Ilona ja Sven Soots

katkestatud, võitlustahe

MARGMAN YAMAICA

om. Maire Õunmaa

katkestatud, võitlustahe

  

Aretuskontroll 5.mail 2012.a

Kohtunik: Henning Setzer (SV)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

DEMANT'S VENICE

om. Seppo Goman

SV eluaegne

DEMANT'S CONA

om. Seppo Goman

SV esmane

QUENNY VON DER ROCHELE-RANCH

om. Alexandra Kugakolova

SV esmane

MARGMAN DEMON

om. Margit Kuusman

EST-I 2013/2014

WUNDERSTERN HALLIE

om. Lea Mengel/Riina Ruven

EST-I 2013/2014

DEFENDERVIL DERBY

om. Vilve Ala-Paal/Mailis Paal

katkestatud, võitlustahe

  

Aretuskontroll 31.märtsil 2012.a

Kohtunik: Aliftina Petrova (Eesti)
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

ALLSAARE AGRA

om. Jekaterina Aljohhina

EST-I eluaegne

BREIK VON FINSTEREN WALDECK

om. Urve Lageda

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST ERGO

om. Tõnis Kask

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST HURMURI KÕU

om. Tiina Madisson

EST-II 2013/2014

HEXE VOM MAULACHTAL

om. Urve Lageda

EST-I 2013/2014

REMO VOM HAUS WENDL

om. Key Kunman

EST-I 2013/2014

  

Aretuskontroll 21.jaanuaril 2012.a

Kohtunik: Karl-Heinz Zygadto (SV)
Varrukamees: Tõnis Land
Aretuskontrolli tulemused:

MARGMAN THOR

om. Margit Kuusman

Saksa eluaegne LbZ

WUNDERSTERN GENF

om. Signe Šadeiko, Riina Ruven

Saksa eluaegne LbZ

WUNDERSTERN JADELL

om. Veiko Väljas

Saksa eluaegne LbZ

WUNDERSTERN JOOP

om. Toomas Kattel

EST-I eluaegne

DONNA LEHMBURG

om. Daiga Krumina

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST TIGER TESSA

om. Mart Tuuling

EST-I 2013/2014

ESTRELLEST WIOLA MELODY

om. Urve Lageda

EST-I 2013/2014

FEST KIEFER ZAMIRA

om. Milvi Idavain & Levašova

EST-I 2013/2014

FLUTWELLE ORLANA

om. Ene Vöörmann

EST-I 2013/2014

HELEROS ELEKTRA

om. Annika Palm

EST-I 2013/2014

MARGMAN WILDFIRE WANDA

om. Monika Rusing

EST-I 2013/2014