2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005 

Aretuskontroll 8.novembril 2014.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

COSMA VON DER SCHWARZEN IRMA

Sirli Kahar ja Urve Lageda

EST-I eluaegne

ESTRELLEST IMELINE TORM

Thekla Degtjarjov

EST-I eluaegne

HELEROS JOVIS

Siiri Vee

EST-I eluaegne

MARGMAN WILDFIRE WANDA

Monika Rusing

EST-I eluaegne

UNERSCHROCKEN NEDY

Vilve Roosioks

EST-I eluaegne

ALLSAARE CHROME

Jekaterina Aljohhina

EST-I 2015/2016

BRIATORE VIKTORIA

Kevin Perten

EST-I 2015/2016

ESTRELLEST JAFFA

Sirli Kahar ja Urve Lageda

EST-I 2015/2016

ESTRELLEST JÄGERMEISTER

Karin Lageda

EST-I 2015/2016

FEST KIEFER QUANTANA

Piret Koemets

EST-I 2015/2016

MARGMAN TERRACOTA

Margit Kuusman

EST-I 2015/2016

UNERSCHROCKEN VITA

Tatjana Tsernjakova

EST-I 2015/2016

BRIATORE TRIUMPH

Helve Saarestik

katkestatud, kontroll puudulik

 

Aretuskontroll 2.augustil 2014.a

Kohtunik: Rüdiger Mai
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

AUSSENHAUS MALISSA

Katriin ja Rain Heinsoo

EST-I eluaegne

ESTRELLEST WIOLA MELODY

Urve Lageda

EST-I eluaegne

REMO VOM HAUS WENDL

Key Kunman

EST-I eluaegne

ESTRELLEST DRAGON DARKA

Ene Vöörman

EST-II 2015/2016

HELEROS IREELIA

Svetlana Jefremova

EST-I 2015/2016

MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT

Ingrid Roopärg

EST-I 2015/2016

WUNDERSTERN GIBSON

Tiina Selge

EST-I 2015/2016

WUNDERSTERN URSEL

Heidi Tamm ja Marika Mikk

EST-I 2015/2016

HELEROS ELEKTRA

Annika Palm

ei osalenud


Aretuskontroll 13.juunil 2014.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

MARGMAN NESAIE

P.Koor & T.Saks

EST-I 2015/2016

WUNDERSTERN URSULA

Viktor Butov

EST-I 2015/2016

WUNDERSTERN VERA

Riina Ruven

EST-I 2015/2016

WUNDERSTERN VOX

Ülle Vahesaar

EST-I 2015/2016

FEST KIEFER ZAMIRA

Milvi Idavain

EST-I eluaegne

WUNDERSTERN FELICITALA

Innar Kaasik & Pille Heinsaar

EST-I eluaegne

WUNDERSTERN NORD

Riina Ruven & Annika Grünberg

EST-I eluaegne

WUNDERSTERN SPARTACUS

Innar Kaasik & Pille Heinsaar

EST-I eluaegne

WUNDERSTERN JABATA

Riina Ruven

võitlustahe ebapiisav

  

Aretuskontroll 3.mail 2014.a

Kohtunik: Hans Ludger-Göke
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS ARTAX

 Melani Joonas

EST-I 2015/2016

  

Aretuskontroll 30.märtsil 2014.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Jevgeni Kaverin
Aretuskontrolli tulemused:

BRANA VOM WOLFSFRIEDE

Jekaterina Aljohhina

EST-I 2015/2016

ESTRELLEST DRAGON DRAX

Ulla Ostra

EST-I 2015/2016

PETERBURZHSKIY SUVENIR SELLVETRIS

Ene Sikk

EST-I 2015/2016

ESTRELLEST HURMURI COCA

Meeli Puusepp

EST-I eluaegne

UNERSCHROCKEN PINK

Leie Pajula

EST-II eluaegne

HELEROS WEIGEL

Ene Melles

katkestatud, võitlustahe ebapiisav

  

Aretuskontroll 14.veebruaril 2014.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

Urve Lageda

EST-I eluaegne

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL

Eve Pungas

EST-I eluaegne

HEXE VOM MAULACHTAL

Urve Lageda

EST-I eluaegne

NALLA VOM ALTEN GRIESHOF

Urve Lageda

EST-I eluaegne

ESTRELLEST HAYETE

Stiina Sepp

EST-I 2015/2016

HELEROS HEKLA

Enely Öeren

EST-I 2015/2016

  

Aretuskontroll 18.jaanuaril 2014..a

Kohtunik: Erich Bösl (SV)
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

LAISA OGER SCHLOSS

Lea Tõnismäe

EST-I 2015/2016