2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 19.detsembril 2015.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

Laisa Oger Schloss, om. Lea Tõnismäe EST I eluaegne
Estrellest Odin, om. Sven Rohelaan EST I 2016/2017
Margman Queen of Candy, om. Ingrid Roopärg EST I 2016/2017
Wunderstern Yella, om. Marek Tammemäe EST I 2016/2017
Wunderstern Bem, om. Aivar& Silvi Nõu katkestatud, kontroll puudub

 

Aretuskontroll 10.oktoobril 2015.a

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

FLUTWELLE ORLANA, om. Ene Vöörmann EST I eluaegne
MARGMAN NITEN, om. Piret Koor EST I eluaegne
ESTRELLEST FLINT, om. Urve Lageda EST I 2016/2017
ESTRELLEST UPSIDER, om. Katrin Mänd EST I 2016/2017
ESTRELLEST VON VERTEX, om. Urve Lageda EST I 2016/2017
ESTRELLEST ÕNNEX CARMEL, om. Andres Kanut EST I 2016/2017
ESTRELLEST XET BIANCA, om. Velve Tuuling EST I 2016/2017
FEST KIEFER SAMBUCA, om. Levašova Jelena EST I 2016/2017
FLUTWELLE VECTRA, om. Ene Vöörmann EST I 2016/2017
PEPSI MEISENHOF, om. Levašova Jelena EST I 2016/2017
WUNDERSTERN BOSTON, om. Märt Šadeiko EST I 2016/2017
WUNDERSTERN AREST, om. Riina Ruven ja Vallo Valdmann EST I 2016/2017
WUNDERSTERN BEM, om. Aivar ja Silvi Nõu katkestatud, kontroll puudub
WUNDERSTERN YELLA, om. Marek Tammemäe võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 11.juuli 2015.a  

Kohtunik: Helmut Buß (SV)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

DEFENDERVIL ECLIPSE, om.Külve Uusküla EST-I 2016-2017
DEMANT'S ICEMINT, om.Seppo Goman EST-I 2016-2017
INXEST SIMBA, om.Rando Rämmeld EST-I 2016-2017
NIKA VON NORD TRAUM, om.Margit Kuusman EST-I 2016-2017
TEAM LEIKSAID MORENA, om.Liina Sepp ja Tatijana Mishchenko EST-I 2016-2017
WUNDERSTERN VOX, om.Ülle Vahesaar EST-I eluaegne
MARGMAN YAMAICA, om.Maire Õunmaa EST-II eluaegne
DEMANT'S ICEMAN, om.Seppo Goman Kkl LBZ
SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ, om.Signe ja Märt Šadeiko Kkl LBZ
AGI LORETTA LUCIA, om.Ene Pärn võitlustahe ebapiisav

 


Aretuskontroll 2.mail 2015.a  

Kohtunik: Richard Brauch (SV)
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS ELEKTRA, om.Annika Palm EST I eluaegne
FEST KIEFER NETRA, om.Liina Sepp & Natalija Slabodnikova EST I 2016/2017
MARGMAN SISELL, om.Silja Malmberg EST I 2016/2017
MARGMAN VEGA, om.Lea Kuldsepp EST II 2016/2017
MARGMAN VITO, om.Vireka Mäeots EST I 2016/2017
PADI LEHMBURG, om.Katrin Hattu &  Veiko Väljas EST I 2016/2017
RENEGADE KNIGHTS BEATITAS, om.Signe Tiitso EST I 2016/2017
ASSAUWEHOF ALEKSA, om.Evely Vendla SV eluaegne
HELEROS JEFFREY, om.Heli Vaab & Otto Kiisma SV eluaegne
HELEROS QWINTO, om.Rain Heinsoo SV esmane
DEFENDERVIL ECLIPSE, om.Külve Uusküla katkestatud, võitlustahe
EMPORIO A MARCKHELL, om.Maris Jätsa katkestatud, võitlustahe

 

Aretuskontroll 21.aprillil 2015.a

Kohtunik: Aliftina Petrova (Eesti)
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

Heleros Artax, om.Melani Joonas EST-I eluaegne
Margman Iceman, om.Jaano Rooni / Maire Õunmaa EST-I eluaegne
Wunderstern Naja, om.Riina Ruven EST-I eluaegne
Wunderstern Vera, om.Riina Ruven EST-I eluaegne
Briatore Triumph, om.Helve Saarestik EST-I 2016/2017
Kortney Oger Schloss, om.Ivkov. A EST-I 2016/2017
Nochnoj Dozor Italya, om.Agle Oissar EST-I 2016/2017
Margman Yamaica, om.Maire Õunmaa katkestatud, võitlustahe

 

Aretuskontroll 15.veebruaril 2015.a

Kohtunik: Aliftina Petrova (Eesti)
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST HAPPY, om.Ermo  Suurkuusk

EST-I 2016/2017

FEST KIEFER LAIZA, om.Relli Annert

EST-I 2016/2017

MARGMAN NAMZA, om.Maiu Rõbakov

EST-I 2016/2017

ODANA LEHMBURG, om.Tatjana Medkova & Veiko Väljas

EST-I 2016/2017

WIFI ARITAR BASTET, om.Monika Laneman

EST-I 2016/2017

 

Aretuskontroll 17.jaanuaril 2015.a

Kohtunik: Gerhardus Henderikus Bakker (Holland)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

MARGMAN ULTIMA THULE, om. Margit Kuusman

EST-I eluaegne

FEST KIEFER ESCADA, om. Jelena Levašova

EST-I 2016/2017

VISKI SEREBRENAJA STRELA, om. Jgor Filippov

EST-I 2016/2017