2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 27.11.2016.a 

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Jevgeni Kaverin
Aretuskontrolli tulemused:

ALLSAARE CHROME, om.Jekaterina Aljohhina EST I eluaegne
UNERSCHROCKEN VITA, om.Tatjana Tsernjakova EST I eluaegne
UNERSCHROCKEN ALANA, om.Tatjana Tsernjakova EST I 2017/2018
UNERSCHROCKEN AZA, om.Tatjana Tsernjakova EST I 2017/2018
BRANA VOM WOLFSFRIEDE, om.Jekaterina Aljohhina võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 19.11.2016.a 

Kohtunik: pr.Astrid Lundava
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST DRAGON DARKA, om.Ene Vöörmann EST I eluaegne
MARGMAN NESAIE, om.Toivo Saks EST I eluaegne
MERLI VON DER KIEFERNSCHLUCHT, om.Ingrid Roopärg EST I eluaegne
WUNDERSTERN BEM, om.Aivar Nõu EST I eluaegne
ESTRELLEST FANCY, om.Kristiin Keernik EST I 2017/2018
HELEROS VIOLA, om.Ahto Luidalepp EST I 2017/2018
MARGNAN UNGANA, om.Margit Kuusman EST I 2017/2018
SUNNTOYAS CASSANDRA, om.Jaanika Aruaas EST I 2017/2018
ESTRELLEST HURMURI KÄBI, om.Merike Kungla võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 5.08.2016.a 

Kohtunik: hr.Rainer Mast (SV)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

BRIATORE VIKTORIA, om.Kevin Perten EST I eluaegne
ODANA LEHMBURG, om.Veiko Väljas EST I eluaegne
PADI LEHMBURG, om.Veiko Väljas EST I eluaegne
HELEROS XRANDON, om.Reet Pärn EST I 2017/2018
MINE FIRE HUND BETTY, om.Fedorova T. EST I 2017/2018
ZYKLON VOM REPITITION, om.Malle Kiisma & Eha Kõrve SV 2017/2018
ZYRUS VOM REPITITION, om.Josephine Kao SV 2017/2018
MARGMAN YLANDOS, om.Margit Kuusman võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 2.07.2016.a 

Kohtunik: hr.Dirk Gabriel (SV)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

FEST KIEFER QUANTANA, om.Piret Koemets EST I eluaegne
INXEST SIMBA, om.Rando Rämmeld EST I eluaegne
WUNDERSTERN BOSTON, om.Signe ja Märt Šadeiko EST I eluaegne
WUNDERSTERN URSEL, om.Heidi Tamm EST I eluaegne
HELEROS YASMINE, om.Terje Tammemäe EST I 2017/2018
MARGMAN ACAPELLA, om.Piret Koor EST I 2017/2018
NIKA VON NORD TRAUM, om.Margit Kuusmann SV 2017/2018
WUNDERSTERN VERA, om.Riina Ruven SV 2017/2018
HELEROS XRANDON, om.Reet Pärn katkestatud tervislikel põhjustel 
MARGMAN YLANDOS, om.Margit Kuusmann katkestatud - võitlustahe puudulik 


Aretuskontroll 21.06.2016.a 

Kohtunik: pr.Astrid Lundava
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST ODIN, om.Sven Rohelaan EST I eluaegne
FLUTWELLE VECTRA, om.Ene Vöörmann EST I eluaegne
HERA, om.Ene Vöörmann EST I eluaegne
BASKO AD ASTRA GLORIA, om.Liidia Penner EST I 2017/2018
HAITI VOM BERGMANNSLAND, om.Heli Vaab EST I 2017/2018
MARGMAN ZEPPELIN, om.Airi Kruusmaa EST II 2017/2018

 


Aretuskontroll 30.04.2016.a 

Kohtunik: hr.U.Hausmann (SV)
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

KORTNEY OGER SCHLOSS, om.Ivkov Andrei EST I eluaegne
MARGMAN SISELL, om.Siret Malmberg EST I eluaegne
NESSY SOLO RIGOLETTO, om.Margit Kuusman & Katrin Vahemets SV eluaegne
FEST KIEFER JENIFER, om.Diana Grudina & Liina Sepp SV esmane
HELEROS ELEKTRA, om.Margit Kuusman & Annika Palm SV esmane
SENSEN MANN ITALO, om.Satu Baggström katkestatud, võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 19.04.2016.a 

Kohtunik: Astrid Lundava
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST HAPPY, om.Ermo Suurkuusk EST I eluaegne
MARGMAN VITO, om.Vireka Mäeots EST I eluaegne
HELEROS VOX, om.Meeli Lindsaar EST II 2017/2018
HELEROS YAKSON, om.Arne Kadanik EST I 2017/2018
MARGMAN TABOO, om.Kristina Kübar EST I 2017/2018

 

Aretuskontroll 20.02.2016.a 

Kohtunik: Aliftina Petrova
Varrukamees: Andrii Shevchenko (Ukraina)
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST FLINT, om.Urve Lageda EST I eluaegne
ESTRELLEST JAFFA, om.Sirli Kahar EST I eluaegne
ESTRELLEST JÄGERMEISTER, om.Karin Lageda EST I eluaegne
ESTRELLEST VAPPER VIOLA, om.Galina Murel EST I eluaegne
ESTRELLEST VON VERTEX, om.Urve Lageda EST I eluaegne
RENEGADE KNIGHTS BEATITAS, om.Signe Tiitso EST I eluaegne
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN, om.Thekla Degtjarjov EST I 2017/2018

 

Aretuskontroll 16.01.2016.a 

Kohtunik: Helmut Köning (SV)
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS JADE, om.Heli Vaab EST I eluaegne
WUNDERSTERN AREST, om.Riina Ruven, Vallo Valdmann EST I eluaegne
WUNDERSTERN URSULA, om.Viktor Butov EST I eluaegne
WUNDERSTERN YELLA, om.Marek Tammemäe EST I eluaegne
HELEROS JALDIN, om.Heli Vaab SV eluaegne
ASSAUWEHOF GLORIA, om.Irina Sõsoljatina & Tatiana Ushakova EST I 2017/2018
EMPORIO A MARCKHELL, om.Maris Jätsa EST I 2017/2018
SUNNTOYA'S BALLACK, om.Daniel Heinmaa/Liina Sepp EST I 2017/2018
VOGERLAND PALMYRA, om.I.Andrejeva EST I 2017/2018
WUNDERSTERN BEM, om.Aivar & Silvi Nõu EST I 2017/2018
WUNDERSTERN YO-YO, om.Toomas Tamme EST I 2017/2018
SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ, om.Helina Härma SV esmane