Aretuskontrollide tulemused

2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 8.mail 2018.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
TULEMUSED:

ALLSAARE FURY, om. Ingrid Mahoni EST I eluaegne
ESTRELLEST XET BIANCA, om. VELVE TUULING EST I eluaegne
HOLLI MEISEHOF, om. SVETLANA SVEDOVITS EST I eluaegne
VOGERLAND PALMYRA, om. I. Andrejeva EST I eluaegne
FEST KIEFER BRAVADA, om. Jelena Levashova EST I 2019-2020
FEST KIEFER GANGSTER, om. Valeria Volovik EST I 2019-2020
WUNDERSTERN ELEANORA, om. Kaire Hein EST I 2019-2020

 

Aretuskontroll 4.mail 2018.a

Kohtunik: Dr.Wolfgang Lauber (SV)
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED:

EUPHORIA KIRCHOLM BLUM, om. Kadi Ebras & Veiko Väljas EST I eluaegne
ZIEGERKAMP OLEG, om. Tiina Selge EST I eluaegne
WUNDRESTERN ELMACHO, om. Ene Valdmann EST I eluaegne
HELEROS DIEGO, om. Jaak Sõrmus & Elen Annuk EST I 2019-2020
MARGMAN HERTA, om. Margit Kuusman & Zivile Cepuliene EST I 2019-2020
ESTRELLEST QUILAN GUARD, om. Merle Kallaspolik EST II 2019-2020
ASTEL HOF ZHARA, om. Kovrizhnyh O.V SV esmane
BELLA SOLO RIGOLETTO, om. Ingrid Roopärg & Margit Kuusman SV esmane
HELEROS VOX, om. Meeli Lindsaar võitlustahe ebapiisab

 

Aretuskontroll 4.märtsil  2018.a

Kohtunik: Aliftina Petrova (Eesti)
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED

AUSSENHAUS PAGAN, om. Veiko Väljas EST I eluaegne
KIRA, om.Svetlana Ivkova EST I 2019-2020
MARGMAN GERDA, om.Kalju Hepner EST I 2019-2020

 

Aretuskontroll 20.jaanuaril  2018.a

Kohtunik: hr. Harald Hohmann (SV)
Varrukamees: Rene Radala
TULEMUSED:

ESTRELLEST UPSIDER, om. Katrin Mänd EST II eluaegne
MARGMAN QUEEN OF CANDY, om. Ingrid Roopärg EST I eluaegne
ALLSAARE FURY, om. Ingrid Mahoni EST I 2019-2020
CHARACTERHAUS BOSTON, om. Kristiin Keernik EST II 2019-2020
INXEST ARANDA, om. Laura-Maria Mets EST I 2019-2020
NIKA VON NORD TRAUM, om. Margit Kuusman SV eluaegne
ZYKLON VOM REPITITION, om. Eha Kõrve SV eluaegne
TEAM LEIKSAID MORENA, om. Liina Sepp SV eluaegne
WUNDERSTERN VERA, om. Riina Ruven SV eluaegne
BARLEY AUKŠTAGIRIO AIDAS, om. Vladas Gerasickinas SV esmane
WUNDERSTERN ELMEZZI, om. Marten Liiva SV esmane
FEST KIEFER BRAVADA, om. Kubrjakova N. ja Levašova J. katkestatud, võitlustahe ebapiisav
ESTRELLEST XET BIANCA, om. Velve Tuulinng ei osalenud