Aretuskontrollide tulemused

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 8.augustil 2020.a

Kohtunik: Hr. Vadimas Volkovas
Varrukamees: Janar Klement

TULEMUSED:

ESTRELLEST KRIS INDIGO, om.Ene Kilter EST I 2021-2022
MARGMAN DOMINIC, om.Angelika Leis-Jõela EST I 2021-2022

 

Aretuskontroll 17.juulil 2020.a

Kohtunik: Pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui

TULEMUSED: 

ESTRELLEST TRUU TAIS, om.Liubov Politsan EST I eluaegne
FEST KIEFER  NERON, om.Klepinina Jelena EST I eluaegne
FEST KIEFER  NJUSHA, om.Levashova Jelena EST II eluaegne
ASSAUWEHOF KESSY, om.Irina Andrejeva EST I 2021-2022
BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOF, om.Ingrid Roopärg EST II 2021-2022
ESTHUND SUN DIIVA, om.Signe Tiitso EST I 2021-2022
FLUTWELLE FRAYA, om.Marleen Seemann EST II 2021-2022
HEROES MEISEHOF, om.Zinovjeva Zanna EST I 2021-2022
MARGMAN ERYLL, om.Velve Tuuling EST I 2021-2022
WITNEY VOM CHICKHOFF, om.Signe Tiitso EST I 2021-2022
WUNDERSTERN MAXIMUS, om.Merike Sisask ja Toomas Tamme EST I 2021-2022
WUNDERSTERN NIKKIE, om.Märt Šadeiko EST I 2021-2022
WUNDERSTERN REENA, om.Merle Lank EST I 2021-2022
WUNDERSTERN ROSA, om.Riina Ruven ja Annika Grünberg EST II 2021-2022
WUNDERSTERN JOLANA, om.Riina Ruven katkestatud,
võitlustahe puudulik

  

Aretuskontroll 4.juulil 2020.a

Kohtunik: hr. Joachim  Stiegler (SV)
Varrukamees: Kalev Loit

TULEMUSED:

ESTHUND MOON CAESAR, om. Hiye Kuuli EST-I eluaegne
MARGMAN LUMIERE, om. Marelle Muru EST-I eluaegne
RAYNTES PIRAYA, om.Aleksandra Sepp EST-I eluaegne
WUNDERSTERN NESCO, om. Kristina Šadeiko-Liiva EST-I 2021-2022
ESTHUND SUN DIIVA, om. Signe Tiitso võitlustahe ebapiisaV

 

Aretuskontroll 31.mail 2020.a.

Kohtunik: pr. Astrid Lundava
Varrukamees: Madis Koitla

TULEMUSED:

MARGMAN LEONA, om.Marelle Linde EST-I eluaegne
MARGMAN LUMINOSA, om.Monika Rusing EST-I eluaegne
MUSTKOER AMIGO, om.Jaanus Kiil EST-I eluaegne
MARGMAN ZATHAN, om.Margit Kuusman EST-I 2021-2022
MARGMAN ZIPPO, om.Margit Kuusman EST-I 2021-2022
MARGMAN VIKSIK, om.Marii Pikkoja EST-I 2021-2022
MARGMAN XELLA, om.Merike Pajuva EST-I 2021-2022
MARGMAN WELLA, om.Margit Kuusman võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 16.mail 2020.a

Kohtunik: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Janar Klement

TULEMUSED:

AUSSENHAUS TIANA, om.Veiko Väljas EST-I eluaegne
ESTRELLEST BLACK BONZO, om.Thea Kask EST-I eluaegne
ESTRELLEST STRELE STEFFI, om.Ülle Pääslane EST-I eluaegne
AUSSENHAUS UMIRA, om.Kadi Ebras EST-I 2021-2022
ESTRELLEST ULF, om.Ülle Vunk EST-I 2021-2022
RANDERBIRKE AX, om.Helen-Ethel Moora EST-I 2021-2022
FLUTWELLE FRAYA, om.Marleen Seemann võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 8.veebruaril 2020.a

Kohtunik: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Andrij Ševtšenko

TULEMUSED:

ESTRELLEST CHIC COCA,om.Birgit Paltsmar EST-I 2021-2022
ESTRELLEST FLAMME KIRA,om.Rita Vellend EST-I 2021-2022
ESTRELLEST FÖÖNIKS FLICK,om.Ülle Tõnus EST-I 2021-2022
ESTRELLEST STRELE STEFFI,om.Ülle Pääslane EST-I 2021-2022
MARGMAN SATCO, om.Kaido Andres EST-I 2021-2022
BLACKEST MORGAN,om.Raivo Neeme võitlustahe ebapiisav
ESTRELLEST FLYCA,om.Reet Pärn võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 1.veebruaril 2020.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Janar Klement

TULEMUSED:

ESTRELLEST ÖÖHUNT, om.Mait Lillemaa EST-I eluaegne
RAYNTES KAITO, om.Agle Oissar EST-I eluaegne
ESTRELLEST ALFA ALEXA, om.Urve Lageda EST-I 2021-2022
ESTRELLEST QUEENWOLF KUTCHI MUTCHI, om.Urve Lageda EST-I 2021-2022
FLUTWELLE BAREX, om.Kaspar Pokk EST-I 2021-2022
RAYNTES PIRAYA, om.Aleksandra Sepp EST-I 2021-2022

 

Aretuskontroll 18.jaanuaril 2020.a

Kohtunik: hr. Edgar Pertl (SV)
Varrukamees: Janar Klement

TULEMUSED:

Wunderstern Elmezzi, om.Kristina Šadeiko-Liiva, Marten Liiva SV eluaegne
MARGMAN HERTA, om.Margit Kuusman & Zivile Cepuliene EST-I eluaegne
Estrellest Ööhunt, om.Mait Lillemaa EST-I 2021-2022
Wunderstern Karella, om.MarekTammemäe EST-I 2021-2022
WUNDERSTERN NIKLAS, om.Aleksandr Kirienko EST-I 2021-2022