ARETUSKONTROLLIDE TULEMUSED

 

Aretuskontroll 9.oktoobril 2021

Kohtunik: hr. Christoph Ludwig (SV)
Varrukamees: Kalev Loit

Margman Derry Dakota (isane) om: Raivo Midt (Eesti) EST I eluaegne
Rayntes Pandora (emane) om: Lea Tõnismäe (Eesti) EST I eluaegne
Margman Zathan (isane) om: Margit Kuusman (Eesti) EST I 2022-2023
Margman Lisanna (emane) om: Tiina Haapsal (Eesti) EST I 2022-2023
Jäkälän Corleone (isane) om: Maret Tanissaar (Eesti) EST II 2022-2023
Nova von der Zenteiche (emane) om: Solvita Vevere & Ingrida Japina (Läti) SV eluaegne
Team Leiksaid Horand (ksane) om: Olga Kemppainen (Soome) SV eluaegne
Margman Sarah (emane) om: Katrin Kressel (Eesti) SV 2022-2023
Margman Kosma (emane) om: Margit Kuusman (Eesti) SV 2022-2023

 

Aretuskontroll 2.oktoobril 2021

Kohtunik: pr Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala

Characterhaus Emmy, om. Kristiin Keernik EST I eluaegne
Tazio vom Webachtal, om. Jaak Sõrmus EST I eluaegne
Pikne, om. Janika Tamm EST I eluaegne
Sunntoya’s Whitney, om. Piret Koemets EST I 2022-2023
Sunntoya’s Xavier, om. Eha Kõrve EST I 2022-2023
Margman Jara, om. Lea Kuldsepp EST I 2022-2023

 

Aretuskontroll 5.septembril 2021

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Glenn De Bie

FLUTWELLE BAYA, om.Marleen Seemann EST I eluaegne
FLUTWELLE FRISKO, om.Ene Vöörmann EST I eluaegne
ZHENEVIEVA, om.Marina Mihkelsoo EST I eluaegne
VERON, om.Grete Kukk EST I eluaegne
ESTRELLEST SÄRTS SAHARA, om.Merlin Kanter EST I 2022-2023     
ESTRELLEST TOP TERAV TIKKER, om.Marika Mikk EST I 2022-2023
RANDERBIRKE BRENDA, om.Andris Brikkel EST I 2022-2023
FLUTWELLE FRAYA, om.Marleen Seemann võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 28.augustil 2021

Kohtunik: pr Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala

ESTRELLEST KRIS IIDOL, om.Marge Kikas EST I eluaegne
SUNNTOYA'S NAOMI, om.Daniel Heinmaa EST I eluaegne
PIKNE, om.Janika Tamm EST I 2022-2023
SUNNTOYA S VALENCYA, om.Harri Jaanhold EST I 2022-2023
SUNNTOYA'S VULCAN, om.Kaarel Põldemaa EST I 2022-2023

  

Aretuskontroll 26.juunil 2021.a

Kohtunik: hr Jürgen Maibüchen (SV)
Varrukamees: Viktor Salalui

TULEMUSED:

FEST KIEFER ULTRA ALEX, om. Jelena Levašova EST II eluaegne
LANCOME VOM ZELLWALDRAND, om. Liisi Rästas EST II 2022-2023
MARGMAN VIRSIK, om. Liis Kraut EST I eluaegne
MARGMAN ZARINA, om. Margit Kuusman SV 2022-2023
MARGMAN DERRY DAKOTA, om. Raivo Midt EST I 2022-2023
WUNDERSTERN SCARLETT, om. Tiit Ojasoo EST I 2022-2023
WUNDERSTERN VOLCK, om. Signe ja Märt Šadeiko EST I 2022-2023
WUNDERSTERN PENELOPE, om. Katrin Tamm katkestatud, võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 22.mail 2021.a 

Kohtunik: Ulrich Hausmann (SV)
Varrukamees  Janar Klement

TULEMUSED:

AUSSENHAUS UMIRA, om.Kadi Ebras EST I eluaegne
WUNDERSTERN THALISSA, om.Riina Ruven EST I eluaegne
VERON, om.Grete Kukk EST I 2022-2023
MARGMAN DOMINIC, om.Angelika Leis-Jõela SV 2022-2023
MARGMAN HALEXY, om.Kadri Sageus SV eluaegne
BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOF, om.Ingrid Roopärg SV 2022-2023
MARGMAN TYSON, om.Kaidi Kohv SV 2022-2023

 

Aretuskontroll 2.aprillil 2021.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees  Kalev Loit

TULEMUSED:

XELLO OGER SCHLOSS, om.Jana Juhkam EST I eluaegne
MARGMAN ARTIST, om.Piret Koor EST I 2022-2023
MARGMAN TYSON, om.Kaidi Kohv EST I 2022-2023
ZHENEVIEVA, om.Marina Mihkelsoo EST I 2022-2023
MARGMAN AMICUS, om.Katrin Lamp võitlustahe ebapiisav
MARGMAN WELLA, om.Margit Kuusman võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 23.jaanuarl 2021.a 

Kohtunik pr.Aliftina Petrova
Varrukamees Viktor Salalui 

TULEMUSED: 

ESTHUND SUN DIIVA, om.Signe Tiitso EST I eluaegne
MARGMAN ERYLL, om.Velve Tuuling EST I eluaegne
WUNDERSTERN ELEANORA, om.Kaire Hein EST I eluaegne
WUNDERSTERN REENA, om.Merle Lank EST I eluaegne
FEST KIEFER SOLARE, om.Rita Pillesson EST I 2022-2023
FEST KIEFER ULTRA ALEX, om.Ljudmila Gushieva EST I 2022-2023
MAMBA CASA DELLA SPERANZA, om.Kubrjakova N. EST I 2022-2023
WUNDERSTERN PABLO, om.Artur Kattai EST I 2022-2023
WUNDERSTERN PENELOPE, om.Katrin Tamm võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 20.jaanuaril 2021.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Rene Radala

TULEMUSED:

ASSAUWEHOF IRON,  om.Aleksander Kovaljov/Natalja Ivanova EST I eluaegne
ESTRELLEST KRIS IIDOL , om.Marge Kikas EST I 2022-2023
TAZIO vom WEBACHTAL, om. Jaak Sõrmus EST I 2022-2023
CHARACTERHAUS EMMA, om.Kristiin Keernik EST I 2022-2023
CHARACTERHAUS EMMY, om.Kristiin Keernik EST I 2022-2023

 

  

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005