ESLÜ 29 - 30.07.2017 erinäituse tulemused:

 Kohtunik: Hr. Evgeny Pudeev ( Venemaa)

 Varrukamehed: Janar Klement ja Rene Radala

             
             
             

Koht.

Kat nr

       Koer/ Dog

Omanik / Owner

Kasvataja / Breeder

    Isa / Sire

Ema / Dame

             
   

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLASSES 

     
   

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months 

     
ei osal 1 ES'BERYLL ANNI EROS Olga Valter Mai Neemlaid Zyklon vom Repitition Heleros Elektra
             
   

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months

     
VL1 2 CLARISSA VON ARLETT Helen Järveots Margit van Dorssen Karlo vom Team Arlett Andorra von Arlett
VL2 3 EIRA WILDNERHOF Sanna Hämälä Indāre Pārsla Amo Anderson Kircholm Blum Ulrika Haus Sonder
ei osal 4 ES'BERYLL ANNI ELLY Kaia Lepikson Mai Neemlaid Zyklon vom Repitition  Heleros Elektra
             
   

Emased pikakarvalised 4-6 kuud / Females 4 - 6 months longhair

     
VL1 5 WITNEY VOM CHICKHOFF Signe Tiitso Pauline Buwalda Jackson vom Zisawinkel Zöe vom Pendler
             
   

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs  6 - 9 months 

     
VL1 7 MARGMAN SATCO Tiia Andres Margit Kuusman Max vom Team Arlett Margman Yo-Yo
VL2 8 SUNNTOYA'S MAUI Eha Kõrv & Liina Sepp Liina Sepp Kaspar von Tronje Team Leiksaid Morena
L1 6 HELEROS FREDY Kätlin Ester Heli Vaab Pepe vom Kuckucksland Heleros Maira
             
 

 

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females 6 - 9 months

     
VL1 10 MARGMAN RELLY Niina Neglason Margit Kuusman Zombi Feetback Margman Yaffa
VL2 9 TEAM LEIKSAID IMPERIA Levashova J Mishchenko N Gondor Regina Pacis  Team Leiksaid Vasilisa 
VL3 11 MARGMAN RHEA Marge, Keity Kähr Margit Kuusman Zombi Feetback Margman Yaffa
VL4 12 MARGMAN SARAH Katrin Kressel Margit Kuusman Max vom Team Arlett Margman Yo-Yo
VL5 13 SUNNTOYA'S NAOMI Daniel Heinmaa Liina Sepp Team Leiksaid Camelot Fest Kiefer Jenifer
VL6 110 ESTRELLEST XERLY Klelia Veske Urve Lageda Pepe vom Kuckucksland Estrellest Kris Kristall
             

 

 

 Isased kutsikad pikakarvalised 6 - 9 kuud / Dogs 6 - 9 months longhair

   
VL1 15 INXEST CHRONOS Ingrid Roopärg Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
VL2 16 MARGMAN TYSON Kaidi Kohv Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Ungana
VL3 14 INXEST CARL CETU KIRCHBAUM Terje Ojaver Ingrid Roopärg  Merlin von der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
             
 

 

Emased kutsikad pikakarvalised 6 - 9 kuud / Females 6 - 9 months longhair

   
VL1 18 INXEST CINDERELLA Arvo Lessel Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
M 17 INXEST CALYPSO Ingrid Roopärg Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
             
 

 

Isased kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs 9 - 12 months 

     
VL1 19 FLUTWELLE BASKO Lembit Bahman Ene Vöörmann Heleros Jovis Flutwelle Vectra
 

 

 

 

     
 

 

Emased kutsikad 9 - 12 kuud / Females 9 - 12 months

     
VL1 21 MALEFICENT BLACK RUBY Marelle Papli Agle Oissar Margman Vito Nochnoj Dozor Italya
VL2 20 FLUTWELLE BAYA Marleen Seemann Ene Vöörmann Heleros Jovis Flutwelle Vectra
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLASSES 

     
 

 

Veteranid Isased / Veterans males 

       
V1 , Sert 22 HELEROS ARTAX Melani Joonas Heli Vaab Nando vom Gollerweiher Heleros Remie
             
 

 

Veteranid emased/ Veterans females

       
V1 , Sert 25 MARGMAN YAMAICA Maire Õunmaa Margit Kuusman Yorc vom Status Quo Holly von der Bildeich-Quelle
V2 26 WUNDERSTERN JADELL Veiko Väljas, Kaire Sädemets Riina Ruven Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa
V3 23 MARGMAN QUICKEN Piret Koor Margit Kuusman Maestro vom Osterberger-Land Margman Ziesel
V4 24 MARGMAN WILDFIRE WANDA Monika Rusing Margit Kuusman Vanos Van Noort Margman Quicken
             
 

 

Noorteklass isased 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

     
SG1 31 FEST KIEFER HARBIN Levashova J Levashova Jelena Margman Yan Queen Dancing Znatnaya Shtuchka
SG2 , Sert 27 AUSSENHAUS ROCCO Sergei Danilov & Veiko Väljas Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg
SG3 30 FEST KIEFER GANGSTER Valeria Volovik Levashova Jelena Duks Iz Vais Shtain Haus Fest Kiefer Allbina
SG4 32 HELEROS DRAGON Heli Vaab ja Jaak Sõrmus Heli Vaab Pepe vom Kuckucksland Heleros Jaldin
SG5 33 MARGMAN MENTHOR Tanel Arras Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Vega
SG6 28 ESTRELLEST SANCHO PANZA Külli Soo Urve Lageda Estrellest von Vertex Estrellest Hurmuri Coca
SG7 29 ESTRELLEST SETH SESTO Meeli Puusepp Urve Lageda Estrellest von Vertex Estrellest Hurmuri Coca
             
   

Noorteklass emased 12 - 18 kuud / Junior females 12-18 months

     
SG1 , Sert 35 AUSSENHAUS RAICA Tatjana Medkova & Veiko Väljas Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg
SG2 42 MARGMAN LAYONTE Kaja Filatenko Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
SG3 44 MARGMAN LUMIERE Marelle Muru Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
SG4 46 MARGMAN MIYA Lea Kuldsepp Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Vega
SG5 43 MARGMAN LIEZEL Helen Kommussar Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
SG6 36 DEFENDERVIL HERMIONE Vilve Ala-Paal Vilve Ala-Paal    Heleros Jovis Ester Latmon
SG7 41 INXEST BRIDGET Signe Petrov Ingrid Roopärg Margman Ylandos Margman Queen Of Candy
SG8 45 MARGMAN LUMINOSA Piret Koor, Reet Nipper, Monika Rusing Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
SG9 34 ASSAUWEHOF JANITA Sõsoljatina & Kumar Irina Sõsoljatina Askus vom Hühnegrab Assauwehf Gloria
SG10 37 ESTRELLEST ÕNNEX WHISPER Evelyn Lauk Urve Lageda Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel
SG11 38 ESTRELLEST ÕNNEX WISDOM Anneli Sarapuu Urve Lageda Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel
SG12 39 ESTRELLEST SÄRTS SAHARA Merlin Kanter Urve Lageda Estrellest von Vertex Estrellest Hurmuri Coca
SG13 40 ESTRELLEST STRELE STEFFI Ülle Pääslane Urve Lageda Estrellest von Vertex Estrellest Hurmuri Coca
ei osal 47 QUEEN DEL MAGLIO Liina Sepp Stefano Biancaccio Ulk von Maikhus Casa Silvia Pania
             
   

Noorteklass isased pikakarvalised 12 - 18 kuud / Junior dogs 12-18 months longhair

   
SG1 , Sert 48 ESTHUND STAR BILLY Tiia Rosenberg Signe Tiitso Pedro vom Langenbungert Reneade Knights Beatitas
M 49 ESTRELLEST ÕNNEX WOLFRAM Kaja Voolas Urve Lageda Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel
             
   

Noorteklass emased pikakarvalised 12 - 18 kuud / Junior females 12-18 months longhair 

   
SG1 50 MARGMAN LEONA Marelle Linde Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
             
   

Keskmine klass isased 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18-24 months 

   
SG1 51 ZIEGERKAMP OLEG Tiina Selge Fredrik Steen Ulkan von Maikhus Ziegerkamp Heidi
             
   

Keskmine klass emased 18 - 14 kuud / Youth class females 18-24 months

   
SG1 54 MALEFICENT ADELE Sigrid Mets Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
SG2 52 FLUTWELLE ALCHERA Ene Vöörmann Ene Vöörmann Estrellest Kurimuri Kardinal Estrellest Dragon Darka
SG3 53 KIRA Svetlana Ivkova Ivkova Svetlana Estrellest Kurimuri Kardinal Kortney Oger Schloss
             
   

Keskmine klass isased pikakarvalised 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18-24 months longhair

 
SG1 55 ASSAUWEHOF IRON Aleksandr Kovaljov, Yulia Kovaleva Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden
SG2 56 MALEFICENT AGADOR Engely Kirch Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
             
   

Keskmine klass emased pikakarvalised 18-24 kuud / Youth class females 18-24 months longhair

 
SG1 61 LISANN VOM FICHTENSCHLAG Rando Rämmeld Marco Oßmann Djambo vom Fichtenschlag Xania von den Paderquellen
SG2 59 INXEST ARANDA Laura-Maria Mets Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschluct Inxest Simba
SG3 57 ES'BERYLL ANNI DONNA Eleri Ehamaa Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra
SG4 58 INXEST ARABELLA Birgit Paltsmar, Urmas Paltsmar Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschlucht Inxest Simba
SG5 60 INXEST AURORA Kristi Kangur Ingrid Roopärg Merlin von der Kiefernschlucht Inxest Simba
             
   

Avaklass isased  /Males open class

       
SG1 63 DAREL SOLO RIGOLETTO KRIST?NE LIEPI?A (EX LESI?A) Solvita Vevere Jimmy von der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
SG2 64 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA Jaak Sõrmus ja Elen Annuk Fred Tabert Kronos von Nürburging Bantu vom Bergmannsland
SG3 62 BLACKEST MORGAN Raivo Neeme Jaanika Aruaas Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra
             
 

 

Avaklass emased /Females open class

       
SG1 66 ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Rita Vellend ja kasvataja Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
SG2 67 MARGMAN HERTA Hannaliisa Saarepera Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota
SG3 65 ARIANAMARGERDIA Maris Jätsa Maris Jätsa Margman Demon Bijou vom Status Quo
EVH 68 MARGMAN NACRE Piret Koor Margit Kuusman Wodin vom Holtkämper See Margman Quicken
ei osal 69 WUNDERSTERN ELZANA Terje Kütt Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
             
   

Avaklass isased pikakarvalised / Males open class longhair

     
SG1 71 HELEROS VOX Meeli Lindsaar Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
SG2 70 CINZANO SOLO RIGOLETTO V.Leflere Solvita Vevere Kapitan Team Leiksaid Tabata Solo Rigoletto
SG3 72 PARKER Yüksel Agcay, Kaie Kass Agcay Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
ei osal 73 RAYNTES MORTEN Kristina Valter Lea Tõnismäe Simon No Bärtas Krasta Heleros Fortunecookie
             
 

 

Avaklass emased pikakarvalised / Females open class longhair

     
SG1 77 MARGMAN FLOCKY Rita Pillesson Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
SG2 78 WUNDERSTERN BJERRE Tõnu Joonas Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
SG3 76 HELEROS YRIS Eleri Ehamaa Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
SG4 75 ESTRELLEST FYOLA Airi Gurjanova Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
SG5 74 ESTRELLEST FLYCA Ene Pärn Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
             
   

Kasutusklass emased pikakarvalised / Females working class longhair

   
V1 79 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Roopärg Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto
V2 82 MARGMAN QUEEN OF CANDY Ingrid Roopärg Margit Kuusman Atos Aus Agrigento Margman Ziesel
V3 81 MARGMAN HALEXY Kadri Sageus Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota
V4 83 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS Signe Tiitso Ari Angervo Orion Mavic Poland Renegade Knights Aranea
ei osal 80 HELEROS VIOLA Ahto Luidalepp Heli Vaab Saccovon Vierhundert Hertz Heleros Elektra
             
 

 

Kasutusklass emased / Females working class

       
V1 , Sert 92 WUNDERSTERN GISELLE Solvita Vevere, Veiko Väljas Riina Ruven Iliano vom Fichtenschlag Wunderstern Dalissima
V2 84 ASSAUWEHOF GLORIA Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina Oberlauf Ambassador Assauwe Loretta
V3 88 FEST KIEFER ESCADA Levashova J Levashova Jelena Renzo vom Holtkämper See Fantastika Meisehof
V4 90 SUNNTOYA'S BOA Liina Sepp Liina Sepp Wallaby vom Kapellenberg Fest Kiefer Jenifer
V5 87 EUPHORIA KIRCHOLM BLUM Kadi Ebras, Veiko Väljas Laura Puke Wunderstern Team Las Vegas Brazilia Kircholm Blum
V6 89 OBERLAUF FLEUR DE LYS Liina Sepp, Valentina Roomet Olga Borisova Tyson vom K-Ttersbusch Oberlauf Zhasmin
V7 86 ESTRELLEST FANCY Kristiin Keernik Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
V8 91 SUNNTOYA'S CASSANDRA Jaanika Aruaas Liina Sepp Ljustikhof Forward Fest Kiefer Zamira
T3 85 BLACKEST MELROSE Jaanika Aruaas ja Marika Glõsenko Jaanika Aruaas Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra
             
   

Kasutusklass isased pikakarvalised langstockhaar / Males working class longhair

   
V1 , Sert 93 BOSS SOLO RIGOLETTO Olita Magone Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto
V2 59 SUNNTOYA'S GÖBER Daniel Heinmaa Liina Sepp Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
V3 94 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT Ingrid Roopärg Silvio Christner Baru vom Fürstenbrunn Inki von der Kiefernschlucht
M 96 WUNDERSTERN BEM Aivar, Silvi Nõu Riina Ruven Tyson vom K-Ttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
             
 

 

Kasutusklass isased / Males working class

       
V1, Sert 108 XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO Matiss Ramins Solvita Vevere Pacco vom Langenbugert Germany Solo Rigoletto
V2 98 AUSSENHAUS PAGAN Eugen Põllumäe & Veiko Väljas Veiko Väljas Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern  Jadell
V3 99 BASKO AD ASTRA GLORIA Liidia Penner Verbitskaya M.V Aivengo vom St.-Michaelsberg Feya Ad Astra Gloria
V4 103 MARGMAN QUANTO Tiia Andres Margit Kuusman Atos aus Agrigento Margman Ziesel
V5 97 ASTERIX SOLO RIGOLETTO Yuliya Stratsiy Solvita Vevere Etoo Aus Wattenscheid Queen Bee Solo Rigoletto
V6 109 ZYKLON VOM REPITITION Eha Kõrve Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
V7 105 SUNNTOYA'S BALLACK Daniel Heinmaa Liina Sepp Wallaby vom Kapellenberg Fest Kiefer Jenifer
V8 104 MARGMAN VITO Vireka Mäeots Margit Kuusman Kranichzug X-Men Inki von der Kiefernschlucht
V9 106 WUNDERSTERN DOBACCO Rainer Kütt Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Alexa
V10 102 HELEROS XRANDON Reet Pärn Heli Vaab Iliano vom Fistenchflag Heleros Fransesca
SG1 107 WUNDERSTERN ELMACHO Ene Valdmann Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
SG2 100 ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Eve Pungas Urve Lageda Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
ei osal 101 FEST KIEFER COMBAT Levashova J Levashova Jelena Willy vom Kuckucksland Fantastika Meisehof
             
 

 

Parim emane varrukakoer  / best bitework - females:

     
    EUPHORIA KIRCHOLM BLUM        
    OBERLAUF FLEUR DE LYS        
             
   

Parim isane varrukakoer / bestbitework - males: 

     
    SUNNTOYA'S GÖBER        
    ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL