ERINÄITUS 04.- 05.08.2018.a

SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS   

 

Kohtunik  Hr. Ralf Wille (SV)

Varrukamehed: Janar Klement ja Kalev Loit

Toimumiskoht: ESLÜ Tagadi koolituskeskus  KAART

 

2018_Kasvatajad erinäitusel_tava.jpg   2018_Kasvatajad erinäitusel_pikakarval.jpg
Kasvatajaklasside võitjad
1. MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman   1. INXEST. kasvataja Ingrid Roopärg
2. FEST KIEFER, kasvatajad Olga ja Jelena Levašova    
     

                             

TULEMUSED

 

Pildid Signe Šadeiko
Autasustamise pildid Rain Heinsoo

Videod Rain Heinsoo:
  Kasutusklass emased pikakarvalised
  Kasutusklass emased
  Kasutusklass isased pikakarvalised
  Kasutusklass isased

 

Täname:

Kohtunikku hr. Ralf Willet
AK kohtunikku pr.Aliftina Petrovat
Varrukamehi Janar Klementit, Kalev Loiti ja Rene Radalat
Ringikorraldajaid: Kristina Varik-Kilmi ja Sten Kilmi
Vetarsti Ulla Ostrat
O koera Siiri Veed ja Heleros Jovist

Kniks ja kummardus maani Key Kunmani, Vello Kunmani ja Merike Klementi ees.

Abilisi, kelle kaasabil näituse korraldus nii hästi sujus. Suur Suur Aitäh Teile: Merike Klement, Eve Pungas, Vireka Mäeots, Birgit Paltsmar, Laura-Maria Mets, Jaan Kotkas, Triin Kalekin, Silja Malmberg, Rene Radala, Terje Tammemäe, Katrin Kressel, Kristina Valter, Margit Kuusman, Liina Sepp ja Karl, Key Kunman, Agle Oissar, Helve Käro, Veiko Väljas, Henry Heinsoo, Felor Sepp, Meeli Puusepp.

Täname valvureid Reet Pärna, Andris Brikkelit ja Liidia Pennerit!

Täname Jaanika Aruaasa ja Jaanika Sushid ülimaitsva sushi eest 😊

Täname kõiki näitusel osalejaid kahe suurepärase päeva eest!

Täname Sponsoreid ja Toetajaid:

Purina Pro-Plan'i
Tallinn Airport GH
Key OÜ
Medkoe OÜ
Pajo AS
Gravex Balti

Tänulikult,
Katriin ja Rain

  

-----------------------------------------------------

AJAKAVA / SCHEDULE

Laupäev / Saturday, 04.08.2018

13:00 Aretuskontroll
16:00 Registreerimise algus / Registration begins
18:15 Kutsikad 4-6 kuud / Puppies 4-6 months
18:55 Kutsikad 6-9 kuud / Puppies 6-9 months
19:25 Kutsikad 9-12 kuud / Puppies 9-12 months
19:50 Avaklassid / Open classes
20:20 Veteranid / Veterans
20:30 Autasustamine
20:45 Kasutusklassi varrukakatse / Bitework trial for working classes
SV aretuskontroll

Pühapäev / Sunday, 05.08.2018

14:00 Registreerimise algus / Registration begins
14:45 Järglasklassid/ Progeny classes
15:00 Noorteklassid (12-18 kuud) / Junior (12-18 months)
17:00 Keskmised klassid (18-24 kuud) / Youth classes (18-24 months)
18:00 Kasutusklassid / Working classes
         Kasvatajaklassid / Breeder classes
19:45 Autasustamine, näituse lõpetamine / Closing ceremony

 

ISASTE JÄRGLASKLASSID / DOGS PROGNEY CLASSES

Nr Koera nimi / Name of the dog    Koera Ema / Dog`s Mother

HELEROS JOVIS

19 Heleros Gerry                         Haiti Vom Bergmannsland
22 Randerbirke Black Armani       Inxest Simba
24 Randerbirke Amanda               Inxest Simba
52 Flutwelle Basko                       Flutwelle Vectra
68 Estrellest Õnnex Wolfram         Estrellest Õnnex Carmel
76 Defendervil Hermione              Ester Latmon
78 Estrellest Kiss Kristall               Margman Namza

MARGMAN YES

40 Margman Umara                       Margman Terracota
70 Es'Beryll Anni Donna                 Heleros Elektra
72 Margman Pandora                     Nessy Solo Rigoletto
84 Maleficent Agador                      Nochnoj Dozor Italya
88 Wunderstern Elmezzi                 Wunderstern Vera

MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT

61 Inxest Carl Cetu Kirchbaum       Bella Solo Rigoletto
62 Inxest Chronos                         Bella Solo Rigoletto
64 Inxest Cinderella                       Bella Solo Rigoletto
71 Inxest Aurora                            Inxest Simba
74 Inxest Aranda                           Inxest Simba

 

------------------------------------------------------------------------------------

Hinnatavad klassid (normaal- ja pikakarvalised): 

Kutsikad 4-12 kuud (4-6, 6-9, 9-12)
Järglasklassid
Veteranid, üle 8 aasta vanad (kõrgeim võimalik hinne V; V hindele saab kandideerida koer, kellel on kehtiv aretuskontroll)
Noored 12-18 kuud (kõrgeim võimalik hinne SG)
Keskmine klass 18-24 kuud (kõrgeim võimalik hinne SG)
Avaklassid (koerad üle 2 a. ilma varrukakatseta; kõrgeim võimalik hinne SG)
Kasutusklassid (koerad üle 2 a. varrukakatsega; kõrgeim võimalik hinne V)
Kasvatajaklassid 

 

Registreerimisajad ja tasud:                                                

  kuni 25.07.2018

 

 veteranid,
kutsikad

täiskasvanud
koerad

 kasutusklass

ESLÜ liikmed

 15 EUR

 25 EUR

 30 EUR 

Mitteliikmed

 20 EUR

30 EUR

35 EUR

   

Registreerimisleht internetis on SIIN

NB! 

 - Koer loetakse näitusele registreerunuks peale registreerimistasu laekumist panka! 
 - Maksmine ja registreerimine peavad olema kooskõlas vastavalt ülaltoodud tähtaegadele.
 - Tasumine toimub ainult ülekannetega! Raha viimane panka laekumise kuupäev on 26.07.2018 

 

ESLÜ pangarekvisiidid

Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000

NB! Maksekorraldusel palume kindlasti selgituses ära märkida, millisele näitusele registreerite (kuupäev) ja koera nimi.
NB! Näituse registreerimistasu arvestatakse registreerimise kuupäeva järgi ja näitusemaks tuleb tasuda antud registreerimishinna kehtimise ajal.
NB! Koerad, kes on küll registreeritud, aga kelle eest on näitusemaks tasumata, näitusel osaleda ei saa.


-----------------------------------------------------

 

Osalemistingimused

 - Kõik koerad peavad olema tätoveeritud või omama mikrokiipi ning olema nõuetekohaselt vaktsineeritud
 - Kõik koerad alates 12 kuu vanusest peavad läbima paugukatse
 - Kõik kasutusklassi koerad peavad läbima varrukakatse

 - Koera registreerimisel kasutusklassi tuleb registreerimislehele lisada koopia tõutunnistusest, tööraamatust, koopia aretuskontrolli tulemuslehest või koopia FCI või EKL töösertifikaadist
 - Koeral, kes registreeritakse ava- või kasutusklassi, peab olema ametlikult kinnitatud HD-uuringu tulemus (koopia lisada registreerimislehele)

 Nõutavad dokumendid saata e-meilile show@saksalambakoer.ee

 - Kasvatajaklass registreeritakse näitusele automaatselt vastavalt registreerunud koerte arvule (min 5 koera)
 - Järglasteklass registreeritakse automaatselt vastavalt registreerunud järglaste arvule (min 7 koera)

Näitusele tuleb kaasa võtta:
- koera tõutunnistus
- kehtiv vaktsineerimistõend
- pikk näituserihm ja kauss ning joogivesi koerale!

Lisainfo
Rain Heinsoo, tel. 50 59 748 

ESLÜ kodulehel  http://www.saksalambakoer.ee/
e-post:  show@saksalambakoer.ee

 ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas! 

Näituse tulemusi arvestakse ESLÜ aasta parimate arvestuses, milles osalemiseks peab koera omanik olema ESLÜ liige ja koer EST registris.

Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu Aasta Parima Tiitlivõistluse eeskiri