ESLÜ erinäituste võitjad 1993 - 2017

1.-2.05.1993, kohtunik Pekka Hannula (Soome)

V 1 Queno vom Wittelsbacher Schloss (+Don v Lennefetal - +Assie v Wittelsbacher Schloss) om: Tatjana Tsernjakova
V 1 Fest Kiefer Alina (Bekeschegyi Karo - Hesseni Yoga) om: Marika Tulupova

10.-11.09.1993, kohtunik Aulis Koistinen (Soome)

V 1 +Xantos aus Wattencheid (+Fanto v Arminius - +Xenie aus Wattenscheid) om: Pirjo Karim, Soome
V 1 Nerris (Batorfia Natz - Bafura-Arvelle) om: Irina Nesterenko

30.04.-1.05.1994, kohtunik Tatjana Tsernjakova

V 1 Unerschrocken Isten (Bekeschegyi Karo - Unerschrocken Mnevis) om: V.Maidin
V 1 Jovial’s Spione (+Natz v Arminius - Jovial’s Marcela) om: Ingrid Mahoni

13.-14.08.1994, kohtunik Aliftina Petrova

V 1 +Pit vd Roten Matter (+Iso v Bergmannshof - Amzel vd Roten Matter) om: Tatjana Tsernjakova
V 1 Unerschrocken Ilvis (Bekeschegyi Karo - Unerschrocken Mnevis) om: Tatjana Tsernjakova

29.-30.04.1995, kohtunik Heli Pärnpuu

V 1 Fest Kiefer Dendi (Cornavin Ipon - Fest Kiefer Alina) om: Ljubov Mozaljova
V 1 Unerschrocken Niksa (Queno v Wittelsbacher Schloss - Unerschrocken Wardy) om: Tatjana Tsernjakova

19.-20.08.1995, kohtunik Erkki Läike (Soome)

V 1 +Estrell Franco (Tseit Ailes Green Garden - Ungwari Star Flamme) om: Eha Kõrve
V 1 +Fest Kiefer Diksi (Cornavin Ipon - Fest Kiefer Alina) om: Jelena & Olga Levashova

4.-5.05.1996, kohtunik Aulis Koistinen (Soome)

V 1 +Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 +Unerschrocken Ilvis (Bekeschegyi Karo - Unerschrocken Mnevis) om: Tatjana Tsernjakova

10.-11.08.1996, kohtunik Erkki Läike (Soome)

V 1 +EST CH Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 +Fearless Heart Evelina (Wax v Hasenborn - Gunda vd Goldberg Alm) om: Irina Nesterenko

3.-4.05.1997, kohtunik Heinz Hühn (Saksamaa)

V 1 +EST CH Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 Ilke Blauen Bergen (Jago vd Wolfsburg - Iza vd Stadt Mosbach) om: S.Goricka, Läti

9.-10.08.1997, kohtunik Bo Nyman (Rootsi)

V 1 +EST CH Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 +Fearless Heart Essica (Wax v Hasenborn - Gunda vd Goldberg Alm) om: Irina Nesterneko

2.-3.05.1998, kohtunik H.Thielen (Saksamaa)

V 1 +EST CH Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 Icequeen De’Ja-Vu (Dando v Haus Lacherom - Icequeen Cynni) om: Veiko Väljas

8.-9.08.1998, kohtunik F.Goldlust (Saksamaa)

V 1 +EST & LV CH Estrellest Cherif-Charly (+Xantos aus Wattenscheid - Ungwari Star Flamme) om: Õie Sillam
V 1 Icequeen De’Ja-Vu (Dando v Haus Lacherom - Icequeen Cynni) om: Veiko Väljas

1.-2.05.1999, kohtunik Rüdiger Mai (Saksamaa)

V 1 Wilko vom Haus Babilon (+Hanno vd Wienerau - +Nena v Haus Babilon) om: Rinaldas Janusaitis, Leedu
V 1 +Fest Kiefer Anka (+Rob v Salzgitter Milieu - +Jopan Xenja) om: Jelena & Olga Levashova

7.-8.08.1999, kohtunik Roland Fors (Rootsi)

V 1 Endrefalva Hasso (+Ulk v Arlett - Endrefalva Riply) om: Levashova & Stepanenko
V 1 +Es’caten Crisse (+Yanos v Basilisk - Peny v Basilisk) om: Urve Lageda

6.-7.05.2000, kohtunik Bo Nyman (Rootsi)

V 1 +Fest Kiefer Arman (+Rob v Salzgitter Milieu - +Jopan Xenja) om: Zanna Zinovjeva
V 1 +EST& RUS CH Fest Kiefer Anka (+Rob v Salzgitter Milieu - +Jopan Xenja) om: Jelena & Olga Levashova

19.-20.08.2000, kohtunik W. Werbitzki (Valgevene)

V 1 +EST CH Fest Kiefer Gollt (Gazdagpataki Manto - Sinda) om: Valeri Svistsev
V 1 +Fest Kiefer Grunja (EST CH Fest Kiefer Volff - +Jopan Xenja) om: Jelena & Olga Levashova

3.02.2001, kohtunik Aliftina Petrova & Astrid Lundava

V 1 +EST CH Es’caten Cassius (+Yanos v Basilisk - Peny v Basilisk) om: Heli Vaab & Urve Lageda
V 1 Fearless Heart Uitny (+Endrefalva Hilton - +EST CH Fearless Heart Evelina) om: Irina Nesterenko

5.-6.05.2001, kohtunik Michael Lumby (Taani)

V 1 +Margman Greif (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Margit Kuusman & Kristjan Peetrisoo
V 1 +Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Margit Kuusman

11.-12.08.2001, kohtunik Uwe Buchmann (Rootsi)

V 1 +Svarzekoks Jack (+Lasso v Neuen Berg - Zenta v Castellberg) om: Svetlana Romanovits
V 1 +EST & RUS CH Fest Kiefer Anka (+Rob v Salzgitter Milieu - +Jopan Xenja) om: Jelena & Olga Levashova

2.02.2002, kohtunik Pekka Hannula (Soome)

V 1 Fest Kiefer Andre (+EST CH Fest Kiefer Arman - Fest Kiefer Wimba) om: A.Kustov
V 1 +Fearless Heart Uitny (+Endrefalva Hilton - +EST CH Fearless Heart Evelina) om: Irina Nesterenko

4.-5.05.2002, kohtunik Rene Jörgensen (Taani)

V 1 +Sensen Mann Max (Michaland’s Simon - Lale v Fiemereck) om: Kim Baggström & Auli Impola, Soome
V 1 +EST& LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Margit Kuusman

17.-18.08.2002, kohtunik Aliftina Petrova

V 1 +EST CH Svarzekoks Jack (+Lasso v Neuen Berg - Zenta v Castellberg) om: Svetlana Romanovits
V 1 +EST & LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Margit Kuusman

1.02.2003, kohtunik Astrid Lundava

V 1 +EST CH Fest Kiefer Andre (+EST CH Fest Kiefer Arman - Fest Kiefer Wimba) om: A.Kustov
V 1 +EST CH Fest Kiefer Editta (+Uri v Amurlee - +Jopan Xenja) om: Jelena & Olga Levashova

3.-4.05.2003, Kohtunik: Richard Brauch (Saksamaa)

V1 +Platon von Aurelius (+Kimbo vom Mönchberg - +Ursa von Aurelius) om: Rinaldas Janusaitis, Leedu
V 1 +EST &LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Marika Mikk & Margit Kuusman

16.-17.08.2003, Kohtunik: Åke Imland (Rootsi)

V 1 +EST CH Svarzekoks Jack (+Lasso v Neuen Berg - Zenta v Castellberg) om: Svetlana Romanovits
V 1 +EST & LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Marika Mikk & Margit Kuusman

1.-2.05.2004, Kohtunik: Frank Goldlust (Saksamaa)

V 1 +Lucky v Sandstein (+Ghandi v Arlett - +Fritzi v Sandstein) om: Jari Kurki, Soome
V 1 +EST V CH Fest Kiefer Rytta (+Endrefalva Michigan – Antalia) om: Jelena & Olga Levashova

21.-22.08.2004, Kohtunik: Erkki Läike (Soome)

V 1 +Margman Rau Von Pol (+Rickor von Arlett - +Margman Gisela) om: Rene Tunder
V 1 +EST & LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Marika Mikk & Margit Kuusman

31.04.-01.05.2005, Kohtunikud Hans-Joachim Dux ja Lars Nielsen (Saksamaa, Taani)

(esmakordselt anti ESLÜ erinäitusel välja VA hinnet)
VA1 +Mischaland's Jeltsin (+Kevin v Murrtal - +Mischaland's Silla) om: A.Eriksson & S.Gustafsson, Rootsi
VA1 +Mischaland's Sally (+Bax vd Luisenstrasse - +Mischaland's Skilla) om: A.Eriksson & S.Gustafsson, Rootsi

20.- 21. 08.2006, Kohtunik: Svend - Erik Lundkvist (Taani)

V1 +Heleros Lord (+Canto v Frankengold - +Sensen Mann Alexia) om: Jaanus Halling
V1 +EST & LV CH Margman Gisela (+Rob v Salzgitter Milieu - Junkertums Cancan) om: Marika Mikk & Margit Kuusman

6.-7.05.2006, Kohtunik: Heinz Scheerer (Saksamaa)

VA1 +TRIUMPHS IZARO (+Whisky Vom Blerstädler Hof - +Issi Vom Reststrauch) om: Irene Nyman
VA1 +OLHEDENS OPAL (+Mischalands Jeltsin - +Olhedens Irja) om: Toomas Ja Kersti Kivisalu

12. - 13.08.2006, Kohtunik: Rolf Evensen (Norra)

V1+ EST LV J CH, BALT CH MARGMAN TORSTEN (+ Timo Vom Berrekasten- Margman Gloria) om:Katrin Vahemets
V1 +EST ja LV J CH MARGMAN ZIESEL (+ Ghandi Von Arlett- + Margman Gisela) om:Margit Kuusman

05.-06.05.2007 Viimsi, Kohtunik: Erich Bösl (SV, Saksamaa)

VA1 + EST J CH, EST V CH, LV CH, FIN CH, PL CH, ESTW05, FINW05, ESTW06, BALTW06, BALTSG06 FEST KIEFER HASPER (Endrefalva Michigan-Eike Vom Schlossgässchen) om: Denis Belov ja Natalia Belova
VA1 + SU CH MISCHALAND'S LANA (Bax Von Der Luisenstrasse-Mischaland's Tilda) om: Susanne Eriksson

11.-12.08.2007 Haapsalu, Kohtunik: Anders Eriksson (Rootsi)

V1 + EST J CH FEST KIEFER DEMON (Quentin Karanberg-Fest Kiefer Editta) om: Õie Sillam
V1 + STARK FASSEN HANNY (Svarzekoks Jacs-Stark Fassen Dzessika) om: Svetlana Romanovits

09-11.05.2008 Tuksi, Kohtunik: Hans-Peter Rieker (SV, Saksamaa)

VA1 + EST J CH, EST V CH, LV CH, FIN CH, PL CH, ESTW05, FINW05, ESTW06, BALTW06, WW06, BALTSG06, BALTSG07 FEST KIEFER HASPER (Endrefalva Michigan-Eike Vom Schlössgässchen) om: Denis Belov ja Natalia Belova
VA1 + EST J CH, EST V CH WUNDERSTERN DALISSIMA (Quentin Karanberg-Kronis Kändrewa) om: Veiko Väljas ja Riina Ruven

09-10.08.2008 Viimsi, Kohtunik: Heinz Scheerer (Saksamaa)

V1 + EST J CH, EST V CH, LV CH, FIN CH, PL CH, ESTW05, FINW05, ESTW06, BALTW06, WW06, BALTSG06, BALTSG07 VA-EST, VA-BALT FEST KIEFER HASPER (Endrefalva Michigan-Eike Vom Schlössgässchen) om: Natalia Belova & Denis Belov
V1 + EST J CH, EST V CH, VA WUNDERSTERN DALISSIMA (Quentin Karanberg-Kronis Kändrewa) om: Veiko Väljas ja Riina Ruven

01.-03.05.2009, kohtunik Albrecht Wörner (Saksamaa)

VA1 Mischaland's Joaqin (Flipp Von Arlett-Mischaland's Jette), om: Jan ja Linda Gunnarsson, Rootsi
VA1 Mischaland's Rhonda (Pakros D'ulmental-Mischaland's Roma), om: A. ja S. Eriksson ja Jeanette Olsson, Rootsi

08.-09.08.2009, kohtunik Franz-Peter Knaul (Saksamaa)

V1 Fest Kiefer Demon (Quentin Karanberg-Fest Kiefer Editta), om: Õie Sillam
V1 Margman Quicken (Maestro Vom Osterberger Land-Margman Ziezel), om: Piret Koor ja Margit Kuusman

01.-02.05.2010, kohtunik Norbert Scharschmidt (Saksamaa)

VA1 Margman Thor (Markus Vom Status Quo-Margman Ziesel), om: Margit Kuusman
VA1 Fantastika Meisenhof (Elko V. Fichtenschlag-Endrefalva Afrika), om: Olga Levašova

08.08.2010, kohtunik Hans-Ludger Göke (Saksamaa)

V1 Fest Kiefer Jeger (Ingodds Agassi-Fest Kiefer Issis), om: Diana Grudina
V1 Margman Quicken (Maestro Vom Osterberger Land-Margman Ziezel), om: Piret Koor ja Margit Kuusman

30.04.-01.05.2011, kohtunik Richard Brauch (Saksamaa)

VA1 Willow Vom Heidknapp (Lennox Vom Heinrichplatz-Tara Vom Heidknapp), om: Rinaldas Janusaitis, Leedu
VA1 Oberlauf Santa Fee (Fest Kiefer Dominik-Iberlauf Zhozefina), om: Jelena ja Olga Leva
šova ja O. V. Borisova

13.-14.08.2011, kohtunik Otto Körber-Ahrens (Saksamaa)

Alates 2011. aasast lisandusid pikakarvaliste saksa lambakoerte hindamisklassid.

V1 Wunderstern Edisson (Arko Vom Butjenter Land-Aussenhaus Ingel), om: Sven Toomla
V1 Demant's Venice (Demant's Jagr-Mischaland's Lanzia), om: Paula Niinistö ja Seppo Goman, Soome

Pikakarvalised:

V1 Estrellest Amor (Quentin Karanberg-Estrellest Axy Lee), om: Eve Raidam
SG1 Inxest Gabriela (Junkertums Xavier-Estreder Lassy), om: Katrin Kressel

05.-06.05.2012, kohtunik Henning Setzer (Saksamaa)

VA1 Demant's Cona (+Demant's Pedro-+Mischalnd's Lanzia), om: Seppo Goman
VA1 Wunderstern Jadell (Bruno Du Val D'anzin-Kronis Kändrewa), om: Veiko Väljas

11.08.2012, kohtunik Klaus Gothe (Saksamaa)

V1 Wunderstern Genf (Quantum Von Arminius-Kronis Kändrewa), om: Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V1 Esmeralda Meisenhof (Elko Vom Fichtenschlag-Yagodka Meisenhof), om: Liina Sepp ja Olga Leva
šova

Pikakarvalised:

V1 Inxest Gabriela (Junkertums Xavier-Estreder Lassy), om: Katrin Kressel

04.-05.05.2013, kohtunikud Karl-Heinz Gladbach (SV) - ametlikud klassid; Pekka Hannula - mitteametlikud klassid

VA1 Oberlauf Ambassador (Cent von Haus Portofino-Oberlauf Santa Fee), om. A.I.Pankova
VA1 Margman Wiezel (+Vanos von Noort-+Margman Quicken), om. Margit Kuusman ja Marii Pikkoja

Pikakarvalised:

SG1 Sarmat Dog Florian (Elko von Fichtenschlag-Vasilisa Dog Florian), om. Helen Proosa

03.-04.08.2013, kohtunikud Hr. Heinz Scheerer(SV) – emased koerad,  Hr. Harald Hohmann(SV) – isased  koerad

VA1 Heleros Qwinto (Ingodds Agassi-Heleros Remie), om. Rain Heinsoo
VA1 Heleros Francesca (Rhyscher von Arlett-Tinka Oger Schloss), om. Risto Laide ja Ly Pihel

Pikakarvalised:

V1 Heleros Jade (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om. Heli Vaab

03.-04.05.2014, kohtunik Hans Ludger-Göke

VA1 Perry von Regina Pacis (Shicco von der Freiheit Westerholt-Bellina von Regina Pacos), om. Liina Sepp ja Tatjana Mishchenko
VA1 Aussenhaus Malissa (Heleros Qwinto-Wunderstern Dalissima), om. Katriin ja Rain Heinsoo

Pikakarvalised:

V1 Regul Lait Tiana (Yudas V.Heinrichplats-Amelie V.Wiesenring), om. R.O. Drozdova

02.08.2014, kohtunik Rüdiger Mai

V1 Cronos D'Ulmental (Vegas Du Haut Mansard-Aline Dell Isola Di Megaride), om.Francioni Daniele & Klimcenko Diana
V1 Margman Zambia (+Yorc Vom Status Quo-+Kronis Mirchelle), om. S.Malmberg&M.Kuusman

Pikakarvalised:

V1 Heleros Jade (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om. Heli Vaab 

02.-03.05.2015, kohtunikud hr.Wilhelm Nordsieck (SV) ja hr.Richard Brauch (SV)

VA1 Team Bulle Hof Murphy (Omen v. Radhaus-Team Bulle Hof Glafira), om.Elena Bliznetsova
VA1 Seffe von Vierhundert Hert (Wallaby vom Kapellenberg-Daika von der Rheinhöhe), om.Signe ja Märt Šadeiko 

Pikakarvalised: 

V1  Merlin von der Kiefernschlucht (Baru vom Fürstenbrunn-Inki von der Kiefernschlucht), om.Ingrid Roopärg
VA1 Heleros Jade (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om. Heli Vaab 

15.-16.08.2015, kohtunik pr.Anja Boonemmer (SV, Holland)

V1 Heleros Jovis (Wegas Vom Fichtenschlag-Heleros Yaris), om.Siiri Vee
V1 Margman Vega (Wegas Vom Fichtenschlag-Inki Von Der Kiefernschlucht), om.Lea Kuldsepp 

Pikakarvalised: 

V1 Heleros Jade (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om. Heli Vaab 

30.04-1.05.2016, kohtunikud:  isased - hr. Ulrich Hausmann (SV); emased - hr. Torsten Kopp (SV)

VA1 WUNDERSTERN BOSTON (Tyson vom Köttersbusch-Seffe von Vierhundert Hertz), om.Signe ja Märt Šadeiko
VA1 NIKA VON NORD TRAUM (Conbhairean Uno-Vita von Nord Traum), om.Margit Kuusman

Pikakarvalised

VA1 BELLAMIE VOM PRAESTER-LAND (Addy vom Finkenschlag-Gambana vom Haus Licher), om.Sherif Kamhamy
VA1 HELEROS JADE (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om. Heli Vaab

6.-7.08.2016, kohtunikud:  isased:  Mr. Rainer Mast (SV) , emased: Mr. Christoph Ludwig (SV)

VA1 SIMON NO BARTAS KRASTA (Quenn vom Loher Weg-Hardena no Bartas Krast), om.S.Goricka
VA1 ZAIRA NO BARTAS KRASTA (Dasty v. Melanchthon-Hardena No Bartas Krasta). om.S.Goricka
 
Pikakarvalised:
 
V1 FOLETTO DI FOSCO AIDAS (Pepe vom Kuckucksland-Corsa All'oro di Fosco Audas), om.Lina Laurinaityte
VA1 HELEROS JADE (Wegas vom Fichtenschlag-Heleros Yarise), om.Heli Vaab
 

27.-28.05.2017, kohtunikud: hr. Leonhard Schweikert (SV) ja 4-6 kuud kutsikad - pr. Aliftina Petrova (Eesti)

VA1 PEPE VOM KUCKUCKSLAND (Fulz Di Zenevredo-Bella vom Kuckucksland, om.Otmar Grünewald & Malle Kiisma
VA1 MARGMAN NESAIE (Wodin vom Holtkämper See-Margman Wuicken), om. Toivo Saks
 
PIkakarvalised:
 
V1 SUNNTOYA'S GÖBER (Willy vom Kuckucksland-Fest Kiefer Netra), om.Daniel Heinmaa
V1 BELLA SOLO RIGOLETTO (Perry von Regina Pacis-Fiji Solo Rigoletto), om.Ingrid Roopärg

 

Kokkuvõtte on koostanud Vilve Roosioks, täiendanud Merlin Kanter ja Helve Käro.