Lugupeetud händlerid! Kui keegi soovib siia lisada ka oma andmed, palun võtke ühendust  show@saksalambakoer.ee  . Samamoodi palume teada anda, kui keegi soovib oma nime antud nimekirjast maha võtta, või kui kellegi andmed on muutunud. Ettepanekud ja kommentaarid teretulnud!

   
   
Nimi:                        Margit Kuusman
Asukoht:                 Tallinn
Händler alates:                1993
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 margit@margman.ee
Telefon:    372-56636263
   
   
Nimi:                        Silja Malmberg
Asukoht:                 Tallinn/ Kaberneeme
Händler alates:                 
Händleritasu:             Kokkuleppel
Kontakt:                 Silja@margman.ee
Telefon:    372-5054546
   
Nimi:                        Katriin Salumaa
Asukoht:                 Tallinn
Händler alates:                1995
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 Katriin.Salumaa@mail.ee
Telefon:    372 52 98 809
   
   
Nimi:                        Kätlin Šadeiko
Asukoht:                 Harjumaa
Händler alates:                 
Händleritasu:                 
Kontakt:                 k2tz19@hotmail.com
Telefon:    372-5155142
   
   
Nimi:     Kristina Šadeiko
Asukoht:     Harjumaa
Händler alates:      
Händleritasu:    
Kontakt:     sweetkiku@hot.ee
Telefon:    372-53400761
   
   
Nimi:                        Joanne-Heleene Sõrmus 
Asukoht:                 Tallinn
Händler alates:                 
Händleritasu:                Tasu kokkuleppel
Kontakt:                 Joannesormus@gmail.com
Telefon:    372-58009556
   
   
Nimi:                        Jaanika Aruaas
Asukoht:                 Harjumaa, Kiili
Händler alates:                2002
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 aruaasj@hot.ee
Telefon:    372-55977049
   
   
Nimi:                        Liina Sepp
Asukoht:                 Harjumaa, Kiili
Händler alates:                2002
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                  
Telefon:    372-55554444
   
Nimi Kadi Ebras
Asukoht: Tallinn
Händler alates: 2003
Händleritasu Jääb omaniku otsustada
Kontakt: Kadi.Ebras@mail.ee
Telefon:  372-53403929
   
   
Nimi Kersti Ludvig
Asukoht: Tallinn/Tartu
Händler alates: 2003
Händleritasu kokkuleppel
Kontakt: kersti.ludvig@hot.ee
Telefon: 52 222 88
   
Nimi:                        Ingrid Roopärg
Asukoht:                 Rapla (Kehtna)
Händler alates:                1998
Händleritasu:                Oma kenneli koertele tasuta, teistel jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 inxest@hot.ee
Telefon:    372-56466620
   
   
Nimi Helen Tähve
Asukoht: Tallinn
Händler alates: 2006
Händleritasu Jääb omaniku otsustada
Kontakt: helentahve@hotmail.com
Telefon: 372-56605433
   
   
Nimi:                        Karin Lageda
Asukoht:                 Tallinn
Händler alates:                2003
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 karin.lageda.001@mail.ee
Telefon:    372-56602956
   
   
Nimi Kersti Ludvig
Asukoht: Tallinn/Tartu
Händler alates: 2003
Händleritasu kokkuleppel
Kontakt: kersti.ludvig@hot.ee
Telefon: 52 222 88
   
   
 Nimi  Julija Želobetski
 Asukoht:  Tallinn - Maardu
 Händler alates:  1998
 Händleritasu  
 Kontakt:  julijakash@gmail.com
 Telefon:  +372 55 986 124
   
   
Nimi Kelin Pihlakas
Asukoht: Tallinn
Händler alates: 2007
Händleritasu Jääb omaniku otsustada
Kontakt: kelin@hot.ee
Telefon: 53667747
   
   
Nimi:                        Piret Laanetu
Asukoht:                 Tartu
Händler alates:                2002
Händleritasu:                jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 piret@koerasport.ee
Telefon:    372-5172266
   
   
Nimi:                        Maris Luberg
Asukoht:                 Tallinn
Händler alates:                2002
Händleritasu:                Jääb omaniku otsustada
Kontakt:                 marisluberg@hot.ee
Telefon:    372-5201841