Eesti Saksa Lambakoerte IPO MV 2018

25.-26. augustil 2018, Harjumaal

 

* Kohtunik / Judge:   Jari Kokkonen (FIN)

* Varrukamehed / Helpers: Janne Takkinen (FIN), Janne Laitinen (FIN), varus Janar Klement (EST)

 NB!   Varrukamehe muudatus

 

VÕISTLUSTE TOIMUMISKOHT / THE EVENT TAKES PLACE

Jälg /Tracking: Rohupõllud Harjumaal/Grass   Jäljeesemed ,  IPO2 ja IPO3 põllud, IPO1 põld  (19.08 seisuga)
B ja C osa / Phases B & C:  Tagadi treeningkeskus, Harjumaa

Võistlusplatsi varustus    Platsi asetus: kuulekus  kaitse

Võistluste FB leht

 

2018_IPO Meistid 2018 Urve ja Vertex_foto Rain.jpgEesti saksa lambakoerte IPO Meistrid
Urve Lageda ja Estrellest Von Vertex
Foto: Rain Heinsoo

 

TULEMUSED

Pildid Helve Käro
Pildid Liisa Zjabrikova

 

ESLÜ koolitustoimkond tänab abi ja toetuse eest:

Peakorraldajad: Birgit Paltsmar, Eve Pungas
Korraldusabi: Külli Soo, Meeli Puusepp
Tõlk: Merlin Kanter
Sekretär: Birgit Paltsmar
Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Põllud ja parkimiskorraldus: Maret Tanissaar
Jäljetegijad: Katrin Kressel, Mare Meldre, Katriin Salumaa, Triin Kalekin, Maret Tanissaar, Meeli Puusepp, Inger Kuus
Võistluste FB-ja kodulehe haldus: Helve Käro
Catering põllul: Lea Tõnismäe
Platsipealik ja püssimees: Sven Veelmann
Platsipealiku abid: Sven Rohelaan ja Lea Meier
Inimrühm: Varju Kuusemets, Rita Vellend, Sirli Kahar, Evelin Sepp, Mare Meldre
Varrukamehed: Janne Takkinen, Janne Laitinen,  Janar Klement
0-koer ja koerajuht kaitses: Estrellest Ax Axy  ja Eve Pungas
Lilled: Maret Tanissaar
Vet. arst: Ulla Ostra
Toetaja: ProPlan, AS Silikaat, Key OÜ

Aitäh teile kõigile, kes te olite kohal ja elasite kaasa! 

Kohtumiseni järgmisel, 2019. aastal.

 

 -----------------------------------------------

 

Jäljelemineku kogunemiskohad / Tracking meetingpoints:

1. jäljegrupp (IPO3) / 1. group (IPO3):
Agle treeningplats, Harjumaa, Paldiski mnt-lt 1 km Niitvälja suunas
GPS:  59.319417, 24.321472
Kaart / Map: https://goo.gl/maps/32v4sTVe6uA2

2. jäljegrupp (IPO3), IPO1, IPO2 / 2. group (IPO3), IPO1, IPO2:
Maeru trahter. Harjumaa, Nahkjala küla, Kõrtsi
GPS:  59.267853, 24.293426
Kaart / Map: https://goo.gl/maps/gqTutGyEt3D2

 

 

AJAKAVA / SCHEDULE

     

Laupäev / Saturday, 25.08.2018

JÄLG / TRACKING

Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
  08:30 IPO3 1.grupp / 1.group
  11:00 IPO3 2.grupp / 2.group
  13:40 IPO1 ja IPO2
     
     

Pühapäev / Sunday, 26.08.2018

  08:00 - 09:00 Platsi proovimine IPO1,-2,-3 (5 min võistluspaar),
võistluste avamine
    Practice for participants IPO1,-2,-3 (5 min per participant), opening the competition
     

KUULEKUS / OBEDIENCE

  09:00 IPO1
  09:40 IPO2
  10:25 Kohvipaus / Coffee break
  10:35 IPO3
     
  13:20 - 14:00 LÕUNA / LUNCH
     

KAITSE / PROTECTION

  14:05 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
Instruction of participants, 0-dog
  14:30 IPO1 ja IPO2
  15:40 IPO3
     

VÕISTLUSTE LÕPETAMINE / CLOSING CEREMONY

  18:15 AUTASUSTAMINE / AWARDS


 NB! Stardiajad on orienteeruvad ning võivad veidi muutuda sõltuvalt võistluse kulgemisest!

NB! Palume teada anda kui Teie koeral on jooksuaeg!

NB! OWNERS OF BITHCES: in case your dog is in heat, please let us know as soon as possible

 

 --------------------------------------------------------------------

 

IPO 3 võistlejate jäljegruppidesse loosimine toimub pühapäeval, 19.08 kell 11.00 Tagadi treeningkeskuses. Fortuunaks on Janne Takkinen.

Jäljegruppidesse loosimise tulemused:

1. jäljegrupp / tracking 1.group
BENDIX V GRUNEN STADT, koerajuht Ilze Krivane
ESTRELLEST VON VERTEX, koerajuht Urve Lageda
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN, koerajuht Thekla Degtjarjov
GOLTTVIZEN HOF ORRY, koerajuht Ingrid Mahoni
RATSUMESTARIN VOX, koerajuht Kairi Viherpuu
THOR OGER SCHLOSS, koerajuht Maris Krumins
 
2.jäljegrupp / tracking 2.group
DAKAR BARNERO, koerajuht Inese Sheremet
ESTRELLEST DRAGON DARKA, koerajuht Ene Vöörmann
ESTRELLEST DRAGON DRAXTER, koerajuht Ilvi Rimm
ESTRELLEST UPSIDER, koerajuht Katrin Mänd
TREF OGER SCHLOSS, koerajuht Galina Matvejeva

 

 

KATALOOG

OSALEJAD:

IPO-3 võistlus, SLK MV 2018

 
ESTRELLEST DRAGON DARKA Ene Vöörmann
ESTRELLEST DRAGON DRAXTER Ilvi Rimm
ESTRELLEST UPSIDER Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VERTEX Urve Lageda
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN Thekla Degtjarjov
GOLTTVIZEN HOF ORRY Ingrid Mahoni
RATSUMESTARIN VOX Kairi Viherpuu
   

IPO-3 võistlus

 
BENDIX V GRUNEN STADT Ilze Krivane
DAKAR BARNERO Inese Sheremet
THOR OGER SCHLOSS Maris Krumins
TREF OGER SCHLOSS Galina Matvejeva
   

IPO-2 võistlus

 
ELIZHAUS KOLD, SLK Fedoryshena Olga
ESTRELLEST VON VHRIS, SLK Helve Käro
HARMAAHURSTIN KEIJOKOO, MAL Erika Piirsalu
   

IPO-1 võistlus

 
ESTRELLEST RISING THUNDER, SLK Leela Nõu
ESTRELLEST ULTIMATE JÄQSY, SLK Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VIKING, SLK Signe Paavo

 

 

 --------------------------------------------------------------------

Registreerimine  kuni 16.08.2017

Osalejate arvu  piirang: 18 koera. Eelisõigus on EST registri  koertel

Registreerimise hinnad:

ESLÜ liikmed:  35 €
Mitteliikmed:   45 €

 

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES (IPO1, IPO2, IPO3).

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused toimuvad ainult võistlusala kõrgeimas astmes, Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel omistatakse parima tulemuse saanud EST-registri saksa lambakoera ja Eesti kodanikust või Eestis alalist elamisluba omavast koerajuhist koosnevale võistkonnale.
WUSV-ile kvalifitseeruvad Eesti kodanikest või Eestis alalist elamisluba omavatest koerajuhtidest koosnevad võistkonnad.

1. JA 2. ASTE ON AVATUD KÕIGILE TÕUGUDELE, 3. ASTMES VÕISTLEVAD AINULT SAKSA LAMBAKOERAD.

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO koer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IPO-3 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Eeskirjad

 

Antud võistlus on kvalifikatsioonivõistluseks WUSV IPO MM-ile. Kvalifitseerumiseks on vajalik kogusummas min. 250 punkti ja iga osasooritus vähemalt 80 punkt.
Kvalifikatsiooninormid juhatuse otsuses 19.06.2018

WUSV koduleht

 

NB!   IPO võistlustel osalejatel (kes on ka osavõtutasu maksnud) on võimalus kaitsetreeninguteks võistlustel töötava välisvarrukamehe Janne Takkineniga! Treeningud on tasulised ja toimuvad 20.-21.07.2018

Täpsem info ja registreerimine: Urve Lageda, tel.5011872

 

---------------------------------------------

Rahvusvaheliste teenistuskoerte töökatsete eeskirjad (sh IPO eeskiri)

  

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPO MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koeral on BH katse sooritatud;
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud;
- koer on tätoveeritud või kiibitud.

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
 

Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Platsipealik: Sven Veelmann
Vet.arst: Ulla Ostra
Sekretär: Birgit Paltsmar

Peakorraldajad: Eve Pungas (tel.52 65 258) ja Birgit Paltsmar
E-post: koolitus@saksalambakoer.ee 

 

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit
Protesti esitamise hind: 50 EUR

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistlused - Vaata: 2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006