Eesti Saksa Lambakoerte 2017. aasta Meistrivõistlused Kuulekuskoolituses

22.aprillil 2017.a

Algus: 10:00

*Kohtunik: pr.Ilvi Rimm

 Toimumiskoht: Tagadi koolitusplats (suur valgustusega plats sissesõidutee ääres) Harjumaal  KAART

Platsi varustus 

 

 

2017_KK Meistrid 2017.jpgEesti saksa lambakoerte KK Meistrid 2017
Unerschrocken Aik ja Tatjana Tšernjakova
Foto: Rain Heinsoo

 

TULEMUSED

Pildid Laura Meier
Pildid Helve Käro

 

Koolitustoimkond tänab kõiki võistlejaid, kelleta seda võistlust ei oleks toimunud!

Eriline tänu:

Kohtunik: Ilvi Rimm
Peakorraldaja abi: Kristina Varik-Kilm
Sekretär: Kaja Voolas
Vet.arst: Ulla Ostra
Inimrühm: Rita Vellend, Leela Nõu, Külli Soo, Lea Tõnismäe
Püssimees: Sven Veelmann
Pildid: Rain Heinsoo, Laura Meier ja Helve Käro
Karikad: Gravex Balti OÜ
0 koer: Estrellest Kurimuri Kardinal ja Eve Pungas
Abilised: Külli Soo, Sven Veelmann, Rita Vellend, Lea Meier
Ja kõik teised, kes nõu ja jõuga abiks olid. 

Toetaja: Purina ja Tagadi Koolitusplats

 

--------------------------------------------------------------------

 

AJAKAVA

   09:30    KK-1 ja KK-2    Võistlusjärjekorra loosimine ja platsi proovimine 
   10:00      Võistluste algus
     
   12:30   KK-3   Võistlusjärjekorra loosimine ja platsi proovimine
   13:00     Võistluste algus
     
 ~15:00     Võistluste lõpetamine ja autasustamine

 

OSALEJAD

Koer

Tõug

   Koerajuht

     

Eesti saksa lambakoerte KK Meistrivõistlused 2017

KK-3 võistlus

ESTRELLEST HURMURI COCA SLK Meeli Puusepp
ESTRELLEST LARKO VARG SLK Tõnu Armulik
ESTRELLEST RICHELLE ROLLI SLK Taimo Kikkas
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN SLK Thekla Degtjarjov
UNERSCHROCKEN AIK SLK Tatjana Tšernjakova
UNERSCHROCKEN AZA SLK Tatjana Tšernjakova
WUNDERSTERN VOX SLK Ülle Vahesaar
     

KK-3 võistlus

   
CAPRICOLE CRAZY ABOUT YOU ALK Tuuli Vaino
     

KK-2 võistlus

   
ESTRELLEST JACINDA JOSETTE SLK Varju Kuusemets
JUGER EDELWEISS NOCHNOY FORSAZH MT Julia Knut
MEISEHOV HAMANDA SLK Maria Burmistrova
YUHANNA DOPPEL SCHLAG SLK Diana Kirs
     

KK-1 võistlus

   
ESTRELLEST CRIS NERO SLK Lea Meier
EVERGREY'S RONI SLK Annika Toome
FLOYD CDB Aljo Pärn
IMZEDRIFT'S ELLIOT SLK Irja Toome
LA ROCHE VON ELBERFELD SSN Andrei Hramtsov
MARGMAN FRESIA SLK Katrin Kressel
STEFFI MIX Sven Veelmann

 

 

----------------------------------------------

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2017. A. MEISTRITIITEL KUULEKUSKOOLITUSES OMISTATAKSE  KÕRGEIMAS, KOLMANDAS  ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

KK-3 tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim KK koer ja parim universaalne koer. Vaata eeskirja

---------------------------------------------

Registreerimine kuni 16.04.2017

KK eeskiri

 

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 18 EUR, mitteliikmetele 28 EUR

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend KK MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.
  
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Info:   koolitus@saksalambakoer.ee

Peakorraldaja: Eve Pungas, tel. 52 65 258

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit