Eesti Saksa Lambakoerte 2019. aasta Meistrivõistlused Kuulekuskoolituses

20.aprillil 2019.a

Algus:  10:00

*Kohtunik: pr.Mari Oblikas

 Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse staadion ( Pärnu, Niidupargi 12 )

Platsi varustus 

 Võistluste FB leht

 

KK Meistrid 2019 Tatjana ja Aik_foto Rain.jpgEesti saksa lambakoerte KK Meistrid 2019
Tatjana Tšernjakova ja Unerschrocken Aik
Foto: Rain Heinsoo

 

TULEMUSED

Pildid Kadri Gribuškina

 

-----------------------------------------------

 

AJAKAVA  20.04.2019

10:00 – KK1 ja KK2 – Platsi proov ja võistlusjärjekorra loosimine

10:30 – Võistluse algus KK1 ja KK2 

11:30 – KK3 – Platsi poov ja võistlusjärjekorra loosimine

12:10 – Meistrivõistluste avamine

12:15 – Võistluse algus KK3

15:45 (orjenteeruvalt) – pärast KK3 soorituste lõppu jooksuajaga koertele platsi proov ja võistlusjärjekorra loosimine

16:00 – KK1 jooksuajaga koer

ca16:30 – Võistluste lõpetamine ja autasustamine

 

NB! Stardiajad on orienteeruvad ning võivad veidi muutuda sõltuvalt võistluse kulgemisest!

NB! Palume teada anda kui Teie koeral on jooksuaeg!

 

 

OSALEJAD

   

 KOER

 TÕUG

 KOERAJUHT

     

Eesti saksa lambakoerte KK Meistrivõistlused 2019
KK-3 võistlus

BLACKEST NEFERTITI SLK Gea Eljaste
ESTRELLEST CRIS NERO SLK Lea Meier
ESTRELLEST HOT LATTE SLK Sirli Kahar
ESTRELLEST JETI JULITA SLK Erik Mäesep
ESTRELLEST LARKO VARG SLK Tõnu Armulik
ESTRELLEST ULF SLK Ülle Vunk
ESTRELLEST VON VIRBY SLK Annika Veerpalu
FLUTWELLE ALCHERA SLK Ene Vöörmann
FLUTWELLE BAYA SLK Marleen Seemann
UNERSCHROCKEN AIK SLK Tatjana Tšernjakova
UNERSCHROCKEN CARLO SLK Toomas Kriisa
YUHANNA DOPPEL SCHLAG SLK Diana Kirs
     

KK-3 võistlus

   
KLEINE SONNE PRESTON BKK Irina Safjanov
LA ROCHE VON ELBERFELD SSN Andrei Hramtsov
STEFFI MIX Sven Veelmann
     

KK-2 võistlus

   
ESTER LATMON SLK Vilve Ala-Paal
LIMETKA DEABEI BC Grete Tähiste
MATSALU BERTA SLK Kalle Kulpson
     

KK-1 võistlus

   
DEFENDERVIL HERMIONE SLK Vilve Ala-Paal
RICCARRON TAHOE BKK Kadri Aksin
VALKYRIE KATHERINA'S LAND AT Maarjo Mändmaa

 

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2019. A. MEISTRITIITEL KUULEKUSKOOLITUSES OMISTATAKSE  KÕRGEIMAS, KOLMANDAS  ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

KK-3 tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim KK koer ja parim universaalne koer. Vaata eeskirja

 

 

Registreerimine kuni 16.04.2019

KK eeskiri

 

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 20 EUR, mitteliikmetele 30 EUR

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend KK MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.
  
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Info:   koolitus@saksalambakoer.ee

Peakorraldaja: prl.Thea Kask

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit