29-30.05.2021

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused Põllujäljekatses 2021

ESLÜ IGP võistlus (osa universaalvõistlusest)

ESLÜ A-katse võistlus

IGP kohtunik – Vilve Roosioks (Eesti)
PJK ja A-katse kohtunik – Marika Mikk (Eesti)
Varrukamehed – Janar Klement ja Kalev Loit

 

TULEMUSED

 

 

Koer

Tõug

Koerajuht

  A

  B

Kokku

Tulemus

               
 

Eesti saksa lambakoerte PJK MV 2021, PJK-3 võistlus

       

     I

Eesti saksa lambakoerte PJK Meistrd 2021 ESTRELLEST SETH SESTO

SLK

Meeli Puusepp

98 (V)

96 (V)

194 (V)

PJK3

II ESTRELLEST SANCHO PANZA SLK Külli Soo 80 (H) 95 (VH) 175 (H) PJK3
III AMY'S WHITE ROSE VON DEN HOHENHEIMER HERDERN HLK Margot Luukas 85 (H) 77 (R) 162 (H) PJK3
4. MARGMAN SARAH SLK Katrin Kressel 77 (R) 80 (H) 157 (R) PJK3
- FLUTWELLE ALCHERA SLK Ene Vöörmann 9 (MR) 93 (VH) 102 (MR)   -
- ESTRELLEST VON VERTEX SLK Urve Lageda ei osal.       -
               
 

PJK-2 võistlus

           
1. ASSAUWEHOF KERTIS SLK Merle Kallaste 83 (H) 89 (H) 172 (H) PJK2
2. KOMENTAJAN ANILINE MAL Lehar Laurits 82 (H) 90 (VH) 172 (H) PJK2
3. RAYNTES PANDORA SLK Lea Tõnismäe 75 (R) 88 (H) 163 (H) PJK2
4. WUNDERSTERN FOSTER SLK Anne Aasma Erisalu 87 (H) 73 (R) 160 (H) PJK2
5. PHOENIX EMPEROR SPARKLING SPY SSN Jaanika Kuldmaa 79 (R) 79 (R) 158 (R) PJK2
 - MUSTKOER AMIGO SLK Jaanus Kiil   Disq     -
               
 

PJK-1 võistlus

           
1. RAYNTES POKKER SLK Mare Adermann 97 (V) 96 (V) 193 (V) PJK1
2. ESTRELLEST CHIC CLEAR SLK Erik Mäesep 91 (VH) 92 (VH) 183 (VH) PJK1
3. WUNDERSTERN SCARLETT SLK Tiit Ojasoo 85 (H) 89 (H) 174 (H) PJK1
4. EINSTEIN EUROPEAN K9 TRAINING BASE DOB Mare Meldre 82 (H) 89 (H) 171 (H) PJK1
5. WUNDERSTERN SUPERNOVA SLK Anne Aasma Erisalu 80 (H) 79 (R) 159 (R) PJK1

 

 

Koer

Tõug

Koerajuht

  A

  B

  C

Kokku

Tulemus

 

IGP-3 võistlus

             
I ESTRELLEST AX AXY SLK Eve Pungas 88 (H) 88 (H) 97 (V) 273 (VH) IGP3
II ALLSAARE FURY SLK Ingrid Mahoni 96 (V) 87 (H) 84 (H) 267 (H) IGP3
III UNERSCHROCKEN AIK SLK Tatjana Tšernjakova 84 (H) 85 (H) 82 (H) 251 (H) IGP3
4. ESTRELLEST VON VHRIS SLK Helve Käro 79 (R) 71 (R) 90 (VH) 240 (H) IGP3
- ESTRELLEST FÖÖNIKS FLICK SLK Ülle Tõnus ei osal.         -
                 
 

IGP-2 võistlus

             
1. GARANT Z UDOLI JIZERY MAL Greta Rüütel 88 (H) 96 (V) 94 (VH) 278 (VH) IGP2
2. ARROW CHOV PAULI MAL Maris Raik  81 (H) 90 (VH) 81 (H) 252 (H) IGP2
3. ESTRELLEST ZICO SLK Ülle Üksik 85 (H) 74 (R) 88 (H) 247 (H) IGP2
                 
 

IGP-1 võistlus

             
 1. AKIDO MALI GOLDEST DANUBIUS MAL Olga Verliin 82 (H) 95 (VH) 92 (VH) 269 (H) IGP1

 

 

Koer

Tõug

Koerajuht

  A

 

A katse 3.aste

     
I CUSTOS LIMINIS AURELIA HOV Greta Rüütel 96 (V)
II BORN TO WIN WHITE TARGET VLK Kersti Pink 94 (VH)
III HELEROS FRENSY SLK Angelika Suiste 90 (VH)
4. BORN TO WIN WARRIOR SHOOTER VLK Marina Raaper 81 (H)
         
 

A katse 1.aste

     
1. REMUS VON ERIKSON AT Inger Kuus 95 (VH)
2. BORN TO WIN WARRIOR FLAVIUS VLK Eda Bauer 92 (VH)
3. ESTRELLEST HELL HUNT VLK Monika Nigul 79 (R)
4. MARGMAN RELLY SLK Niina Neglason 70 (R)