14.-15.05.2016.a 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused Põllujäljekatses 2016 ja

ESLÜ IPO võistlus (osa universaalvõistlusest)

A-katse võistlus

BC-katse võistlus

 

* Kohtunik: Elmar Mannes (Saksamaa)
* Varrukamehed: Janar Klement ja Rene Radala

Toimumiskoht:

A osa: rohupõld    Pildid

B ja C osa: ESLÜ Tagadi koolituskeskus   KAART  Platside varustus  

 

2016_PJK Meistrid Mare ja Quick.jpgPJK Meistrid 2016 Jabina Quick ja Mare Adermann

 

 

PJK TULEMUSED

IPO ja A-katse tulemused

 

Pildid Helve Käro

PIldid Liis Eerits

Pildid Tatjana Tšernjakova

 

 

ESLÜ koolitustoimkond tänab kõiki võistlejaid osavõtu ja põnevate elamuste eest!

Eriline tänu:
Peakorraldaja: Katrin Mänd
Sekretär: Kristiin Keernik
Jäljekoordinaator: Katrin Kressel
Tõlk: Maris Luberg
Jäljetegijaid: Kristiin Keernik, Triin Kalekin, Helve Käro, Katriin Salumaa, Ülle Üksik, Meeli Puusepp.
Abi põldudel: Leela Nõu
Platsipealikud: Sven Rohelaan, Martti Grüner
Vet.arst: Ulla Ostra
Inimrühm: Külli Soo, Janne Vaarja, Reelika Reilson, Ulla Ostra, Sirli Kahar
Püssimees: Martti  Grüner
Lilled: Maret Tanissaar
Karikad ja pildid: Helve Käro
0 koer: Katrin Mänd ja Estrellest Upsider, Ülle Vahesaar ja Wunderstern Myyth
Toitlustamine: Lea Tõnismäe
Kohtuniku abi: Meeli Puusepp ja Külli Soo
Varrukamehed: Janar Klement ja Rene Radala
Abilised: Meeli Puusepp, Külli Soo, Sirli Kahar, Rain Heinsoo
Toitlustaja: Kolm Põrsakest
Ja kõik teised, kes nõu ja jõuga abiks olid. 

Suured tänud toetajatele, tänu kellel said meie sportlaste pingutused vääriliselt autasustatud:
ProPlan
Kaitsekoer

 


 

 
NB! Võistlejatel palume võistlusnumbrid teisel võistluspäeval kindlasti kaasa võtta!

 

Kogunemiskoht kõikidele jäljegruppidele:
                         Raasiku Konsumi parkla (Tallinna mnt 19, Raasiku)  KAART

 

AJAKAVA

 

LAUPÄEV, 14.05.2016  A osa

  1.grupp - PJK1, PJK2, IPO1, IPO2  võistlejad
8:30 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
9:00 - 10:50 1.grupi jäljed
   
  2.grupp - A3, IPO3 võistlejad
10:40 Kogunemine, sõit põllule
11:05 Loosimine, ligipääsetavuse kontroll
11:20 - 13:20 2.grupi jäljed
   
  3.grupp - PJK3 võistlejad
13:05 Kogunemine, sõit põllule
13:30 Loosimine, ligipääsetavuse kontroll
13:45 - 15:25 3.grupi jäljed
   
   
 

PÜHAPÄEV, 15.05.2016  B ja C osa

 

KUULEKUS

9:30 IPO võistlejate platsi proovimine
10:00 Võistluste avamine
10:05 IPO1, IPO2, IPO3 B osa
12:15 - 12:45 LÕUNA
12:15 - 12:45 PJK võistlejate platsi proovimine
12:45 - 14:10 PJK1, PJK2, PJK3  B osa
   
14:20

PJK võitjate autasustamine

   
 

KAITSE

14:45 - 15:00 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
15:00 - 17:15 IPO1, IPO2, IPO3  C osa
   
17:30

Autasustamine ja võistluste lõpetamine

 

NB!  Pühapäeval on platsil toitlustaja! Võileivad võib koju jätta ja sularaha tuleks kaasa võtta.
       Saab suppi, praadi jm paremat pika päeva mugavamaks möödasaatmiseks.

 

OSALEJAD

Koer

Tõug

Koerajuht

     

Eesti saksa lambakoerte PJK MV 2016
PJK-3

ESTRELLEST DRAGON DARCA SLK Ene Vöörmann
JABINA QUICK SLK Mare Adermann
UNERSCHROCKEN ZARITA SLK Raimo Lander
     

PJK-3 võistlus

NICKY VOM HAUSE LUKA HOV Greta Rüütel
TULIKUUMA SÄHK-VIRTA MAL Aarne Väli
     

PJK-2 võistlus

BORN TO WIN WHITE TARGET VLK Kersti Pink
     

PJK-1 võistlus

ESTRELLEST DRAGON DARK SLK Ljubov Smirnova
     

IPO-3 võistlus

ESTRELLEST HURMURI RONJA SLK Maret Tanissaar
ESTRELLEST IMELINE TORM SLK Thekla Degtjarjov
ESTRELLEST JÄGERMEISTER SLK Karin Lageda
ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL SLK Eve Arula
HELEROS JADE SLK Heli Vaab
     

IPO-2 võistlus

CÄSAR VOM RÖMERVALL SSN Andrei Hramtsov
ESTRELLEST RICHELLE ROLLI SLK Taimo Kikkas
SACRAAL HART LESKA MAL Tijsseling T.E.
     

IPO-1 võistlus

JIMMY JONES GOLDEST DANUBIUS SSN Tiina Madisson
     

A-3 katse võistlus

YACHEERO'S URSELA URSELINA DOB Mare Meldre

 

 

VÕISTLUSED TOIMUVAD KÕIGIS KOLMES ASTMES. PJK 1-3 ASTE NING IPO 1-2 ASTE ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE, KOHTADE VÄHESUSE KORRAL ON OSALEMISE EELISÕIGUS IPO VÕISTLUSTEL EESTI SAKSA LAMBAKOERTEL.

IPO 3 ASTMES SAAVAD OSALEDA AINULT SAKSA LAMBAKOERAD.

PJK 3 AUTASUSTAMINE TOIMUB ERALDI EESTI SAKSA LAMBAKOERTE MEISTRIVÕISTLUSTEL OSALEJATELE NING TEISTELE VÕISTLEJATELE.

IPO-3 võistlus on üks osa Saksa Lambakoerte Universaalvõitja võistlusest 2016

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO või jäljekoer ja parim universaalne koer

PJK kõikide astmete tulemused lähevad arvesse ka EKL AASTA PARIMA arvestuses.

                                              


 

Registreerimine  18.04. - 6.05.2016

ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju vaata SIIT

PJK eeskiri

Rahvusvaheliste teenistuskoerte töökatsete eeskirjad (sh IPO eeskiri)

 

Osalemistasud:

PJK võistlus: ESLÜ liikmetele 20 EUR, mitteliikmetele 35 EUR

IPO võistlus: ESLÜ liikmetele 26 EUR, mitteliikmetele 45 EUR

A-katse võistlus: ESLÜ liikmetele 15 EUR, mitteliikmetele 25 EUR

BC-katse võistlus: ESLÜ liikmetele 20 EUR, mitteliikmetele 30 EUR

  50% hinnasoodustust ühingu aktiivsetele abilistele!

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend MAI IPO või MAI PJK

 

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Peakorraldaja: Katrin Mänd, tel 5048991, koolitus@saksalambakoer.ee
Jäljekoordinaator: Katrin Kressel

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast.
Osaleja on kohustatud teatama võistleva emase koera jooksuajast hiljemalt 3 päeva enne võistluse toimumispäeva. Hilisema teatamise korral koera võistlema ei lubata.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit