EESTI PEAERINÄITUSE TULEMUSED 2017
RESULTS ESTONIAN SIEGER SHOW2017

 
       

 

KOHTUNIK / JUDGE: hr. Leonhard Schweikert (SV) ja pr. Aliftina Petrova (Eesti)

     

 

VARRUKAMEHED / HELPERS: Janar Klement, Rene Radala

       
  •  
               

Koht / Place

Koera nimi / Dog name

Omanik /Owner

Kasvataja / Breeder

Koera isa / Sire

Koera ema / Dam

     
 

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

       

 

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months

       
VL1 MARGMAN SATCO  Tiia Andres Margit Kuusman Max vom Team Arlett Margman Yo-Yo       
VL2 WUNDERSTERN INDY  Toomas Kattel Riina Ruven Freddi von Modithor Wunderstern Vera      
VL3 WUNDERSTERN ICCO  Erkki Alliksoo Riina Ruven Freddi von Modithor Wunderstern Vera      
VL4 KRANICHZUG CLEON  Jarmo Kivinen Jari Kurki Benno vom Mahlstein Kranichzug Wendrina      
VL5 AUSSENHAUS SAIKO  Rain Heinsoo Veiko Väljas Jax Dei Precision Aussenhaus Malissa      
ei osale SUNNTOYA'S MAUI  Liina Sepp & Eha Kõrv Liina Sepp Kaspar von Tronje Team Leiksaid Morena      
                 

 

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females  4 - 6 months

       
VL1 MARGMAN SARAH  Katrin Kressel Margit Kuusman Max vom Team Arlett Margman Yo-Yo      
VL2 AUSSENHAUS SELENE  Rain Heinsoo, Katriin Salumaa Veiko Väljas Jax Dei Precision Aussenhaus Malissa      
VL3 SUNNTOYA'S NAOMI  Daniel Heinmaa Liina Sepp Team Leiksaid Camelot Fest Kiefer Jenifer      
VL4 KRANICHZUG CHINA  Satu Kirvesniemi ja Jari Kurki Jari Kurki Benno vom Mahlstein Kranichzug Wendrina      
VL5 WUNDERSTERN IIRA  Riina Ruven Riina Ruven Freddi von Modithor Wunderstern Vera      
VL6 SASQUACHEWAN KLEOPATRA  Elina Äijö Nummijoki Anu Sensen Mann Åcan Anastasia      
VL7 ESTRELLEST XERLY  Klelia Veske Urve Lageda Pepe vom Kuckucksland Estrellest Kiss Kristall      
ei osale HELEROS FRENSY  Angelika Suiste Heli Vaab Pepe vom Kuckucksland Heleros Maira      
ei osale OTTAWA IS SAPIEGINES  Ingrida Japina Laima Sura´Inskiene Baru Di Terra Scura IVERIJA IŠ SAPIEGINES      
                 

 

Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

     
VL1 MARGMAN TYSON  Kaidi Kohv & kasvataja Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Ungana      
EVH JESLEX BEREN  Nina Eklund Ja Taina Nyström Taina Nyström Wundertern Boston Hilldemans Oona      
                 

 

Isased kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months

       
VL1 KRANICHZUG BUSTER  Mari Klevdal & Jari Kurki Jari Kurki Vaiko vom Suentelstein Kranichzug Lumia      
VL2 FAISAL VOM FEUERMELDER  Jonna Antikainen & Jari Kurki Katrin Gumbel Willy vom Kuckucksland Beverly vom Feuermelder      
VL3 GAUNER VOM KUCKUCKSLAND  Malle Kiisma Otmar Grünewald Willy vom Kuckucksland Cora vom Kucucksland      
VL4 FLUTWELLE BASKO  Lembit Bahman Ene Vöörmann Heleros Jovis Flutwelle Vectra      
ei osale DIOZEMONTE'S CHARMING SURVIVOR  Heini Lappalainen Heini Lappalainen Sensen Mann Yaxham Novaspace Curacao      
                 

 

Emased kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months

       
VL1 MARGMAN RELLY  Niina Neglason Niina Neglason Zombi Feetback Margman Yaffa      
VL2 MARGMAN RHEA  Marge, Keity Kähr Margit Kuusman Zombi Feetback Margmna Yaffa      
VL3 FLUTWELLE BAYA  Marleen Seemann Ene Vöörmann Heleros Jovis Flutwelle Vectra      
VL4 FLUTWELLE CLEOPATRA  Piret Haossar Ene Vöörmann Margman Quanto Flutwelle Orlana      
                 

 

Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months longhair

     
VL1 BOSS JUNIOR GINTARINE LETENA  Vasilijs Hromachovs Vladimir Baranov & Jekaterina Baranova Boss Solo Rigoletto Olisa Naujavilnitis      
VL2  INXEST CHRONOS  Ingrid Roopärg Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto      
VL3 INXEST CARL CETU KIRCHBAUM  Terje Ojaver Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto      
ei osale ASSAUWEHOF KVENTIN  Ave Rentel Irina Sõsoljatina Grisu vom Frankengold Vogerland Palmyra      
                 
 

Emased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months longhair

     
VL1 INXEST CINDERELLA  Arvo Lessel Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto      
VL2 INXEST CALYPSO  Ingrid Roopärg Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto      
                 
 

Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months

       
VL1 KRANICHZUG ARMANI  Minna Krans & Breeder Jari Kurki Kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo      
VL2 DEFENDERVIL HUNTER  Raivo Markov Vilve Ala-Paal Heleros Jovis Ester Latmon      
                 
 

Emased kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months

       
VL1 MALEFICENT BLACK RUBY  Marelle Papli Agle Oissar Margman Vito Nochnoj Dozor Italya      
VL2 KRANICHZUG ADELE  Kirsi Korhonen & Jari Kurki Jari Kurki Kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo      
VL3 MARGMAN QUETTA  Margit Kuusman, Kertu Post Margit Kuusman Atilla vom Team Fürstenbrunn Nika von Nord Traum      
VL4 DEFENDERVIL HERMIONE  Vilve Ala-Paal Vilve Ala-Paal Heleros Jovis Ester Latmon      
VL5 SUNNTOYA'S LORETTA  Jaan Kotkas Liina Sepp Team Leiksaid Uragan Oberlauf Fleur-De-Lys      
                 
 

Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months longhair

     
VL1 DEFENDERVIL HERLANDA  Maret Kalder-Aigro Vilve Ala-Paal Heleros Jovis Ester Latmon      
VL2 MARGMAN PANDORA  Heli Säre Margit Kuusman Margman Yes Nessy Solo Rigoletto      
                 
                 
 

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

         
 

Isased veteranid / Veterans males

         
V1 SERT HELEROS ARTAX  Melani Joonas Heli Vaab Nando vom Gollerweiher Heleros Remie      
                 
 

Emased veteranid / Veterans females

           
V1 MARGMAN QUICKEN  Piret Koor Margit Kuusman Maestro vom Osterberger-Land Margman Ziesel      
V2 SERT MARGMAN YAMAICA  Maire Õunmaa Margit Kuusman Yorc vom Status Quo Holly von Der Bildeich- Quelle      
V3 MARGMAN WILDFIRE WANDA  Monika Rusing Margit Kuusman Vanos Van Noort Margman Quicken      
V4 FEST KIEFER JENIFER  Diana Grudina & Liina Sepp Jelena & Olga Levashova Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis      
SG1 WUNDERSTERN JANETA  Kristi Soll Riina Ruven Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa      
                 
 

Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

     
SG1 SERT AUSSENHAUS ROCCO  Sergei Danilov & Veiko Väljas Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg      
SG2 FEST KIEFER HARBIN  Levashova Jelena Jelena Levašova Margman Yan Queen Dancing Znatnaya Shtuchka      
SG3 EUROPE VON FENRIR  Jari Kurki & Breeder, Mikko Rintala Hauke Clausen Yuri vom Osterberger-Land Kranichzug Barbie      
SG4 MARGMAN MENTHOR  Tanel Arras Margit Kuusman Margman  Ylandos Margman  Vega      
SG5 ES´BERYLL ANNI DEXTER  Margit Härm Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra      
SG6 KRANICHZUG ÅPTIMUS  Jonna Antikainen & Breeder Jari Kurki Elmar vom Drei Birkenzwinger Kranichzug Beryll      
SG7 HELEROS DIEGO  Jaak Sõrmus, Heli Vaab Heli Vaab Pepe Com Kuckucksland Hereros Jaldin      
SG8 FEST KIEFER GANGSTER  Valeria Volovik Jelena Levašova Duks Iz Vais Shtain Haus Fest Kiefer Allbina      
G1 ESTRELLEST RISING THUNDER  Leela Nõu Urve Lageda Estrellest von Vertex Estrellest Jaffa      
G2 WUNDERSTERN FULLER  Toivo Tamm Riina Ruven Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Ursel      
ei osale ROYAL COCTAIL X-PERT  Piia Mäenpää Marjukka Nurmi Novaspace Batu Elämänrinteen Barbara      
                 

 

Emased noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months

     
SG1 SERT MARGMAN MIYA  Lea Kuldsepp Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Vega      
SG2 AUSSENHAUS RAICA  Tatjana Medkova & Veiko Väljas Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg      
SG3 ESCADA VON FENRIR  Mari Renfeldt, Jari Kurki,  Breeder Hauke Clausen Yuri vom Osterberger-Land Kranichzug Barbie      
SG4 ES'BERYLL ANNI DEFFI  Annika Palm Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra      
SG5 MARGMAN LUMINOSA  Piret Koor& Reet Nipper Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken      
SG6 ASSAUWEHOF IMPERIYA  Irina Sõsoljatina Ja Andrei Vorobjov Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden      
SG7 ASSAUWEHOF JANITA  Sõsoljatina & Kumar Sõsoljatina Askus vom Hühnegrab Assauwehof Gloria      
SG8 MARGMAN LAMOYA  Kristel Kuznetsova Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken      
SG9 MARGMAN LAYONTE  Kaja Filatenko Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken      
                 

 

Isased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months longhair

     
SG1 SERT ESTHUND STAR BILLY  Tiia Rosenberg Signe Tiitso Pedro vom Langenbungert Renegade Knights Beatitas      
SG2  ASSAUWEHOF IRON  Aleksandr Kovaljov, Yulia Kovaleva Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden      
SG3 WUNDERSTERN FOSTER  Anne Aasma-Erisalu/Riina Ruven Riina Ruven Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Ursel      
SG4 ESTHUND STAR BALBO  Riitta Turunen Signe Tiitso Pedro vom Langenbungert Renegade Knights Beatitas      
SG5 ESTRELLEST ÕNNEX WOLFRAM  Kaja Voolas Urve Lageda Heleros Jovis Estrellest Õnnex Carmel      
SG6 AUSSENHAUS RAMSES  Angervo Ari Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg      
                 
 

Emased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months longhair

     
SG1 SERT MARGMAN LEONA  Marelle Linde   Margman Ylandos Margman Quicken      
SG2 ES'BERYLL ANNI DONNA  Eleri Ehamaa Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra      
SG3 LISANN VOM FICHTENSCHLAG  Rando Rämmeld Marco Oßmann Djambo vom Fichtenschlag Xania von Den Paderquellen      
SG4 ASSAUWEHOF INFINITI  Tatjana Metsalu Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden      
SG5 INXEST ARANDA  Laura-Maria Mets Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschluct Inxest Simba      
SG6 NOVASPACE ELLINOORA  Päivi Pulkkinen Ja Kristo Söderholm Kristo Söderholm Margman Ylandos Novaspace Amanda      
SG7 INXEST AURORA Kristi Kangur Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Inxest Simba      
SG8 ESTHUND STAR BRITTE  Jana Melis Signe Tiitso Pedro vom Langenbungert Renegade Knights Beatitas      
                 

 

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months

     
SG1 PÄTRIK  Antti Kangro Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa      
SG2 KRANICHZUG WALLACE  Jonna Antikainen Ja Jari Kurki Jari Kurki Ulkan von Maikhus Kranichzug Ulla      
SG3 KRANICHZUG WILLIAM  Mikko Rintala Jari Kurki Ulkan von Maikhus Kranichzug Ulla      
SG4 WUNDERSTERN ELMACHO  Ene Valdmann Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera      
SG5 EROS SOLO RIGOLETTO  Armands Nodievs Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto      
SG6 BLACKEST MORGAN  Raivo Neeme Jaanika Aruaas Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra      
SG7 MAXIMUS BLACKEST  Kätlin Trepp ,Tarvo Trepp Jaanika Aruaas Sanntoyas Batman Sanntoyas Cassandra      
SG8 ESTRELLEST QUILAN QUARD  Merle Kallaspolik Urve Lageda Estrellest von Vertex Nalla vom Alten Grieshof      
                 
 

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 months

     
SG1 SUNNTOYA`S JAMILA  Diana Grudina & Liina Sepp Liina Sepp Margman Yes Fest Kiefer Jenifer      
SG2 KRANICHZUG VERONA  Jaana Särelä & Breeder Jari Kurki Cronos Del Seprio Zada von Der Zenteiche      
SG3 MARGMAN HERTA  Hannaliisa Saarepera Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota      
SG4 MALEFICENT ADELE  Sigrid Mets Agle Oissar Margman YES Nochnoy Dozor Italya      
SG5 BLACKEST MELROSE  Jaanika Aruaas Ja Marika Glõsenko Jaanika Aruaas Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra      
SG6 MARGMAN GAILA  Kaisa Olesk Margit Kuusman Vitor Casa Adamo Margman Iberia      
SG7 ELLA SOLO RIGOLETTO  I.Samarova Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto      
ei osale WUNDERSTERN ELEANORA  Kaire Hein Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera      
                 

 

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months longhair

     
SG1 WUNDERSTERN ELMEZZI  Marten Liiva Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera      
SG2 RAYNTES MORTEN  Kristina Valter Lea Tõnismäe Simon No Bärtas Krasta Heleros Fortunecookie      
SG3 MALEFICENT AGADOR  Engely Kirch Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya      
SG4 PARKER  Yüksel Agcay / Kaie Kass Agcay Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa      
SG5 ROYAL COCTAIL QUESTIONMARK  Päivi Pulkkinen Ja Kristo Söderholm Marjukka Nurmi Novaspace Batu Elämänrinteen Barbara      
                 

 

Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud longhair

     
SG1 MARGMAN HALEXY  Kadri Sageus Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota      
SG2 DIOZEMONTE'S BRUTAL WAR PRINCESS  Katri Piira Ja Heini Lappalainen Heini Lappalainen Aireddan Alonso Hilldemans Indira      
SG3 EMILY SOLO RIGOLETTO  R.Kiseļevs Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto      
                 
 

Avaklass isased / Males open class

         
SG1 KRANICHZUG GADAR  Heikki Aahe&Breeder Jari Kurki Figo vom Nordteich Helen Klostermoor      
SG2 RAMIRO VON ADUCHT  Aleksander Kuzin Sigrid Schophoven Maffey vom Quartier Latin Wionja von Aducht      
SG3 DAREL SOLO RIGOLETTO  Kristine Liepina Solvita Vevere Jimmy von Der Zenteiche Harpera Solo Rogoletto      
SG4 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA  Jaak Sõrmus, Elen Annuk Fred Tabert Kronos von Nürburging Banu vom Bergmannsland      
                 

 

Avaklass emased / Females open class 

           
SG1 MARGMAN NACRE  Piret Koor& Reet Nipper Margit Kuusman Wodin vom Holtkämper See Margman Quicken      
SG2 ESTRELLEST XET-BIANCA  Velve Tuuling Urve Lageda Kreislauf Bravo Estrellest Tiger Tessa      
SG3 EMBER KIRCHOLM BLUM  Gints Grīnbergs Laura Puke Wunderstern Team Las Vegas Brazilia Kirchholm Blum      
SG4 UNAXIS LOS ANGELES  Mari Miettinen Johanna & Petteri Nummela, FI Ken vom Haingraben Dana von Der Zenteiche      
SG5 JESLEX AFRODITE  Taina Nyström Taina Nyström Sensen Mann Yaxham Sensen Mann Sally      
ei osale NOVASPACE CURACAO  Heini Lappalainen Kristo Söderholm Rothco's Ashan Kahn Novaspace Amanda      
                 

 

Avaklass pikakarvalised isased / Males open class longhair

       
SG1 CINZANO SOLO RIGOLETTO  V.Leflere Solvita Vevere Kapitan Team Leiksaid Tabata Solo Rigoletto      
SG2 HELEROS RUFUS  Raul Kalep Heli Vaab VOX VON DER HOLLEDAU SUSY-WHOCAN PERFECT      
                 

 

Avaklass pikakarvalised emased / Females open class longhair

     
SG1 MARGMAN FRESIA  Katrin Kressel Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto      
SG2 MARGMAN FLOCKY  Rita Pillesson Margit Kuusman Fred Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto      
SG3 HELEROS YRIS  Eleri Ehamaa Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin      
SG4 WILD DREAM'S UP AND DOWN  Annika Lindén Susanna Korhonen Solholmens Nikolos Wild Dream's Number One      
                 

 

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females workingclass longhair

     
V1 BELLA SOLO RIGOLETTO  Ingrid Roopärg Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto      
V2 MARGMAN QUEEN OF CANDY  Ingrid Roopärg Margit Kuusman Atos Aus Agrigento Margman Ziesel      
                 
 

Kasutusklass emased / Females workingclass

       
VA1 MARGMAN NESAIE  Toivo Saks Kuusman Margit Wodin vom Holtkämper See Margman Quicken      
VA2 ASSAUWEHOF GLORIA  Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina Oberlauf Ambassador Assauwe Loretta      
V1 SERT WUNDERSTERN GISELLE  Veiko Väljas Riina Ruven Iliano vom Fichtenschlag Wunderstern Dalissima      
V2 EUPHORIA KIRCHOLM BLUM  Kadi Ebras /Veiko Väljas Laura Puke Wunderstern Team Las Vegas Brazilia Kircholm Blum      
V3 OBERLAUF FLEUR DE LYS  Liina Sepp/ Valentina Roomet Olga Borisova Tyson vom Köttersbusch Oberlauf Zhasmin      
V4 WUNDERSTERN DONIZETTY  Evely Vendla, Josephine Kao Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa      
V5 DEMANT'S MACY  Carmen Haavikko Tytti Luoto ja Sepp Goman, FI Demant's Cona Demant's Gia      
V6 ESTRELLEST KISS KRISTALL  Urve Lageda Urve Lageda Heleros Jovis Margman Namza      
V7 ESTRELLEST HURMURI RONJA  Maret Tanissaar Urve Lageda Xento von Castra Regina Coffi Vikar      
T2 TEAM LEIKSAID VASILISA  Natalia Mishchenko Natalia Mishchenko Landos vom Quartier Latin Team Leiksaid Delfine      
ei osale ESTRELLEST FRAYETE FLAMME  Rita Vellend ja kasvataja Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete      
ei osale KRANICHZUG BERYLL  Jari Kurki & Janina Källman Jari Kurki Etoo Aus Wattenscheid Wally vom Westervenn      
ei osale RIYA FIRE LEHMBURG  Kristīne Treisnere J. Zilberts Baldersens Flasf Fire Soola Lehmburg      
                 

 

Kasutusklass pikakarvalised isased / Males workingclass longhair

     
V1 SUNNTOYA'S GÖBER  Daniel Heinmaa Liina Sepp Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra      
V2 BOSS SOLO RIGOLETTO  Olita Magone Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto      
V3 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT  Ingrid Roopärg Silvio Christner Baru vom Fürstenbrunn Inki von Der Kiefernschlucht      
V4 WUNDRESTERN BEM  Aivar & Silvi Nõu Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz      
T3 HELEROS VOX  Meeli Lindsaar Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra      
                 

 

Kasutusklass isased / Males workingclass

           
VA1 SERT PEPE VOM KUCKUCKSLAND  Otmar Grünewald & Malle Kiisma Otmar Grünewald Fulz Di Zenevredo Bella vom Kuckucksland      
VA2 MARGMAN QUANTO  Tiia Andres Margit Kuusman Atos aus Agrigento  MARGMAN ZIESEL      
V1 MITSCHIGAN PRIMO GRANDE  Svetlana Meshcheryakova Mukalski Omen vom Radhaus Dala Primo Grande      
V2 XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO  Ramins Matiss Solvita Vevere Pacco vom Langenbugert Geramany Solo Rigoletto      
V3 BASKO AD ASTRA GLORIA  Liidia Penner Verbitskaya M.V Aivengo vom St Michaels-Berg Feia Ad Astra Gloria      
V4 ZYKLON VOM REPITITION  Eha Kõrve Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland      
V5 SUNNTOYA'S BALLACK  Daniel Heinmaa Liina Sepp Wallaby vom Kapellenberg Fest Kiefer Jenifer      
V6 MARGMAN VITO  Vireka Mäeots Margit Kuusman Kranichzug X-Men Inki von Der Kiefernschlucht      
V7 HELEROS YAKSON  Arne Kadanik & Veiko Väljas Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin      
V8 HELEROS XRANDON  Reet Pärn Heli Vaab Iliano vom Fichtenschlag Heleros Fransesca      
V9 WUNDERSTERN DABACCO  Kütt Rainer Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Alexa      
V10 AUSSENHAUS PAGAN  Eugen Põllumäe & Veiko Väljas Veiko Väljas Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell      
V11 WUNDERSTERN VOX  Ülle Vahesaar Riina Ruven Demant's Cona Wunderstern Izar      
SG1 ESTRELLEST IMELINE TORM  Thekla Degtjarjov Urve Lageda Atze vom Fassberg Estrellest Wälk      
SG2 RAYNTES KAITO  Agle Oissar Lea Tõnismäe Otto von Der Fasanerie Laisa Oger Shloss      
ei osale ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL  Eve Pungas Urve Lageda Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry      
ei osale ESTRELLEST VON VERTEX  Lageda Urve Lageda Chris Spod Lazov Break vom Finsteren Waldeck      
ei osale MARGMAN TABOO  Kristina Kübar Margit Kuusman Atos Aus Agrigento Margman Wiezel      
                 

 

Kasvatajaklassid / Breeder classes

         
 

Tavakarvalised

           
  MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman            
  KRANICHZUG, kasvataja Jari Kurki             
               
 

Pikakarvalised / Longhai

           
  MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman            
                 

 

Parim emane varrukakoer  / best bitework - females:

       
  Euphoria Kircholm Blum              
                 

 

Parim isane varrukakoer /bestbitework - males:

       
  SUNNTOYA'S GÖBER               
  ESTRELLEST IMELINE TORM