PEAERINÄITUS 2018 TULEMUSED

   
       
  Isased kasutusklass / Males working cass    
  Kohtunik / Judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Hunde Omanik / Owner Isa / Fater Ema/Mutter
         
VA1 SERT Barley Aukstagirio Aidas Vladas Gerasickinas Gary vom Huhnegrab Chiwa vom Haus Iskander
V1 Zyklon vom Repitition  Eha Kõrve  Willy vom Kuckucksland  Holly vom Kuckucksland
V2 MARGMAN YAN Oksana Kovrizhnykh LANDOS VOM QUARTIER LATIN NIKA VON NORD TRAUM
V3 Basko ad Astra Gloria Liidia Penner Aivengo Vom ST.Michaelsberg Feya ad Astra Gloria
V4 Wunderstern Elmacho Ene Valdmann MARGMAN YES WUNDERSTERN VERA
V5 De Orse Mak Flai Chaak Norris Strakhov A. I. MAGNUM V HOLTKAMPER SEE GUNDY DE INTERCANINA
V6  Garfield vom Osterberger-Land ANASTASIA SMIRNOVA YURI VOM OSTERBERGER-LAND ELEKTRA VOM TÜRKENKOPF
V7 Aussenhaus Pagan Eugen Põllumäe & Veiko Väljas Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
V8 SUNNTOYA'S BALLACK Daniel Heinmaa WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
V9 Heleros Xrandon Reet Pärn ILIANO VOM FICHTENSCHLAG Heleros Francesca
V10 MARGMAN NITEN PIRET KOOR WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE MARGMAN QUICKEN
T2 TEAM LEIKSAID URAGAN Natalia Mishchenko WILLY VOM KUCKUCKSLAND REBECCA SOLO RIGOLETTO
V11 Pätrik Antti Kangro XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO ESTRELLEST ELSA
T3 Ziegerkamp Oleg Tiina Selge Ulkan Von Maikhus Ziegerkamp Heidi
KAT-0 ESTRELLEST VON VERTEX lageda CHRIS SPOD LAZOV BREAK VOM FINSTEREN WALDECK
KAT-0 Wunderstern Dabacco Rainer Kutt WILLY VOM KUCKUCKSLAND ASSAUWEHOF ALEKSA
         
  Kasutusklass Pikakarvalised Isased / Working Cass Males Longhair
Kohtunik / Judge:  hr. Otto Körber-Ahrens 
 
       
  Koer/ Hunde Omanik / Owner Isa / Fater Ema/Mutter
         
VA1 SERT WUNDERSTERN ELMEZZI Marten Liiva, Kristina ¦adeiko-Liiva Margman Yes Wunderstern Vera
V1 SUNNTOYA'S GÖBER Daniel Heinmaa WILLY VOM KUCKUCKSLAND FEST KIEFER NETRA
V2 Parker Yüksel Agcay / Kaie Kass Agcay Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
V3 MALEFICENT AGADOR ENGELY OJA Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
         
  Emased  kasutusklass / Females working class    
  Kohtunik / Judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Hunde Omanik / Owner Isa / Fater Ema/Mutter
         
VA1 SERT Redgina Lat Lehmburg SIMANOVA M. BALDRSENS FLASH FIRE SOOLA LEHMBURG
V1 SUNNTOYA'S BOA Liina Sepp WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
V2 Euphoria Kircholm Blum Kadi Ebras /Veiko Väljas Wunderstern Team Las Vegas Brazilija Kircholm Blum
V3 MARGMAN HERTA Margit Kuusman & Zivile Cepuliene CRONOS DEL SEPRIO MARGMAN TERRACOTA
V4 Wunderstern Vera Riina Ruven Demants Cona Wunderstern Izar
SG1 OBERLAUF FLEUR-DE-LYS Valentina Rooment ja Liina Sepp TYSON VOM K-TTERSBUSCH OBERLAUF ZHASMIN
G1 Estrellest Upsider Katrin Mänd Estrellest Kurimuri Kardinal Cosma von der Schwarzen Irma
G2 ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN THEKLA DEGTJARJOV CHRIS SPOD LAZOV BREAK VOM FINSTEREN WALDECK
EZ ESTRELLEST DRAGON DARKA Ene Vöörmann ZICO VON DER ADELEGG BREAK VOM FINSTEREN WALDECK
T3 TEAM LEIKSAID VASILISA Natalia Mishchenko LANDOS VOM QUARTIER LATIN TEAM LEIKSAID DELFINE
T3 Kranichzug Lumia Johanna Isberg ja Jari Kurki KREISLAUF PRAVO NATASCHA VON DER WILHELMSWARTE
T4 Sunntoyas Cassandra Jaanika aruaas LJUSTIKHOF FORWARD  FEST KIEFER ZAMIRA
         
  Kasutus klass Emased pikakarvalised / Females working glass longhair
Kohtunik / Judge:  Dr. Wolfgang Lauber
 
 
       
  Koer/ Hunde Omanik / Owner Isa / Fater Ema/Mutter
         
VA1 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Roopärg PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
V1 Mine Fire Hund Betty FEDOROVA T. BALDRSENS FLASH FIRE TORMENSTORP QUNA
V2 SERT VALLERI GREIS ESTETIKA BUTS T.V BERNSTEIN HUND RAMZES VLADA
V3 LJUSTIKHOF EMERALD SHABARDIN A.V. CRONOS DEL SEPRIO LJUSTIKHOF NAGAYNA
V4 Inxest Aranda Laura-Maria Mets Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
V5 MARGMAN QUEEN OF CANDY Ingrid Roopärg ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN ZIESEL
V6 MARGMAN FRESIA Katrin Kressel FRED VOM RUMBACHTAL NESSY SOLO RIGOLETTO
V7 Renegade Knights Beatitas Signe Tiitso Orion Mavic Poland Renegade Knights Aranea
         
  Keskmised klassid 18 - 24 kuud isased / Youth class Dogs 18 - 24 months
Kohtunik / Judge:  hr. Otto Körber-Ahrens 
 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Gauner vom Kuckucksland Malle Kiisma & O.Grünewald Willy vom Kuckucksland Cora vom Kuckucksland
SG2 MARGMAN QUINN Kristi Jürissaar Atilla vom team fürstenbrunn Nika von nord traum
SG3 FEST KIEFER GANGSTER Valeria Volovik DUKS IZ VAIS SHTAIN HAUS FEST KIEFER ALLBINA
SG4 Faisal vom Feuermelder Jari Kurki ja Jonna Antikainen Willy vom Kuckucksland Beverly vom Feuermelder
SG5 VLATERFOLG IVAR PANKRATOVA N.V. YANKO VAN NOORT VLATERFOLG NORVEGIA
SG6 Defendervil Hunter Raivo Markov Heleros Jovis Ester Latmon
SG7 Evok von Fenrir Taina Rosenström Yuri vom Osterberger-Land Kranichzug Barbie
SG8 FLUTWELLE BASKO Lembit Bahman Heleros Jovis Flutwelle Vektra
         
  Keskmised klassid  18 - 24 kuud isased pikakarvalised/ Youth class Males 18 - 24 months longhair
Kohtunik / Judge:  hr. Otto Körber-Ahrens
 
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Esthund Star Balbo Riitta Turunen Pedro vom Langenbungert Renegade Knights Beatitas
         
  Keskmine klass 18 - 24 kuud emased / Youth classes 18 - 24 months females
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber
 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 DEFENDERVIL  HERMIONE Vilve Ala-Paal Heleros Jovis Ester Latmon
SG2 TEAM LEIKSAID HOSTA Natalia Mishchenko TEAM LEIKSAID URAGAN LEIKSAID ENIGMA
SG3 Margman Quetta LiiliaLuik/ Kertu Post Atilla Vom TEAM Fürstenbrunn NIKA VON NORD TRAUM
SG4 Kranichzug Adele Jari Kurki & Kirsi Korhonen Kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo
SG5 Flutwelle Baya Marleen Seemann Heleros Jovis Flutwelle Vectra
G1 Maleficent Black Ruby Marelle Papli Margman Vito Nochnoj Dozor Italya
         
  Keskmine klass 18 - 24 kuud emased pikakarvalised /  Youth class Females 18 - 24 months longhair
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Margman Pandora Heli Säre Margman Yes Neccy Solo Rigoletto
         
  Noorteklassid Isased (12 - 18 kuud) / Juniors  Males 12 - 18 months
Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT DE ORSE MARK FLAI ESHIRO BUYDALINA S.V. & Kosikova YU.V. TOLSTOI V. FRANKENGOLD DE ORSE MARK FLAI TAYRA
SG2 Margman Satco Tiia Andres MAX VOM TEAM ARLETT MARGMAN YO-YO
SG3 ATLAS DREAMS TAURUS LEHTONEN TANJA TEAM LEIKSAID URAGAN ATLAS DREAMS KATJA
SG4 SUNNTOYA'S MAUI Eha Kõrve KASPAR VON TRONJE TEAM LEIKSAID MORENA
SG5 Estrellest Xantor Roi Oliver Ventsel Pepe Vom Kuckucksland Estrellest Kiss Kristall
G1 Mustkoer Amigo Jaanus Kiil ESTRELLEST JÄGERMEISTER ESTRELLEST VAPPER VIOLA
KAT -0 Fest Kiefer Neron Jelena Klepinina Sanjo Vom Osterberger-Tal FEST KIEFER ALBINA
         
  Noorteklassid Pikakarvalised Isased (12 - 18 kuud) / Juniors  Males  Long-haired 12 - 18 months
Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 MARGMAN TYSON KAIDI KOHV MARGMAN  YLANDOS MARGMAN UNGANA
SG2 SERT INXEST CARL CETU KIRCHBAUM Terje Ojaver  MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT  BELLA SOLO RIGOLETTO
SG3 Inxest Chronos Signe Petrov Merlin von der Kiefernschlucht Bella Solo Rigoletto
SG4 ASSAUWEHOF KVENTIN Ave Rentel GRISU VOM FRANKENGOLD VOGERLAND PALMYRA
         
  Noorteklass 12 - 18 kuud emased / Yunior Females 12 -18 months
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber

 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT DE ORSE MARK FLAI OLIVKA SOROKINA V.S. QUORAN D'ULMENTAL FREZIYA GRANT IZ DOMA ALLENS
SG2 Team Leiksaid Imperia Jelana Levashova Gondor vom Regina Pacis Team Leiksaid Vasilisa
SG3 MARGMAN SARAH Katrin Kressel MAX VOM TEAM ARLETT MARGMAN YO-YO
SG4 Kranichzug China Kurki Jari, Satu Kirvesniemi BENNO VOM MAHLSTEIN KRANICHZUG WENDRINA
SG5 Aussenhaus Tiana Veiko Väljas Figo von der  Werther-Mühle Odana Lehmburg
SG6 Wunderstern Jolana Riina Ruven Wunderstern Elmezzi WUNDERSTERN NAJA
SG7 DE ORSE MARK FLAI FIBI Strakhov A. I. DE ORSE MARK FLAI CHACK NORRIS DE ORSE MARK FLAI YULIANA
SG8 Team Leiksaid Kenya Sanna-Riina Vuorenmaa & Tytti Luoto Team Leiksaid Uragan Demant's Layla
SG9 Margma Rhea Marge & Keity Kähr ZOMBI FEETBACK MARGMAN YAFFA
SG10 Clarissa von Arlett Helen Järveots Karlo vom Team Arlett Andorra von Arlett
SG11 Mine Fire Hund Natali MITROFANOV V. HUGO VOM RADHAUS REDGINA LAT LEHMBURG
SG12 SUNNTOYA'S NAOMI Daniel Heinmaa TEAM LEIKSAID CAMELOT FEST KIEFER JENIFER
SG13 Es`Beryll Anni Elly Kaia Lepikson Zyklon Vom Repitition Heleros Elektra
SG14 Sunntoya's Oceana Kaius Otti Figo Von Der Werther- Mühle Fest Kiefer Netra
SG15 Sasquachewan Kleopatra Elina Äijö Sensen Mann Åcan Anastasia
SG16 ESTRELLEST D-DELLO ROOSI Triin Oldekop MITSCHIGAN PRIMO GRANDE JACI-S STYLE BASCHIRA
SG17 FEST KIEFER NIMFA Marika Tulupova SANJO VOM OSTERBERGER-TAL FEST KIEFER ALLBINA
SG18 Blackest Nefertiti Gea Eljaste Zyklon Vom Repitition Sunnttoya`s Cassandra
SG19 Estrellest D`Dakota Kristi Vaks MITSCHIGAN PRIMO GRANDE JACI'S STYLE BASCHIRA
SG20 Aussenhaus Tigra Elina Äijö Figo Von Der Werther-Muhle Odana Lehmburg
G2 Mustkoer Antalya Kaili Valdna Estrellest Jägermeister Estrellest Vapper Viola
G1 ESTRELLEST ALFA ALEXA Urve Lageda NERDO VON METUNAJ BREAK VOM FINSTEREN WALDECK
         
  Noorteklass 12 - 18 kuud emased / Yunior Females 12 -18 months Longhair
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 SERT SHABARDHOF ALASKA SHABARDIN A.V. AURUM AGLIS STROGOFF TALANTEL ANABEL
SG2 Baldrsens Prada by Black Night Kudinova I.V. Frosten Rusland Tsalvador Baldrsens Versace
SG3 Aussenhaus Tiara Lea Koskimäki Fico von der werther-muhle Odana lehmburg
SG4 Witney vom Chickhoff Signe Tiitso Jackson vom Zisawinkel Zoe vom Pendler
SG5 INXEST CINDERELLA Arvo Lessel MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT BELLA SOLO RIGOLETTO
KAT-0 Yul'ka von Nord Traum Pershina S.V. Rasmus von. Nord Traum Tsatsa von Nord Traum
         
  Isased Kutsikad 9 - 12 kuud / Males Puppies 9 - 12 months    
  Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 QUEST SUNNTOYAS Diana Grudina Team Leiksaid Charlie Sunntoyas Jamila
VL2 Demant's X-MEN   MITSCHIGAN PRIMO GRANDE Give Me Black Velvet
VL3 Demant's Xantos Sanna Turunen Mitschigan Primo Grande Give Me Black Velvet
VL4 Matsalu Columbo Marju Ferenets Kratmosens Jerome Fest Kiefer Laiza
KAT-O Margman Uno Margit Kuusman Margman Yes Margman Terracota
         
  Kutsikad 9 - 12 kuud Pikakravalised isased /  Dogs 9 - 12 months Longhair
Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens
 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 ESTHUND MOON CAESAR HIYE KUULI JACKSON VOM ZISAWINKEL RENEGADE KNIGHTS BEATITAS
VL2 Esthund Moon Capone Riitta Turunen Jackson vom Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
VL3 Esthund Moon Cliff Keijo Jaanup Jackson vom Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
VL4 WUNDERSTERN MAKSIMUS Merike Sisak, Toomas Tamme WUNDERSTERN ELMEZZI WUNDERSTERN YOYO
VL5 Wunderstern Melvin Meelis Karo Wunderstern Elmezzi Wunderstern Yo-Yo
VL6 WUNDERSTERN MATTHIAS KEA-KAIA REIMAN WUNDERSTERN ELMEZZI WUNDERSTERN YOYO
         
  Kutsikad 9 - 12 kuud emased/ Females  9 - 12 months    
  Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Team Bulle Hof Aika KRJACHKO A.M. CYRUS VOM OSTERBERGER-LAND TEAM BULL HOF TEFFI
VL2 Quencella Diana Grudina Team Leiksaid Charlie Sunntoyas Jamila
VL3 Georgia Aukstagirio Aidas Vladas Gerasickinas Cyrus vom Osterberger-Land Chiwa vom Haus Iskander
VL4 Demant's Xsä Hänninen Jaana ja Grav Jani Mitschigan Primo Grande Give Me Black Velvet
VL5 Briatore Bellona Saarestik Helve Zyklon vom Repitition Briatore Triumh
VL6 Margman Umara Kärolin Hunt Margman Yes Margman Terracota
VL7 Kranichzug Evelyn Maarit Kääriäinen Mitschigan Primo Grande Kranichzug Quelly
VL8 Matsalu Curry Relli Annert KRATMOSENS JEROME FEST KIEFER LAIZA
VL9 Kranichzug Egga Jari Kurki ja Jonna Antikainen Mitschigan Primo Grande Kranichzug Quelly
         
  Kutsikad  9 - 12 kuud  Emased pikakarvalised/ Females  9 - 12 months long- haired
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Babicka vom Holtkämper Hof Ingrid Roopärg Haiko von Haus Gerstenberg Illy vom Holtkämper Hof
VL2 Esthund Moon Curly Agne Koks Jackson Vom  Zisawinkel Renegade Knights Beatitas
         
  Kutsikad 6-9 isased / Dogs 6 -9 months    
  Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 SUNNTOYA'S SUPRIZIO Liina Sepp & Daniel Heinmaa SUNNTOYA'S BALLACK SUNNTOYA'S GLORIA
VL2 WUNDERSTERN NESCO Marten Liiva, Kristina ¦adeiko-Liiva Wunderstern Elmezzi SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ
VL3 Margman X-File Margit Kuusman VA +Willy vom Kuckucksland Margman Riska
VL4 Heleros Gerry Siiri Vee Heleros Jovis Haiti vom Bergmannsland
VL5 Kranichzug Fender Katja Rintala & Jari Kurki Groovy di casa Massarelli Kranichzug Beryll
KAT-0 Margman Walentino Margit Kuusman VA1 +Pepe vom Kuckucksland VA1 +Nika von Nord Traum
         
  Kutsikad 6-9 kuud Isased pikakarvalised / Long- haired Males Puppies 6 -9 months
Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Randerbirke Black Armani Laura-Maria Mets Heleros Jovis Inxest Simba
         
  Kutsikad 6 - 9 kuud emased  / Females 6 - 9 months    
  Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Hunde Omanik Isa / Fater Ema/Mutter
         
VL1 Karisman Eloweena Tarja Turunen-Salin FI MVA RU MVA MV-16 V-16 Mitschigan Primo Grande Nelitahti Aurora
VL2 WUNDERSTERN NIKKIE Märt Šadeiko ja Signe Šadeiko Wunderstern Elmezzi Seffe von Vierhundert Hertz
VL3 MARGMAN XELLA MARGIT KUUSMAN WILLY VOM KUCKUCKSLAND  MARGMAN RISKA
VL4 Karisman Eticca Maija-Liisa Reimakoski FI MVA RU MVA MV-16 V-16 Nelitahti Aurora
VL5 Kranichzug Freya Jari Kurki & Christer Rosenström Groovy Di Casa Massarelli Kranichzug Beryll
KAT 0 Margman Wella Margit Kuusman VA1 +Pepe vom Kuckucksland VA1 +Nika von Nord Traum
         
         
  Kutsikad 6 - 9 kuud  emased  pikakarvalised/ Females  6 - 9 months longhair
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Randerbirke Amanda Madis Saar Heleros Jovis Inxest Simba
         
  Kutsikad 4 -6 kuud isased / Males 4 - 6 months    
  Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL1 Huby Aukstagirio Aidas Vladas Gerasickinas Atos Aukstagirio Aidas Salamandra Gelezinis Vilkas
VL2 ESTRELLEST KRIS IRON STAR KAJA VOOLAS ZYKLON VOM REPITITION ESTRELLEST KISS KRISTALL
VL3 Estrellest Kris Iidol Marge Kikas ZYKLON VOM REPOTITION ESTRELLEST KISS KRISTALL
KAT-0 Characterhaus Excel Marek Kiiver Pepe Vom Kuckucksland Estrellest Fancy
         
  Kutsikad 4 - 6 kuud emased / Females 4 - 6 months    
  Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL 1 Bizmarks Hof Christin Jari Kurki Goran vom Bierstadter Hof Kranichzug Ulla
VL 2 Estrellest Kris Iron Sunny Armin Enniko Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
VL 3 Estrellest Kris Indigo Ene Kilter,Ago Pärnamäe Zyklon Vom Repitition Estrellest Kiss Kristall
         
  Kutsikad  4 - 6 kuud emased pikakarvalised / Females 4 - 6 months longhair
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
VL 1 Margman Yerik Yachine Yepa Signe Petrov Wunderstern Elmezzi Bella Solo Rigoletto
         
  Avaklass Isased  /  Males Open classes    
  Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG 1 Blackest Morgan Raivo Neeme Sunntoya`s Batman Sunntoya`s Cassandra
         
  Avaklass Isased Pikakarvalised  /  Males Open class longhair  
Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens
 
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG 1 Heleros Vox Meeli Lindsaar Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
SG 2 Rayntes Morten Kristina Valter SIMON NO BÄRTAS KRASTA HELEROS FORTUNECOOKIE
SG 3 Winner Hund Enush MURAVYEVA I.YU lJUSTIKHOF BARKLAY GOLDWIND KORSIKA
SG 4 ESTRELLEST ÕNNEX WOLFRAM KAJA VOOLAS HELEROS JOVIS ESTRELLEST ÕNNEX CARMEL
         
  Avaklass Emased/ Open classes Females     
  Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Bernstein Hund Dzokonda Makarova Yulia Team Leksaid Mcqeen Igl Bi Chikoletti
SG 2 Margman Azure Katrin Lamp ZILBER VASSERFAL PETROZAVODSK MARGMAN QUICKEN
SG 3 Margman Lamoya Kristel Kuznetsova MARGMAN YLANDOS MARGMAN QUICKEN
SG4 Margman June Jane Rose FRED VOM RUMBACHTAL NIKA VON NORD TRAUM
SG5 Maleficent Adele Sigrid Mets Margman Yes Nichnoj Dozor Italya
SG6 Wunderstern Elzana Terje Kutt  MARGMAN YES  WUNDERSTERN VERA
G1 Ewokin Aavistus Noora Lundgren GITTAS ELVIS AVATARAN ESMERALDA
G2 Estrellest Quelle Märt Suga Estrellest von Vertex Nalla Vom Alten Grieshof
KAT -0 Give Me Nvy Passion Fruit Sanna-Riina Vuorenmaa +Owinn's Wasco Give Me Black Velvet
KAT 0 Xari vom Turkenkopf Vladas Gerasickinas Cronos del Seprio Luna vom Turkenkopf
KAT 0 Oranje von Arlett Piragova I Fred vom Rumbachtal Margman Xara
         
  Avaklass Emased pikakravalised / Open classes Females longhair
Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
SG1 Margman Leona Marelle Linde Margman Ylandos Margman Quicken
         
  Isased Veteranid / Males Veterans     
  Kohtunik / judge:  hr. Otto Körber-Ahrens    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SERT BALDRSENS FLASH FIRE SIMANOVA M. RUS GERTS ADELL INDIGO ALRIANBOVALD LAGUNA
V2 Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
V3 Estrellest Kurimuri Kardinal Eve Pungas Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
KAT-0 DEMANT'S AMUR Piragova I UNZO VAN NOORT DEMANT'S NOOMI
         
  Emased Veteranid / Females Veterans    
  Kohtunik / judge:  Dr. Wolfgang Lauber    
       
  Koer/ Dog Omanik / Owner Isa / Sire Ema/ Dam
         
V1 SERT Margman Wildfire Wanda Monika Rusing Vanos van Noort

Margman Quicken

 

 

Parimad Varrukakoerad / Best Bitework
 
Isased/ Males:
Heleros Xrandon
 
Emased / Females:
Euphoria Kircholm Blum
Estrellest Von Väle Virtin