Tulemusete arhiiv: KOOLITUS

 

ESLÜ IPO3 KLUBI

 

IPO Meistrid

2017 ESTRELLEST JÄGERMEISTER, omanik ja koerajuht Karin Lageda, kohtunik Heinz Gerdes
2016 BREAK VOM FINSTEREN WALDECK, omanik Urve Lageda, koerajuht Karl-Robert Mägi, kohtunik Thomas Müller
2015 ESTRELLEST HURMURI COCA, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Peter Mayerl
2014 BREAK VOM FINSTEREN WALDECK, omanik Urve Lageda, koerajuht Karl-Robert Mägi, kohtunik Robert Jönsson
2013 ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN, omanik ja koerajuht Anu Oks, kohtunik Keijo Kodis
2012 BREAK VOM FINSTEREN WALDECK, omanik ja koeajuht Urve Lageda, kohtunik Tita Poikonen
2011 APOLLON VOM TEA ENDREFALVA, omanik ja koerajuht Kairi Viherpuu, kohtunik Keijo Kodis
2010 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA, omanik ja koerajuht Kairi Viherpuu, kohtunik Heikki Hiltunen
2009 QUAY VAN DE MOEZENBULTE, omanik ja koerajuht Tatjana Tšrtnjskobs, kohyunik Reijo Kojo
2008  RATSUMESTARIN DRAGO, omanik ja korajuht Urve Lageda, kohtunik Mattias Eriksson
2007 PÕHJAKROON KLAABU, omanik ja koerajuht Tatjana Tšernjakova, kohtunik Keijo Kodis
2006  PIIRIKOER BASKO, omanik ja koerajuht Tõnis Vanaveski, kohtunik Esa Koivulahti

 

FH Meistrid

2017  Estrelelst Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Gerald Marthold
2016 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Hanne Boe
2015 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Lauri Kanerva
2014 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Peter Lengvarsky
2013 Estrellest Hurmuri Käbi, omanik ja koerajuht Merike Kungla, kohtunik Dietmar Gebhart
2012 Estrellest Hurmuri Käbi, omanik ja koerajuht Merike Kungla, kohtunik Vilve Roosioks
2011 Aussenhaus Isabel, omanik ja koerajuht Aarne Väli, kohtunik Urve Lageda
2010 Unerschrocken Wimba, omanik ja koerajuht Igor Suhhalet, kohtunik Keijo Kodis
2009 Unerschrocken Wimba, omanik ja koerajuht Igor Suhhalet, kohtunik Juha Puurunen
2008 Aussenhaus Isabel, omanik ja koerauht Aarne Väli, kohtunik Harri Laajajärvi
2007 Konis Mirta, omanik ja koerauht Ingrid Mahoni, kohtunik Paavo Rapila

 

 PJK Meistrid

2017  Golttvizen Hof Orry, omanik ja koerajuht Ingrid Mahoni, kohtunik Frederik Steen
2016 Jabina Quick, omanik ja koerajuht Mare Adermann, kohtunik Elmar Mannes
2015 Jabina Quick, omanik ja koeajuht Mare Adermann, kohtunikud Urve Lageda ja Vilve Roosioks
2014 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Daniele Strazzeri
2013 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Rejio Kojo
2012 Estrellest Hurmuri Coca, omanik ja koerajuht Meeli Puusepp, kohtunik Tatjana Tšernjakova
2011 Ratsumestarin Drago, omanik ja koerauht Urve Lageda, kohtunik Marika Mikk
2010 Margman Diffany, omanik ja koerauht Maire Õunmaa, kohtunik Urve Lageda
2009 Apollon vom Team Endrefalva, omanik ja koerajuht Kairi Viherpuu, kohtunik Vilve Roosioks
2008 Aussenhaus Isabel, omanik ja koerauht Aarne Väli, kohtuni Seppo Hursti
2007 Ratsumestarin Drago, omanik ja koerajuht Urve Lageda, kohtunik Marika Mikk
2006 Unerschrocken Wimba, omanik ja koerajuht Igor Suhhalet, kohtunik Urve Lageda
2005 Margman Gisela, koerauht Marika Mikk, kohtunik Vilve Roosioks
2004 Estrelelst Black, koerauht Marika Mikk, kohtunik Vilve Roosioks
2003 Estrellest Black, koerajuht Marika Mikk, kohtunik Vilve Roosioks
2002 Nudls Iz Rojaus Slenio, koerajuht Riho Sigus, kohtunik Tatjana Tšernjakova

 

 KK Meistrid

2017  Unerschrocken Aik, omanik ja koerajuht Tatjana Tšernjakova, kohtunik Ilvi Rimm
2016 Estrellest Jägermeister, omanik ja koerajuht Karin Lageda, kohtunik Tatjana Tšernjakova
2015 Estrellest Von Vertex, omanik ja koerajuht Urve Lageda, kohtunik Esta Ratnik
2014 Hexe vom Maulachtal, omanik ja koerauht Urve Lageda, kohtunik Vilve Roosioks
2013 Hexe vom Maulachtal, omanik ja koerajuht Urve Lageda, kohtunik Aliftina Petrova
2012 Rem, koerajuht Aleksei Jankun, kohtunik Marika Mikk
2011 Break vom Finsteren Waldeck, omanik ja koerajuht Urve Lageda, kohtunik Ilvi Rimm
2010 Grozny Alaska, omanik ja koeajuht Kristi Pai, kohtunik Esta Ratnik
2009 Heleros Cindy, omanik ja koerajuht Aarne Altmets, kohtunik Marika Mikk
2008 Heleros Cindy, omanik ja koerajuht Aarne Altmets, kohtunik Ilvi Rimm
2007 Estrellest Tõru, omanik ja koerajuht Merlin Kanter, kohtunik Esta Ratnik
2006 Estrellest Edisson, omanik ja koerajuht Pearu Peterson, kohtunik Marika Mikk
2005 Fest Kiefer Stas, omanik ja koerajuht Rene Tamm, kohtunik Anu Oks
2004 Stark Fassen Evelyn, koerajuht Evgeni Kozlov, kohtunik Marika Mikk
2003 Estrellest Quena, koerajuht Martin Lill, kohtunik Tatjana Tšernjakova
2001 Unerschrocken Ister, keorajuht Tatjana Tšernjakova, kohtunik Riho Sigus

 

ESLÜ võistluste ja
koolituseksamite tulemused.

 
 2017
 2016
 2015
 2014
 2013
 2012
 2011
 2010
 2009
 2008
 2007
 2006
 2005