PEAERINÄITUS 02.05.2015 - 03.05.2015.a

SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS   

 

Kohtunik / Judge Herr. Wilhelm Nordsieck (SV) 

Kohtunik /Judge Herr. Richard Brauch (SV) 

Varrukamehed:

Janar Klement, Rene Radala

 

TULEMUSED

 

Hinne

Kat nr

Koer / Dog

Kasvataja / Breeder

Omanik / Owner

Koera isa / Sire

Koera ema / Dame

             
   

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLASSES

   

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months

VL1 8 ZYRUS VOM REPETITION JOSEPHINE KAO MALLE KIISMA WILLY VOM KUCKUCKSLAND HOLLY VOM KUCKUCKSLAND
VL2 6 MARGMAN ENDRI Margit Kuusman Gennadi Ivanov COPPERCOAT'S ICON LEIKSAID UNGANA
VL3 3 HELEROS ANNI ASTOR Heli Vaab Margit Härm Willy Vom Kuckucksland Heleros Elektra
VL4 2 ESTRELLEST FERRY Meelis Sink Meelis Sink WILLY VOM KUCKUCKSLAND ESTRELLEST HAYETE
VL5 4 KRANICHZUG QNUT Kurki Jari Jarmo Kivinen, Kasvattaja Zelindo vom Lüttersbrush Kranichzug Orina
VL6 7 ZYKLON VOM REPITITION JOSEPHINE KAO MALLE KIISMA & EHA KÕRVE WILLY VOM KUCKUCKSLAND HOLLY VOM KUCKUCKSLAND
VL7 5 MARGMAN ESCUDO Margit Kuusman Eili Kuzko COPPERCOAT'S ICON LEIKSAID UNGANA
VL8 1 ESTRELLEST FRANKY Urve Lageda Mirell Saul, Jaak Siim WILLY VOM KUCKUCKSLAND ESTRELLEST HAYETE
             
   

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months

VL1 15 KRANICHZUG QUELLY Jari Kurki Asmo ja Jonna Antikainen, Jari Kurki Zelindo vom Lüttersbruch Kranichzug Orina
VL2 16 KRANICHZUG RHEA Kurki Jari Kurki Jari, Puska Jyrki Zelindo Vom Lütterbruch Natascha Von Der Wilhelmswarte
VL3 10 ENDIE LATMON DAIGA KRUMINA D.KRUMINA/J.MAIBUECHEN Fred vom Rumbachtal Ema Black Lehmburg
VL4 12 ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Urve Lageda Rita  Vellend ja kasvataja Willy vom Kucucksland Estrellest Hayete
VL5 11 ESTER LATMON D.Krumina Vilve Ala-Paal Fred vom Rumbachtal Ema Black Lehmburg
VL6 13 HELEROS ALLY HELI VAAB ANNIKA PALM WILLY VOM KUCKUCKSLAND HELEROS ELEKTRA
VL7 17 WUNDERSTERN DONIZETTY Riina Ruven Evely Vendla Willy vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa
VL8 9 EMBERON'S HOPPAS KIILI PIA KIILI PIA SENSEN MANN YAXHAM SENSEN MANN -NSKA
ei osal 14 HELEROS ANNI APHRODITE Heli Vaab Heli Vaab Willy vom Kuckucksland Heleros Elektra
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

VL1 19 INXEST LORD VOLDEMORT Ingrid Roopärg Janne Sassiad Merlin Von Der Kiefernschlucht Margman Queen Of Candy
VL2 18 ESTRELLEST FRANZY Urve Lageda/Stiina Sepp Taivo Simson WILLY VOM KUCKUCKSLAND ESTRELLEST HAYETE
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months longhair

VL1 21 EVERGREY'S ZINNA Riitta ja Jarmo Vainiontaus S.Pihlajamaa, Janina ja Petteri Mannila Aireddan Wasted Years Ciara Von Den Pharaonen
VL2 20 ESTRELLEST FLYCA URVE LAGEDA Pärn Ene WILLY VOM KUCKUCKSLAND ESTRELLEST HAYETE
VL3 22 WILD DREAM'S USWA Susanna Korhonen Tina Sirainen SOLHOLMENS NIKOLOS WILD DREAM'S NUMBER ONE
             
   

Isased kutsikad 6-12 kuud / Dogs 6-12 months

VL1 28 ZIEGERKAMP NOAH Fredrik Steen Jari & Anne Kurki Djambo vom Fichtenschlag Kranichzug Ulla
VL2 27 SASQUACHEWAN IGOR Anu Nummijoki Anu ja Marko Nummijoki MUSTANTUISKUN FOREST Wild Dream's Queen Of Heart
VL3 26 OBERLAUF  PERFECT Borisova O.V. Antonov S.P. & I. Sõsoljatina Pepe vom Kuckucksland Oberlauf Zhasmin
VL4 24 KREISLAUF URSUS Sami Baggström Jussi Uotila & Sami Baggström + KIMBO V.D. TEMPELHOEVE + BIBI VOM SENDBERG
VL5 25 OBERLAUF  POKER Borisova O.V. Samohin R. Pepe vom Kuckucksland Oberlauf Zhasmin
VL6 23 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA Fred Tabert Elen Annuk ja Jaak Sõrmus Kronos vom Nürburgring Banu vom Bergmannsland
             
   

Emased kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months

VL1 29 LEIKSAID EUPHORIA Simonova &I Mishchenko Mishchenko Tatjana TEAM LEIKSAID KAPITAN LEIKSAID KARDEIL
VL2 31 OBERLAUF  PANDORA Borisova O.V. Borisova O.-Troshina K.& I. Sõsoljatina Pepe vom Kuckucksland Oberlauf Zhasmin
VL3 34 ZIEGERKAMP NIKITA Ziegerkamp, Steen Fredrik Jari Kurki and Pirjo Virtaniemi Djambo vom Fichtenschlag Kranichzug Ulla
VL4 33 SUNNTOYA'S GLORIA Liina Sepp Liina Sepp WILLY VOM KUCKUCKSLAND FEST KIEFER NETRA
VL5 30 MARGMAN DAKAR MARGIT KUUSMANN ÜLLE NAARITS COPPERCOATS ICON Kim von der Kiefernschlucht
ei osal 32 OBERLAUF  PLATINA Borisova O.V. Borisova O.- Kovaleva G.& I. Sõsoljatina Pepe vom Kuckucksland Oberlauf Zhasmin
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months longhair

VL1 35 SUNNTOYA'S GÖBER Liina Sepp Liina Sepp & Daniel Heinmaa WILLY VOM KUCKUCKSLAND FEST KIEFER NETRA
             
   

Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs 6-12 months

VL1 38 KRANICHZUG OSCAR Jari Kurki Janina Källman & Kasvattaja Jari Kurki YURI VOM OSTERBERGER-LAND KRANICHZUG BARBIE
VL2 42 TEAM LEIKSAID VIKING Natalia Mishchenko Satu Baggström +LANDOS VOM QUARTIER LATIN TEAM LEIKSAID DELFINE
VL3 41 TEAM LEIKSAID URAGAN Mishchenko N mishchenko & Aksentyeva N WILLY VOM KUCKUCKSLAND REBECCA SOLO RIGOLETTO
VL4 40 SENSEN MANN RONALDO Baggström Kim Johanna Jarva Sensen mann Yarton Sensen mann Vanilla
VL5 37 KRANICHZUG OBAMA Kranichzug kennel Satu Kirvesniemi ja Jari Kurki YURI VOM OSTERBERGER-LAND KRANICHZUG BARBIE
VL6 36 HELEROS YAKSON Heli Vaab Arne Kadanik & Veiko Väljas Willas von Grafenbrunn Heleros Jaldin
VL7 39 RAMIRO VON ADUCHT Sigrid Schophoven Aleksander Kuzin Maffey vom Quartier Latin Wionja von Aducht
             
   

Emased kutsikad 9-12 kuud / Females 6-12 months

VL1 50 TEAM BULLE HOF TEFFI Elena Bliznetsova Elena Bliznetsova Patrick v. Grabfeldgau Team Bulle Hof Alegra
VL2 52 TEAM LEIKSAID VASILISA Mishchenko N Mishchenko & savolainen V LANDOS VOM QUARTIER LATIN TEAM LEIKSAID DELFINE
VL3 46 KRANICHZUG ONLY Jari Kurki Mari Renfeldt & Jari Kurki Yuri vom Osterberger-Land Kranichzug Barbie
VL4 49 ZARA VOM KUCKUCKSLAND OTMAR GRÜNEWALD OTMAR GRÜNEWALD & MALLE KIISMA Hugh vom Eichenplatz Bella vom Kuckucksland
VL5 47 MARGMAN ACAPELLA M.KUUSMAN PIRET KOOR Zilber Vasserfal Petrozavodsk MARGMAN QUICKEN
VL6 44 BELLINA SOLO RIGOLETTO SOLVITA V?VERE OLITA MAGONE PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
VL7 45 HELEROS YASMINE Heli Vaab Terje Tammemäe WILLAS VOM GRAFENBRUNN HELEROS JALDIN
VL8 48 MARGMAN AZURE M.KUUSMAN P.KOOR&K.LAMP Zilber Vasserfal Petrozavodsk MARGMAN QUICKEN
VL9 51 TEAM LEIKSAID URSULA Mishchenko N Mishchenko & Suorttin V WILLY VOM KUCKUCKSLAND REBECCA SOLO RIGOLETTO
ei osal 43 AUFSIEGELN QUNILLA Nummikoski Ari Elina Äijö ja Ari Nummikoski Sensen Mann Åcan Nebelhain Cola
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Dogs 6-12 months longhair

VL1 53 BOSS SOLO RIGOLETTO SOLVITA V?VERE OLITA MAGONE PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
VL2 55 MARGMAN CHOCOLATE Margit Kuusman Mariken Nikker Margman Demon Margman Yamaica
VL3 54 IBERIO A DE MARCKHELL Maris Jätsa Terje vadi Emporio A Marckhell Biggi Aus Der Schwedenstadt
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females 6-12 months longhair

VL1 56 BELLA SOLO RIGOLETTO Solvita Vevere Ingrid Roopärg PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
VL2 57 HELEROS YRIS Heli Vaab Eleri Ehamaa WILLAS VOM GRAFENBRUNN HELEROS JALDIN
VL3 59 PUMA EL DRAGO Mare Nummert Mare Nummert Pavlo Garliavetis Mara Garliavetis
VL4 58 NOVASPACE DIAMOND Söderholm Kristo Hannele Heikari Solholmens Nikolos FI27122/10
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLASSES

   

Isased veteranid / Veterans males

V1 61 FEST KIEFER DEMON Olga ja Jelena LevaSova Õie Sillam Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta
V2 60 ESTRELLEST IDOL URVE LAGEDA ANNIKA TOOME OLHEDENS MATTI ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE
             
   

Emased veteranid / Veterans females

V1 Vet SERT 64 USSI VON PALLAS ATHENE Juergen Maibuechen Juergen Maibuechen VEGAS DU HAUT MANSARD TIGRA VON DEN MAIBUCHEN
V2 62 ESTRELLEST QIRICKY Urve Lageda Eve Pungas Karat?s Yoker Estrellest Qurry
V3 63 MARGMAN QUICKEN M.KUUSMAN PIRET KOOR Maestro vom Osterberger-Land MARGMAN ZIESEL
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Veterans females longhair

V1 64 INXEST GABRIELA Ingrid Roopärg Katrin Kressel Junkertums Xavier Estredet Lassy
             
   

Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

SG1 JSERT 74 MARGMAN YES Margit Kuusman Margit Kuusman +LANDOS VOM QUARTIER LATIN Nika von Nord Traum
SG2 69 KRANICHZUG LOTHAR Jari Kurki Nenne Hohenthal Kreislauf Pravo Natascha von der Wilhelmswarte
SG3 75 SENSEN MANN LEO Baggström Kim Baggström Kim, Henriksson Jukka * Leo von der Zenteiche *Sensen mann Unna
SG4 71 KRANICHZUG MERLIN Kurki Jari Kurki Luka & Kasvattaja WILLAS VOM GRAFENBRUNN ZADA VON DER ZENTEICHE
SG5 77 SENSEN MANN PUMA Kim Baggström Sami Baggström  + ENOSCH VON AMASIS + SENSEN MANN NORMA
SG6 78 WUNDERSTERN CHAMP Riina Ruven Kaire Hein Wunderstern Edisson Wunderstern Naja
SG7 70 KRANICHZUG MAJOR Jari Kurki Minna Krans and Jari Kurki WILLAS VOM GRAFENBRUNN ZADA VON DER ZENTEICHE
SG8 72 MARGMAN ZEPPELIN Margit Kuusman Airi Kruusmaa Kreislauf Pravo Margman Wildfire Wanda
SG9 73 MARGMAN XORDON MORRIS MARGIT KUUSMAN LIILIA LUIK Gordon DU CLOS DE PATMISAND MARGMAN WIEZEL
SG10 68 HELEROS XRANDON Heli Vaab Reet Pärn ILIANO VOM FICHTENSCHLAG EST CH HELEROS FRANCESCA
SG11 76 SENSEN MANN LUIGI Kim Baggström Elina ja Tapio Ketonen * Leo von der Zenteiche * Sensen mann Unna
SG12 67 ESTRELLEST ZINTO Urve Lageda Katriin ja Rain Heinsoo Heleros Qwinto Estrellest Wiola Melody
G1 66 ESTRELLEST VON VERTEX Urve Lageda Urve Lageda CHRIS SPOD LAZOV Break vom Finsteren Waldeck
             
   

Emased noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months

SG1 JSERT 91 MARGMAN YAFFA Margit Kuusman Margit Kuusman +LANDOS VOM QUARTIER LATIN Nika von Nord Traum
SG2 92 SENSEN MANN LILIANE Baggström Kim Baggström Kim * Leo von der Zenteiche * Sensen mann Unna
SG3 79 ASSAUWEHOF GLORIA Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina Oberlauf Ambassador Assauwe Loretta
SG4 90 LJUSTIKHOF TOSKANA Anofrieva T. Troshina K.V. & I. Sõsoljatina De Orse Mak Flai Ekiman Vogerland Ruslana
SG5 95 TSATSA VON NORD TRAUM Pershina S. Pershina I. Yakasin v. Messina Zilber Vasserfal Chernika
SG6 87 HILLDEMANS OONA Myllymäki Anne Jenna Lemponen Hilldemans Cosmos Sensen Mann Sally
SG7 94 SENSEN MANN PARIS Baggström Kim Uotila Jussi ja Sami Baggström + ENOSCH VON AMASIS +SENSEN MANN NORMA
SG8 93 SENSEN MANN OPAYA Baggström Kim Baggström Kim *Pepe vom Kuckucksland *Sensen mann Winona
SG9 88 KARISMAN CUURA Maija-Liisa Reimakoski Maija-Liisa Reimakoski +Heleros Qwinto Nelitahti Aurora
SG10 84 ESTRELLEST ZICCY MELODY Urve lageda Rene Pikkat, kasvataja HELEROS QWINTO ESTRELLEST WIOLA MELODY
SG11 82 ESTRELLEST WAUCHER Urve Lageda Maris&Marko Suurmäe Remo Vom Haus Wendl Estrellest Elsa
SG12 85 ESTRELLEST XET BIANCA URVE LAGEDA VELVE TUULING KREISLUF PRAVO ESTRELLEST TIGER TESSA
SG13 83 ESTRELLEST ZERA Urve Lageda Lyona Jaanisoo Heleros Qwinto Estrellest Wiola Melody
G1 81 ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN Urve Lageda Thekla Degtjarjov CHRIS SPOD LAZOV Break vom Finsteren Waldeck
ei osal 80 DEBBY LATMON DAIGA KRUMINA D.KRUMINA/J.MAIBUECHEN OMEN VOM RADHAUS EMA BLACK LEHMBURG
ei osal 86 FRINGUELLO'S JADE Martikka Katja Taina ja Jessica Nyström Hilldemans Cosmos Hilldemans Bessie
ei osal 89 KRANICHZUG LUMIA Jari Kurki Johanna Isberg ja Jari Kurki KREISLAUF PRAVO Natascha von der Wilhelmswarte
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months longhair

SG1 JSERT 96 HELEROS XANDER Heli Vaab Kaido-Allan Lainurm ILIANO VOM FICHTENSCHLAG HELEROS FRANCESCA
SG2 97 SCHWARZ GEIST ESKO Jana Juhkam Eve Vesiaid Falkos von den schwarzen seeperlen Caserta oger schloss
             
   

Emased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months longhair

SG1 JSERT 99 VOGERLAND PALMYRA N. Voevodina I. Sõsoljatina & I.Andrejeva Fest Kiefer Stingray Assauwehof Eden
SG2 98 TARA MAVIC POLAND Adrian Dobrza?ski Ari Angervo & Adrian Dobrza?ski ORION MAVIC POLAND SZAKIMA MAVIC POLAND
             
   

Isased keskmine klass 18-24 kuud / Youth class dogs 18-24 months

SG1 115 XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO S. Vevere Mat?ss PACCO VOM LANGENBUGERT GERMANY SOLO RIGOLETTO
SG2 114 SUNNTOYA'S BATMAN Liina Sepp Liina Sepp & Diana Grudina WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
SG3 112 SOLHOLMENS OHANKO Tuula and Tom Kankkonen Katja and Juha-Pekka Keimmo Pacco Vom Langenbungert Solholmens Kirie
SG4 109 SENSEN MANN FALCO Baggström Kim Baggström Kim Sensen mann Larus Sensen mann Venja
SG5 111 SENSENMANN ITALO Baggström Kim R.Marsch & Satu ja Sami Baggström + KRONOS VON NÜRBURGRING + SENSEN MANN PEGGY
SG6 116 WUNDERSTERN BOSTON Riina Ruven Signe ja Märt ¦adeiko Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
SG7 104 KRANICHZUG IMOLA JARI KURKI Hanna Rikkonen & Heli Kankainen COUNT-USTINOV V.D YBAJO HOEVE KINA FEETBACK
SG8 106 KRANICHZUH JÄGER Jari Kurki Mari Renfeldt, Kasvattaja Kranichzug X-Men Kranichzug Bahama
SG9 102 HELEROS VEGAS Heli Vaab Andrus Artma SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ HELEROS ELEKTRA
SG10 110 SENSEN MANN GASSO Baggström Kim Baggström Kim Hilldemans Cosmos Sensen mann Dasha
SG11 107 MARGMAN VITO Margit Kuusman Vireka Mäeots Kranichzug X-men Inki Von Der Kiefernschlucht
SG12 105 KRANICHZUG JORGOS JARI KURKI Hanna Rikkonen & JARI KURKI KRANICHZUG X-MEN KRANICHZUG BAHAMA
SG13 113 SUNNTOYA-S BALLACK Liina Sepp Liina Sepp & Daniel Heinmaa WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
SG14 103 KRANICHZUG HUGO BOSS Kennel Kranichzug Pirjo Virtaniemi Zlatko vom Feuermäler Kranichzug Lumo
G1 101 FLUTWELLE ULLER Ene Vöörmann Karolin Teeveer KRANICHZUG X-MEN FLUTWELLE ORLANA
ei osal 100 DAHLGÅRDENS GUSSE Khrister Dahlman Urban Pettersson Yankee vom Feuermelder Jacky von Rekas
ei osal 108 OBERLAUF  VOLFSBURG Borisova O.V. Safonova T.& I. Sõsoljatina Kreislauf Las Vegas Ingermanlandija Norma
             
   

Emased keskmine klass 18-24 kuud / Youth class females 18-24 months

SG1 129 YARA VOM FINKENSTEINER FORST Heinz Friedrich Vladas Gerasickinas Buonanotte de Domus Didacus Tina vom Finkensteiner Forst
SG2 125 RAYNTES JINGA LEA TÕNISMAE HANNA RIKKONEN JA JARI KURKI KRANICHZUG X-MEN Heleros Fortunecookie
SG3 123 OBERLAUF  BAVARIA Borisova O.V. Karimova Y.& I. Sõsoljatina  VA OBERLAUF  AMBASSADOR Future By Us Creda Festa
SG4 126 SENSEN MANN IBIZA Kim Baggström Kim Baggström, Harju-Panula * Kronos von Nurburgring * Sensen mann Peggy
SG5 122 OBERLAUF  VILLERIN Borisova O.V. Novikova M. & I. Sõsoljatina Kreislauf Las Vegas Ingermanlandija Norma
SG6 119 KRANICHZUG HALEY Jari Kurki Johanna Isberg ja Jari Kurki ZLATKO VOM FEUERMELDER KRANICHZUG LUMO
SG7 118 HAITI VOM BERGMANNSLAND Andre Kasuch Heli Vaab Omen v.Radhaus Peppina de Intercanina
SG8 124 PADI LEHMBURG Janis Zilberts Katrin Hattu & Veiko Väljas Wunderstern  TEAM  Las Vegas Arsija Lehmburg
SG9 120 KREISLAUF TERRACINA Baggstrom Sami Uotila Jussi & Sami Baggström + LEO VON DER ZENTEICHE  + KREISLAUF PRADA
SG10 128 SUNNTOYA'S BOA Liina Sepp Liina Sepp & Diana Grudina WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
SG11 121 MARGMAN VEGA Margit Kuusman Lea Kuldsepp Kranichzug X-men Inki Von Der Kiefernschlucht
G1 117 ESTRELLEST UPSIDER Urve Lageda Katrin Mänd Estrellest Kurimuri Kardinal Cosma von der Schwarzen Irma
ei osal 127 SUNNTOYA'S BESTIA Liina Sepp Tulikukka Kiviharju Wallaby vom Kappellenberg Fest Kiefer Jenifer
             
   

Isased pikakarvalised keskmine klass 18-24 kuud / Youth class dogs 18-24 months longhair

SG1 133 WUNDERSTERN BEM Riina Ruven Aivar ja Silvi Nõu Tyson Vom Köttersbusch Seffe Von Vierhundert Hertz
SG2 132 SENSEN MANN ICARUS Kim Baggström Kim Baggström, Satu and Tero Sjögren Kronos von Nurburgring Sensen mann Peggy
SG3 131 HELEROS VOX Heli Vaab Meeli Lindsaar Sacco Von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
SG4 130 HELEROS VIRKO Heli Vaab Helen Alliksaar Sacco Von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
             
   

Emased pikakarvalised keskmine klass 18-24 kuud / Youth class females 18-24 months longhair

SG1 140 WUNDERSTERN BJERRE Riina Ruven Tõnu Joonas Tyson Vom Köttersbusch Seffe Von Vierhundert Hertz
SG2 138 NOVASPACE COSMOPOLITAN KRISTO S-DERHOLM LINDA MÄNTYNEN & KRISTO S-DERHOLM ROTHCO`S ASHAN KHAN NOVASPACE AMANDA
SG3 137 RENEGADE KNIGHTS BELLISSIME Ari Angervo Tina & Veijo Sirainen ORION MAVIC POLAND RENEGADE KNIGHTS ARANEA
SG4 134 AGI LORETTA LUCIA Lea Mengel Pärn Ene FLUTWELLE IXOROS WUNDERSTERN HALLIE
SG5 135 HELEROS VIOLA HELI VAAB AHTO LUIDALEPP SACCOVON VIERHUNDERT HERTZ HELEROS ELEKTRA
SG6 139 SENSEN MANN INGRID Kim Baggström Kim Baggström and Pia Mehtonen Kronos von Nurburgring Sensen mann Peggy
SG7 136 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS Ari Angervo Signe Tiitso Orion Mavic Poland Renegade Knights Areana
             
   

Avaklass isased /Males open class

     
SG1 146 MARGMAN TABOO Margit Kuusman Kristina Kübar ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN WIEZEL
SG2 143 EMPORIO A MARCKHELL MARIS JÄTSA MARIS JÄTSA MARGMAN DEMON BIJOU VOM STATUS QUO
SG3 145 KRANICHZUG VODKA JARI KURKI Hanna Rikkonen NOAH VOM EICHENPLATZ KREISLAUF KORSICA
SG4 142 BASKO AD ASTRA GLORIA VERBITSKAJA M.V LIIDIA PENNER AIVENGO VOM.ST-MICHAELS-BERG FEYA ad ASTRA GLORIA
SG5 141 AUFSIEGELN NERO Ari Nummikoski Janina Mannila, Jessica Pihlajamaa, Ari Nummikoski BEATHALANDET MACHO NEBELHAIN COLA
G1 147 MARGMAN THUNDER Margit Kuusman Marelle Muru ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN WIEZEL
G2 144 ESTRELLEST FLINT Urve Lageda kei kunman ONNEGÅRDENS OZZY COFFI VIKAR
             
   

Avaklass emased /Females open class

SG1 153 KRANICHZUG OPAL Jari Kurki Asmo ja Jonna Antikainen, Jari Kurki FI MVA XANO VOM BUTJENTER LAND KRANICHZUG BAHAMA
SG2 152 KRANICHZUG GIN JARI KURKI KIRSI KORHONEN & JARI KURKI FIGO VOM NORDTEICH HELEN VOM KLOSTERMOOR
SG3 156 MARGMAN TABATA Margit Kuusman Marelle Muru ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN WIEZEL
SG4 158 WUNDERSTERN JANETA Riina Ruven Kristi Soll Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa
SG5 157 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Natalia Tovkach Agle Oissar Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna
SG6 151 HELEROS METIS Heli Vaab Heli Hannus Zearo Vom Zellwaldrand Nochnoj Dozor Chelsi
SG7 154 MARGMAN NACRE MARGIT KUUSMAN REET NIPPER& PIRET KOOR WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE MARGMAN QUICKEN
SG8 149 BRIATORE TRIUMPH Heidi Nurmela Saarestik Helve Margman Wulkan Luckybellatrix
SG9 148 AUFSIEGELN NELLA Nummikoski Ari Oili Lehtinen & Ari Nummikoski Beathalandet Macho Nebelhain Cola
ei osal 150 DEMARTRON ARIEL Heidi Valkeapää Jari Kurki ja Kasvattaja Kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo
ei osal 155 MARGMAN SISELL Margit Kuusman S.Malmberg & S.Malmberg +Margman Zambia +CONBHAIREAN UNO
             
   

Avaklass pikakarvalised isased /Males open class longhair

SG1 160 MARGMAN LEXUS MARGIT KUUSMAN KÜLLIKI ALESMAA CONBHAIREAN UNO MARGMAN ULTIMA THULE
ei osal 159 HELEROS RUFUS HELI VAAB RAUL KALEP VOX VON DER HOLLEDAU SUSY-WHOCAN PERFECT
             
   

Avaklass pikakarvalised emased /Females open class longhair

SG1 161 DEFENDERVIL FIONA Vilve Ala-Paal Jaanus Gildemann Wunderstern Joop Defendervil Alexia
SG2 162 MARGMAN QUEEN OF CANDY Margit Kuusman Ingrid Roopärg ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN ZIESEL
SG3 163 WUNDERSTERN ULRICA RIINA RUVEN REIN PALLING Marat von Fidelius AUSSENHAUS INGEL

 

Hinne

Varrukatöö

Kat nr

Koer / Dog

Kasvataja / Breeder

Omanik / Owner

Koera isa / Sire

Koera ema / Dame

     

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females working class longhair

VA1  4/5 164 HELEROS JADE Heli Vaab Heli Vaab Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise
               
     

Kasutusklass emased / Females working class

VA1 4/4 177 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Franz Schlenzig Signe ja Märt Šadeiko Wallaby vom Kapellenberg Daika von der Rheinhöhe
VA2 3/5 168 HELEROS FRANCESCA Heli Vaab Ly Pihel ja Risto Laide Rhyscher von Arlett Tinka Oger Schloss
V1 SERT 5/5 166 FEST KIEFER NETRA Olga ja Jelena Levašova Liina Sepp FULZ DI ZENEVREDO ESMERALDA MEISEHOF
V2 4/3 167 HELEROS ELEKTRA Heli Vaab Annika Palm Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise
V3 4/5 173 ODANA LEHMBURG Janis Zilberts Tatjana Medkova & Veiko Väljas Wunderstern Team Las Vegas Soola Lehmburg
V4 4/5 165 AUSSENHAUS MALISSA Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima
V5 3/4 171 MARGMAN ZAMBIA Margit Kuusman S. Malmberg & M. Kuusman +YORC VOM STATUS QUO +KRONIS MIRCHELLE
V6 4/3 170 MARGMAN NESAIE Margit Kuusman Toivo Saks VA Margman Quicken Wodin vom Holtkämper See
V7 3/3 172 MARGMAN WILDFIRE WANDA Margit Kuusman Monika Rusing Vanos Van Noort Margman Quicken
G1 5/4 176 UNERSCHROCKEN VITA Tatjana Tsernjakova Tatjana Tsernjakova Troyen's Markka Unerschrocken Pica
G2 5/5 175 UNERSCHROCKEN PRADA Tatjana Tsernjakova Nelli Soptsenko QUAY V.D.MOEZENBULTE UNERSCHROCKEN BASKA
G3 4/5 174 UNERSCHROCKEN PINK Tatjana T¨ernjakova Leie Pajula Quay V.D Moezenbulte Unerchrocken Baska
ei osal - 169 KRANICHZUG WENDRINA Kurki Jari Jari Kurki & Heidi Valkeapää ROTHCO'S ASHAN KAHN HELEN VOM KLOSTERMOOR
               
     

Kasutusklass pikakarvalised isased / Males working class longhair

V1 SERT 4/4 178 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT Silvio Christner Ingrid Roopärg BARU VOM FüRSTENBRUNN Inki von der Kiefernschlucht
               
     

Kasutusklass isased / Males working class

VA1 SERT 4/4 187 TEAM BULLE HOF MURPHY Elena Bliznetsova Elena Bliznetsova Omen v. Radhaus Team Bulle Hof Glafira
VA2 3/3 191 WUNDERSTERN  TEAM  LAS VEGAS Rinna Ruven Imbi Otti & Veiko Väljas Vanos van Noort Wunderstern Dalissima
VA3 3/3 185 MARGMAN QUANTO Margit Kuusman Kaido ja Tiia Andres +Atos aus Agrigento +Margman Ziezel
V1 3/3 186 SENSEN MANN FEIK Baggström Kim Baggström Kim * Hagadahls Figo * Opaya von Antheus
V2 3/3 183 KRANICHZUG NIGERIA Jari Kurki Minna Krans and Jari Kurki PAER VOM HASENBORN KREISLAUF KORSICA
V3 3/3 188 WUNDERSTERN JOOP Riina Ruven Toomas Kattel Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa
V4 3/3 182 HELEROS JOVIS Heli Vaab Siiri Vee Wegas Wom Fichtenschlag Helros Yarise
V5 3/3 189 WUNDERSTERN MYYTH Riina Ruven Ülle Vahesaar Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
SG1 4/3 180 HELEROS ARTAX Heli Vaab Melani Joonas Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie
SG2 4/5 179 ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Urve Lageda Eve Arula Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-wurry
EZ 4/3 181 HELEROS JEFFREY Heli Vaab Otto Kiisma & Heli Vaab Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise
T3 3/1 184 LJUSTIKHOF BARKLAY Anofrieva T. Anisimova A.& I. Sõsoljatina ZZ-TOP FEETBACK LJUSTIKHOF SHAKIRA
T3 3/2 190 WUNDERSTERN NORD RIINA RUVEN Riina Ruven & Annika Grünberg Jambo vom Schollweiher Kronis Kändrewa
               
               
     

Kasvatajaklassid /
Breeder classes:

       
    I MARGMAN (Margit Kuusman, EE)        
    II KRANICHZUG (Jari Kurki, FI)        
    III SENSEN MANN (Kim Baggström, FI)        
               
     

Parim isane varrukakoer /
best bitework - males:

       
      ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL ( 4/5 )      
               
     

Parim emane varrukakoer /
best bitework - females:

       
      FEST KIEFER NETRA ( 5/5 )        
      UNERSCHROCKEN PRADA ( 5/5 )