ESLÜ on Nõmme Aasta Tegija nominent!

Nõmme Sõnumid kirjutab: Viimastel aastatel on saanud kenaks traditsiooniks, et sügisel, linnaosa sünnipäeva ajal, vaadatakse aasta jooksul linnaosas tehtule ning tunnustatakse neid inimesi, organisatsioone või ettevõtteid, kes on Nõmme arengule olulisel määral kaasa aidanud, linnaosa ilmet muutnud või mõnel muul viisil kodupaigale au ja kuulsust toonud. Tänavu antakse juba viiendat korda välja Nõmme Aasta Tegija ning Nõmme Aasta Tegu tiitlid.

Nõmme linnaosavanema Rainer Vakra sõnul esitati 2007 aasta teo ja aasta tegija konkursile 17 erinevat ettepanekut, millest valiti kummaski kategoorias välja kolm nominenti. ESLÜ on Aasta Tegija tiitli nominent!

Aasta tegija kategoorias kandideerisid tiitlile veel Rahumäe Põhikool oma IT sisseseade uuendusega ning rahvusvaheline festival Nõmme Jazz, mis võitis Aasta Tegija 2007 tiitli.  

Nominente tunnustati ja tiitli saajad kuulutati  välja 11. novembril Nõmme Kultuurikeskuses, pidulikul kontsert-aktusel.
Valiku tegi  linnaosavalitsuse poolt kokku kutsutud žürii.

ESLÜ tänab kõiki liikmeid ja abilisi, kes kolmel aastal on Valdeku pargi kevadtalgutel nõu ja jõuga kaasa löönud. Kohtumiseni kevadtalgutel 2008!

Vaata ka
Tunnustus ESLÜle Tallinna linnavalitsuselt!
15. aprillil ESLÜ traditsioonilised kevadtalgud