Eesti Saksa Lambakoerte KK Meistrivõistlused 2022
23.04.2022

Kohtunik: pr. Aljo Pärn

Toimumiskoht: Tagadi Koerte Treeningkeskus

Algus: 08:30

Peakorraldaja: Karin Lageda

ESLÜ KK meistrivõistluste peasponsor on Royal Canin

Toetajad: Tagadi Koerte Treeningkeskus, Haage Joogid, OHO.ee, Balsnack

 

Võistlus toimub kõigis kolmes astmes ja on avatud kõikidele tõugudele. Eesti saksa lambakoerte meistri tiitel kuulekuskoolituses 2022 omistatakse kõrgeimas (kolmandas) astmes parima tulemuse saanud saksa lambakoerale.

KK-3 tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses kategoorias parim KK koer (Vaata eeskirja ) ja EKL punktiarvestuses.

KK eeskiri

Platsi varustus:

AJAKAVA

08:30 – 09:00 KK1 ja KK2 registreerimine, loosimine ja platsiproov
09:05 – 09:10  Võistluste avamine
09:15 – 10:20  KK1
10:20 – 11:35  KK2

KK1 ja KK2  autasustamine, LÕUNA

11:35 – 12:00  KK3 1. grupi registreerimine, loosimine ja platsiproov
12:00 – 14:00 KK3 – I grupp (8 koera)
14:00 – 14:25   KK3 2. grupi registreerimine, loosimine ja platsiproov
14:25 – 16:25  KK3 – II grupp (8 koera)
16:25 – 17:00  KK3 – jooksuajaga koer (Margman Sabrina)
17:00 –               KK3 AUTASUSTAMINE

NB! Palume kõigil võistlejatel olla tähelepanelikud olukorra ja ajakava muutumise suhtes!

Võistlustel stažeerib Katrin Mänd

VÕISTLEJAD

KK-1

KOERAJUHT KOER TÕUG
Anna Lilleparg Dakota Staning Glori SLK
Sille Roosimaa Estrellest Irgo Indira SLK
Meeli Puusepp Estrellest Lily Bollinger SLK
Sirley Viilik Estrellest Lion Angel SLK
Nele Reimets Estrellest Ööudu SLK
Sirje Vasmann-Perend Wunderstern Cessylia SLK

 

KK-2

KOERAJUHT KOER TÕUG
Ingrid Mahoni Allsaare Irlis SLK
Martin Siller – ei osale Art By Devilstar Need For Speed GP
Kristo Klement Estrellest Ofelia Nora-Olee SLK
Hanna-Maria Zeilanova Ornatus Vitae Igra Prestolov DOB
Tatjana Tsernjakova Unerschrocken Henki SLK
Anne Aasma Erisalu Wunderstern Supernova SLK

 

KK-3  1. grupp

KOERAJUHT KOER TÕUG
Viljar Heide Born To Win White Cant VLK
Kairi Liiv Estrellest Chic Caron SLK
Kaja Voolas Estrellest Kris Iron Star SLK
Urve Lageda Estrellest Von Vertex SLK
Katrin Kressel Margman Sarah SLK
Lea Tõnismäe Rayntes Pandora SLK
Tatjana Tsernjakova Unerschrocken Aik SLK
Leie Pajula Unerschrocken Cora SLK

KK-3  2. grupp

KOERAJUHT KOER TÕUG
Natalja Porohnja Allsaare Erna SLK
Jevgeni Kaverin Allsaare Flint SLK
Merle Kallaste Assauwehof Kertis SLK
Ülle Tõnus Estrellest Fööniks Flick SLK
Maria Burmistrova Frei Wind Excalibur MAL
Jaanus Kiil Mustkoer Amigo SLK
Astrid Maldre Unerschrocken Geko SLK
Tiit Ojasoo Wunderstern Scarlett SLK

KK-3 jooksuajaga koer

KOERAJUHT KOER TÕUG
Katrin Kressel Margman Sabrina SLK

 

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

_____________________________________________________________________________

Registreerumine

(pealkirja real, nupust <Registreeru>)

kuni 13.04.2022 (kolmapäev)

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 30 EUR, mitteliikmetele 35 EUR

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend KK MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimine esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et

  •  koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
  •  koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:

  • koera võistlusraamat
  • koera registreerimistunnistus
  • koera vaktsineerimistõend

Info peakorraldajalt:  Karin Lageda, karin.lageda@artun.ee, 56602956

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast!

 

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram