Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu liikmeks astumine

Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) on Eesti suurim tõuühing, ühendades üle 200 saksa lambakoera omaniku ja selle tõu huvilist. ESLÜ liikmeteks on oodatud kõik saksa lambakoertega tegelevad ja tõu arengust ning heaolust huvitunud inimesed. Samuti need, kellele koer on lihtsalt sõbraks ja pereliikmeks ning kes soovivad oma liikmelisusega meie ühingut toetada.

ESLÜ liige saab ESLÜ üritustel osaleda soodustatud korras.

ESLÜ liikmeks astumine

Liikmeks astumiseks loe läbi Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu põhikiri, seejärel kliki alloleval avaldusel, täida see ära ning maksa 25€ liikmemaksu (sisaldab liikmeks astumise tasu) ühe aasta eest ESLÜ pangaarvele: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB SWIFT/BIC: EEUHEE2X, IBAN: EE241010022004993000. NB! Kindlasti pange selgitusse sõna liikmemaks ning liikmeks astuja nimi.

NB! ESLÜ liikme pereliikme* aastane liikmemaks on 10€ (sisaldab liikmeks astumise tasu), mis sisaldab kõiki ESLÜ liikme soodustusi. 
* ESLÜ liikme esimese ringi sugulane (ema-isa-õde-vend-poeg-tütar), abikaasa või elukaaslane.

ESLÜ liikmeks kinnitamine

ESLÜ uued liikmed (avaldus + liikmetasu ESLÜle on laekunud) kinnitatakse ESLÜ juhatuse kirjalikul hääletusel e-posti teel. Uutele liikmetele saadetakse kinnitamise kohta teated.

Liikmeks kinnitatud isikud lisatakse ESLÜ liikmete nimekirja ja avaldatakse juhatuse koosolekute protokollides.


Juhatuse infotoimkond teavitab meilitsi kõiki ESLÜ liikmeid maksetähtaja saabumisest ca 1 kuu enne liikmemaksu tasumise tähtaega. Kui liikmemaks ei ole tähtajaks tasutud, arvatakse liige ESLÜ-st automaatselt välja. Aga ära muretse, kui soovid uuesti ESLÜ-ga liituda, saad seda teha, täida vaid avaldus ning tasu liikmemaks.

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram