Eesti Saksa Lambakoerte KK Meistrivõistlused
27.04.2024

Kohtunik: Margot Luukas

Toimumiskoht: Tagadi koerte treeningkeskus

Peakorraldaja: Liis Kraut (liiskraut@gmail.com, 51 38 054)

 

AJAKAVA:

9:20      osalejate registreerimise algus

 KK1           09:30 – 10:00    järjekorra loos ja platsiproov

10:00 – 11:10    kuulekuse sooritused

KK2          11:10 – 11:30    järjekorra loos ja platsiproov

11:30 – 13:00    kuulekuse sooritused

13:00 – 13:30    lõuna

KK3          13:30 – 14:00    järjekorra loos ja platsiproov

14:00 – 16:50    kuulekuse sooritused

 KK1, KK2     16:50 – 17:00    järjekorra loos ja platsiproov (jooksuajaga emased)

17:00 – 17:20    KK1 sooritus

17:20 – 17:50    KK2 sooritus

18:00    autasustamised

VÕISTLEJAD:

Klass  Koera nimi Koera tõug   Koerajuht Tulemused
KK 1 Thekgendeg Pärlike Bagheera saksa lambakoer  Thekla Degtjarjov
KK 1 Margman Xerox saksa lambakoer  Marika Kuusman
KK 1 Fergus Ferrari Woollycoat collie, pikakarvaline  Annika Parv
KK 1 Annillat’Zi India Incredible vene must terjer  Jelena Šmukerova
KK 1 Arcostele Amazing Emma saksa lambakoer, pikakarvaline  Maire Õunmaa
KK 1 Via Felicium Firestarter For Devilstar dobermann  Hanna-Maria Zeilanova
KK 1 Estrellest Max Maximus Monty saksa lambakoer  Valeria Tomingas
KK 1 Unerschrocken Inger saksa lambakoer  Maria Daubaraite
 

 

KK 2 Allsaare Kirana saksa lambakoer  Natalja Porohnja
KK 2 Estrellest Uku Karu saksa lambakoer  Oksana Panfilov
KK 2 Brenda mix  Halidja Sepp
KK 2 Pandora Wolf Shtefa saksa lambakoer  Svetlana Andrejeva
KK 2 Dakota Staning Glori saksa lambakoer  Anna lilleparg
KK 2 Estrellest Zupper Zamba saksa lambakoer  Karmen Vaha
KK 2 Winningmood Vega Victory dobermann  Virve Roolaht
 

 

KK 3 Margman Derry Dakota saksa lambakoer, pikakarvaline Raivo Midt
KK 3 Margman Sabrina saksa lambakoer Katrin Kressel
KK 3 Unerschrocken Geko saksa lambakoer Astrid Maldre
KK 3 Mustkoer Dolce Vita saksa lambakoer Kristi Murel
KK 3 Etrellest Xentra saksa lambakoer Lageda
KK 3 Sterne Grinsen Intriga suuršnautser (must) Galina Majorskih
KK 3 Restless Khunde Maili belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva
KK 3 Estrellest Black Byron saksa lambakoer Kadri Grišakov
KK 3 Allsaare Jager saksa lambakoer Sergei Vtornikov
KK 3 Born To Win Warrior Geronimo šveitsi valge lambakoer Tairi Kollo
KK 3 Unerschrocken Carlo saksa lambakoer Toomas Kriisa

 

 

Margot Luukas: “EKL kuulekuskoolituse katsekohtunikuna tegutsen 2019.aastast, kuid alates 2016.aastast olen hinnanud päästekoerte IPO-R alasid. 2023.aastast olen lisaks FCI-le ka Rahvusvahelise Päästekoerte Organisatsiooni IRO kohtunik, mis on hindamistööd väljaspool Eestit oluliselt juurde toonud. Oma koertega olen ikka harrastanud ka kuulekuskoolitust, olen koolitanud šveitsi valget lambakoera (KK3) ja kahte lühikarvalist hollandi lambakoera (KK3 ja KK1), kuid hetkel on KK harrastamine jäänud rohkem teiste koolitusalade varju. Leian, et kuulekuse koolitamine on koera koolitamise vundamendiks ja vajalik kõikidel koolitusaladel edukas olemiseks, kus koer peab olema kontrollitav ja juhitav. Samuti imetlen väga nende koerajuhtide tööd, kes oskavad tuua võistlussituatsioonis esile oma parima kuulekuse kõigile nauditaval viisil, mis on tõeline kunst.”

ESLÜ KK meistrivõistluste peasponsor on Royal Canin

Toetajad: Haage Joogid,  Tagadi koerte treeningkeskus

Võistlus toimub kõigis kolmes astmes ja on avatud kõikidele tõugudele. Eesti saksa lambakoerte meistri tiitel kuulekuskoolituses 2024 omistatakse kõrgeimas (kolmandas) astmes parima tulemuse saanud saksa lambakoerale.

KK-3 tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses kategoorias parim KK koer (Vaata eeskirja ) ja EKL punktiarvestuses.

KK eeskiri

Platsi varustus:

Koerte koolitusala eksamite ja võistluste eeskiri.

_____________________________________________________________________________

Registreerumine

Registreerimine kuni 17.04

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 30 EUR ja mitteliikmetele 40 EUR

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning klass

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimine esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et

  •  koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
  •  koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:

  • koera võistlusraamat
  • koera registreerimistunnistus
  • koera vaktsineerimistõend

Info peakorraldajalt: Liis Kraut, liiskraut@gmail.com, 51 38 054

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast!

 

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram