Koolitus händleritele
4.06.2022

Koolitajad: Liina Sepp ja Marii Pikkoja
Toimumiskoht: Tagadi Koerte Treeningkeskus
Algus: 11:00
Info: Marii tel: 5539479, email: marii@margman.ee

Koolitus on mõeldud kõigile erinäitustel osalejatele, räägime koerte anatoomiast, liikumisest, kuidas koera näitusel esitada ja mida kohtunikud vaatavad. Koolitusele on oodatud ka näitustel käivate koerte omanikud, et saada selgem pilt, miks ja millal ja kust on tarvis koera näitusel hüüda.
NB! Tegemist pole näitusetrenniga!

Registreerumine
(lehel nupust “Registreeru”)
kuni 02.06.2022

ESLÜ liige Mitteliige
Koerata osaleja 10 € 15 €
Koeraga osaleja 15 € 20 €

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleja (ja koera) nimi ning  “händlerikoolitus”.

 

Koolitajateks on Liina Sepp, kes kirjutab endast nii: Minu tee Saksa lambakoerandusse sai alguse aastal 2003. Esmalt tegelesin händlerina ja aastal 2004 tuli minu ellu päris esimene SLK. Pikalt olles händlerina ja saades kogemust otsustasin hakata kasvatajaks ning tegin oma kenneli Sunntoya’s aastal 2010. Mul on olnud võimalus ja au esitleda Saksa lambakoeri erinäitustel nii kodu- kui välismaal. Hetkel tegelen aktiivselt koerte händlerdamisega ja näituseks ettevalmistamisega. Tänu sellele olen saanud palju väärtuslikke kogemusi, mida sooviksin nüüd jagada ka teistega.

Ja Marii Pikkoja, kes kirjutab endast nii: Sain oma esimese sakslase 2003, kellega hakkasin ka samal aastal näitustel käima, 2005 näitasin esimest korda ise ringis koera ja tegin seda väga aktiivselt kuni 2018, olen näidanud paljusid koeri kutsikast veteranideni erinevates riikides. Samuti tegin Tartus aktiivselt trenni nii koertele kui händleritele. Aastate jooksul olen mitut enda koera treeninud ning ka paljusid teisi ning nüüd jagaksin hea meelega oma kogemusi!

 

 

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram