Eesti Saksa Lambakoerte PJK Meistrivõistlused
8-9.06.24

Kohtunik: Vilve Roosioks

Asukoht: Kuulekus – Tagadi Koerte Treeningkeskus

Peakorraldaja: Külli Soo

Jäljekoordinaator: Ülle Üksik

Registreerimine: kuni 29.05

Kogunemisaeg: 08.06.24 kell 9:30

PJK MV 08.-09.06.2024 tulemused

Kogunemis koht: https://maps.app.goo.gl/4Kn2mWaCs7j2B9xa9 Kirjeldus: Tutermaa Kroningi bensiinijaama sissesõidu tee otsa kõrval Paldiski mnt-l,.

PJK-3  1. grupp

  1. Margman Sabrina ja Katrin Kressel
  2. Jäkälän Che Guevara ja Janica Sepp
  3. Margman Salomon ja Katrin Mänd
  4. Margman Derry Dakota ja Raivo
  5. Allsaare Fury ja Ingrid Mahoni

PJK-3  2. grupp

  1. Rayntes Poseidon ja Airi Kruusmaa
  2. Margman Sarah ja Katrin Kressel
  3. Frei Wind Excalibur (Tayger) ja Maria Burmistrova
  4. Margman Zethro ja Maris Abel
  5. Unerschrocken Cora ja Leie Pajula

ESLÜ PJK meistrivõistluste peasponsor on Royal Canin

Toetajad: Haage Joogid , Balsnack

Võistlus toimub kõigis kolmes astmes (PJK-1, PJK-2, PJK-3) ja on avatud kõikidele tõugudele. Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel Põllujäljekatses omistatakse kõrgeimas, kolmandas, astmes parima tulemuse saanud saksa lambakoerale.

PJK-3 tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses kategoorias parim PJK koer (Vaata eeskirja ) ja EKL punktiarvestuses.

Põllujäljekatse eeskiri

Põld 5.06.2024 seisuga:

 

Jäljeesemed:

Platsi varustus:

 

Info peakorraldajalt: Külli Soo (kyllisoo@gmail.com), 5176019

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast!

Pühapäeval toitlustab meid Tagadil kuuma hommikukohvi ja värskete saiakestega, maitsva sooja lõunasöögiga ning muu suupärasega Gastrocube OÜ Street food restaurant 😋

AJAKAVA

Laupäev:

9:30 – PJK3 1. grupi kogunemine

10:00 – PJK3 1. grupi jäljed

11:30 –PJK3 2. grupi kogunemine

12:00 – PJK3 2. grupi jäljed

13:30 – PJK1 ja PJK2 kogunemine

14:00 – PJK1 ja PJK2 jäljed

Pühapäev

9:40 – 10:00 PJK1 ka PJK2 platsiproov

10:00 – 11:30 PJK1 ja PJK2 kuulekuse sooritused

11:30 – 11:45 PJK3 1. grupi platsiproov

11:45 – 13:00 PJK3 1. grupi kuulekuse sooritused

13:00 – 13:30 LÕUNA

13:30 – 13:45 PJK3 2. grupi platsiproov

13:45 – 15:00 PJK3 2. grupi kuulekuse sooritused

~15:15 Autasustamine

 

OSALEJAD:

PJK-1

  1. Estrellest Ofelia Nora -Olee ja Kristo Klement
  2. Born to Win Warrior Viber ja Kaire Varrik
  3. Margman Virsik ja Liis Kraut
  4. Randerbrike Francesca Agatha ja Karin Kalev
  5. Wunderstern Bruno ja Oksana Iin

PJK-2

  1. Estrellest Xentra ja Urve Lageda
  2. Lexstyle Bixie Bipper ja Manuela Kelt

PJK-3

  1. Allsaare Fury ja Ingrid Mahoni
  2. Margman Salomon ja Katrin Mänd
  3. Margman Sarah ja Katrin Kressel
  4. Margman Sabrina ja Katrin Kressel
  5. Margman Derry Dakota ja Raivo
  6. Margman Zethro ja Maris Abel
  7. Jäkälän Che Guevara ja Janica Sepp
  8. Frei Wind Excalibur (Tayger) ja Maria Burmistrova
  9. Rayntes Poseidon ja Airi Kruusmaa
  10. Unerschrocken Cora ja Leie Pajula

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram