Händlerid

Hea kodulehe külastaja, kui otsid oma koerale näituse tarvis händlerit, siis siit leiad händlerite nimekirja, kelle poole pöörduda.

Kõik antud inimesed on teinud ise ettepaneku oma andmete ja nimede avaldamiseks meie kodulehel – seega võta julgesti ühendust.    

Kui ühendust võtad, palun arvesta, et enamus händlereid tegeleb koerandusega siiski hobi korras, seega oleks kena, kui kontakt toimuks õhtupoolikul, mil inimestel töö- või koolipäev juba läbi:)

Paljud antud nimekirjas olevad händlerid on vanuse poolest suhteliselt noored – ära sellest ehmu, oma vanuse tõttu nad ülejäänud händleritest kehvemad igal juhul ei ole. Pigem on see plussiks, kuna keskmine pensionär 🙂 erinäitusel saksa lambakoeraga täistraavis joosta ei jaksagi. Muidugi on ka vapraid erandeid!

Millega tuleks händleri puhul arvestada?

Kindlasti sellega, et juhul, kui händler Sinu koera ei tea ega tunne, tahab ta ilmselt eelnevalt ka harjutada, et koerale ja Sulle selgeks teha nn. näituse-etikett 🙂 See on oluline nii kohtunikule hea mulje jätmiseks kui ka händleri tervise huvides, sest näiteks aastast saksa lambakoera, kes näituseringist midagi ei tea, on väga raske näidata. Selles vanuses koertel jõudu jätkub, aga mõistust paraku veel mitte 🙂

Näituseringis oleks mõistlik järgida AINULT OMA händleri nõuandeid, sest kindlasti jätkub näituse ajal ka teisi sõbralikke nõuandjaid, kelle õpetuste järgimine aga parasjagu Sinu koera näitavas händleris suhteliselt plahvatuslikke emotsioone võib tekitada 🙂 Kokkuvõtteks – kui Sinu koer on näituseringis, jälgi ainult oma händleri näpunäiteid! Kui tahad oma koera pildistada või filmida, siis palu seda teha mõnel sõbral-tuttaval, sest näitusel peaksid oma koera esitamise ajal keskenduma ainult ringis toimuvale, mitte parema ülesvõtte saamiseks sobiva vaatenurga valimisele 🙂

Sõltumata sellest, et enamus händlereid oskab ka koledat häält teha, kui nende näpunäiteid eiratakse, ei mõtle nad seda kunagi isiklikult ning tegelikult on nad täitsa toredad inimesed!

Peasponsor

Toetajad

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
LinkedIn
Share
Instagram